עזרה מחפשת מצלמה מקצועית להשכרה

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למדתי לפני כמה שנים צילום, למעשה- אני כמעט לא מצלמת, וכשכן- זה קורה במצלמה חצי מקצועית, ואנ מסתפקת בזה.
עכשיו אני רוצה לצלם את הבת שלי ואחיין שלי שאוטוטו חוגגים 3....
ואני רוצה לעשות את זה מושלם.
אני מחפשת מצלמה מקצועית. של צלמת שהשתדרגה, שיש לה מצלמה מקצועית רזרבית, או סתם מישהו שמעוניין להשכיר מצלמה מקצועית במחיר סביר(בסביבות ה-50 ש"ח) ליום אחד. (וייתכן שאצטרך עוד כמה פעמים בעתיד הקרוב...)
אשמח אם תיצרו איתי קשר
054-8538384
ועוד משהו.
אם מישהי יכולה לשים קישור בפורום צילום- זה יעזור לי! תודה!

נעמישרה

משתמש פעיל
50 שקל להשכרה לדעתי זה ממש לא מחיר סביר. אם זה היה מצלמה פשוטה אז כן אבל מצלמה מקצועית של צלמת?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
1. ציוד מקצועי מושכר במחירים של מאות שקלים ליום
2. לא יודע מה רמת השליטה שלך בצילום, אבל 'מצלמה מקצועית' לא תספק לך את חלומותייך רק בגלל שהיא 'מקצועית', כלי מקצועי בנוי לתת לך מקסימום יכולת לשלוט בו כדי להשיג את מה שאת רוצה, אבל בהיעדר שליטה מוחלטת הוא גרוע יותר מכלי חובבני אוטומטי.
גם צלם מקצועי שמצלם בכל יום - שקונה מצלמה שלא היה רגיל אליה - לוקח לו כמה ימים טובים להסתנכרן איתה בצורה טובה, לא הייתי ממליץ לך לקחת ליד מצלמה שאת לא רגילה אליה ולצאת מיד לצלם משהו חשוב

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש אחד בפתח תקוה שמשכיר אבל לא במחיר שאת כתבת.

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
50 שקל להשכרה לדעתי זה ממש לא מחיר סביר. אם זה היה מצלמה פשוטה אז כן אבל מצלמה מקצועית של צלמת?
שמעתי שיש למצוא במחיר הזה.
רק לא שמעתי איפה :)
בכל אופן- זה הסכום שהקצבתי לזה, יהיה- מעולה. לא יהיה- נוותר על זה.

2. לא יודע מה רמת השליטה שלך בצילום, אבל 'מצלמה מקצועית' לא תספק לך את חלומותייך רק בגלל שהיא 'מקצועית', כלי מקצועי בנוי לתת לך מקסימום יכולת לשלוט בו כדי להשיג את מה שאת רוצה, אבל בהיעדר שליטה מוחלטת הוא גרוע יותר מכלי חובבני אוטומטי.
גם צלם מקצועי שמצלם בכל יום - שקונה מצלמה שלא היה רגיל אליה - לוקח לו כמה ימים טובים להסתנכרן איתה בצורה טובה, לא הייתי ממליץ לך לקחת ליד מצלמה שאת לא רגילה אליה ולצאת מיד לצלם משהו חשוב

באופן כללי- אני מצלמת הרבה בכל מיני מצלמות מקצועיות וחצי מקצועיות, ומסתדרת פחות או יותר.
אני לא מצפה שיצאו לי תמונות ברמה של צלמת עם וותק של שנים, אבל התוצאה של התמונות שאני מצלמת- משתדרגת בוודאות כשאני משתמשת במצלמה מקצועית.
רק קצת לשחק עם הנתונים, להתנסות כמה דקות- ופחות או יותר אני מצליחה להוציא תמונות טובות ממש.
אין לי ציפיות מי יודע מה. וכמובן- אני מצטיידת גם עם המצלמה הרגילה החצי מקצועית (SX710. אלא מה?!) ועם תקווה ותפילה- יצאו לי תמונות שיספקו אותי בעז"ה.

תודה לעונים.
אשמח בכל אופן אם למישהו יש מידע על מצלמה מקצועית במחיר שכתבתי- זה יעזור לי ממש!
תודה!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בהצלחה רבה

יהיה לך יותר קל למצוא בהשאלה בחינם מאשר במחיר של 50 ש"ח

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
פונפונית אדומה,
סדרת ה-sx של קנון עם כל הכבוד לא חצי מקצועית גם לא רבע, אפי' לא עמדה ליד.
זוהי סדרה בייתית חביבה, וכאשר נוטלים ליד מצלמת רפלקס כבדה, עם מליארד פונקציות - גם בצילום האוטומטי, זה שונה לחלוטין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה