Design מחפשת מעצבת מנוסה לאתר פורטל מורכב לקבלת הצעת מחיר

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום וברכה

אני מחפשת מעצבת אתרים מנוסה, לפיתוח אתר גדול. עדיין אין אפיון סופי, אבל הנה תיאור קצר של המערכת:

ישנם 3 סוגי משתמשים - גולש רגיל (לא מזוהה), רוכש, ומפרסם. לכל אחד יש ממשק שונה עם יכולות שונות.
העיצוב אמור לכלול עמודים רגילים כמו בית, אודות ודפי תוכן, אבל גם איזור אישי למשתמשים מחוברים (רוכש ומפרסם), כאשר לכל אחד האיזור האישי שונה, הheader מכיל כפתורים שונים וכדו'.

בשלב הזה אני צריכה הצעת מחיר כללית של כמה דבר כזה אמור לעלות כדי להעביר ללקוח. אשמח להרחיב במה שנדרש, תכוונו אותי :)

תודה

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
היי חנה,
את מחפשת שירות של עיצוב / אפיון UX UI או פיתוח?

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפיון UI UX ועיצוב.
אני מפתחת אתרים, זה אתר שקבלתי לפיתוח, ואני צריכה להגיש הצעת מחיר כולל העיצוב.

Tamar G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
__

נערך לאחרונה ב:

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
שלום וברכה

אני מחפשת מעצבת אתרים מנוסה, לפיתוח אתר גדול. עדיין אין אפיון סופי, אבל הנה תיאור קצר של המערכת:

ישנם 3 סוגי משתמשים - גולש רגיל (לא מזוהה), רוכש, ומפרסם. לכל אחד יש ממשק שונה עם יכולות שונות.
העיצוב אמור לכלול עמודים רגילים כמו בית, אודות ודפי תוכן, אבל גם איזור אישי למשתמשים מחוברים (רוכש ומפרסם), כאשר לכל אחד האיזור האישי שונה, הheader מכיל כפתורים שונים וכדו'.

בשלב הזה אני צריכה הצעת מחיר כללית של כמה דבר כזה אמור לעלות כדי להעביר ללקוח. אשמח להרחיב במה שנדרש, תכוונו אותי :)

תודה

מה פרטי התקשרות מחוץ לפרוג?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
שלחתי לך אימייל

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלחתי את הצעות המחיר ללקוח. כבר לא רלוונטי כרגע :)
המון תודה לכל מי שכתבה לי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה