דרוש מידע מחפשת לרכוש מצלמה דיגיטלית במבצע שווה

טוצ'ה

משתמש מקצוען
יצא לכם להתקל במחיר מצויין עבור מצלמה גידיטלית ביתית?
אשמח לשמוע.
תודה.

לחיל אומר

משתמש מקצוען
גם אני מחפש...
מאד נדיר מבצעים על מצלמות אדרבה אם יש למישהו שיעדכן פה
דרך אגב יש מצלמה בזול canon ixsus185 היא עולה בזאפ פחות מ400 ש"ח

החיים קלים

משתמש מקצוען
שימו לב שרק שנה אחריות
בזאפ תמצאו כמה חנויות ב-740 ש"ח עם אחריות לשלש שנים
עברתי ולא מצאתי.
אותה חנות- דייליסייל- מוכרת עם 3 שנות אחריות ב 900, והמצלמה שעולה 740- רק עם שנה אחריות- אז כבר עדיף דרך רפאלי.
ואגב, הצלמת @רותי המניק כתבה לי כאן פעם שה 600 נותנות תוצאה מצוינת לעומת התמורה וה 700 מוסיפה בעיקר בפונקציות וכו' למתמצאים ולא באיכות הצילום.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עברתי ולא מצאתי.
אותה חנות- דייליסייל- מוכרת עם 3 שנות אחריות ב 900, והמצלמה שעולה 740- רק עם שנה אחריות- אז כבר עדיף דרך רפאלי.
ואגב, הצלמת @רותי המניק כתבה לי כאן פעם שה 600 נותנות תוצאה מצוינת לעומת התמורה וה 700 מוסיפה בעיקר בפונקציות וכו' למתמצאים ולא באיכות הצילום.

כאן יותר זול, במחשבה שניה יתכן שאחרי המכס זה כבר לא משתלם

פישל לוי

משתמש מקצוען
עברתי ולא מצאתי.
הנה ב-753 ש"ח כולל משלוח חינם ואחריות 3 שנים
https://www.cameraplus.co.il/items/1218723
ברפאלי זה 720 + 22 דמי משלוח
נראה לי ששווה עוד 11 ש"ח בשביל אחריות שנתיים

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בחנויות DIXON באנגליה (-יש להם סניפים מקומיים וכמעט בכל שדה תעופה שם), המחיר לקנון 720 הוא קצת פחות מ800 שקל!!!!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם מישהו מתענין ב canon ixsus185
אני מוכנה למכור.
מצלמה שמורה מאד!!
עם הקופסה המקורית והכל.

- אסתר -

משתמש פעיל
קופצת על האשכול.
מישהו יכול להסביר מה ההבדלים בין 620 ל 720 ?
והאם שווה להשקיע?
עד כמה זה יותר איכותי????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה