מחפשת יועץ משכנתאות תותח

אלי @@@

משתמש מקצוען
בסופו של דבר אי אפשר להשוות בין היועצים כי ברגע שהתחייבת לאחד והוא כביכול עובד מול הבנק לקבל הצעה טובה כבר צריך לשלם לו ואחרי שתשלם לו מה יעזור לך ללכת לאחד אחר הרי הוא גם ירצה כסף כדי לעבוד מול הבנק
ואם תראה את ההצעה שקבלת ליועץ אחר סתם רק בשביל החות דעת תמיד הוא יגיד לך שאפשר לקבל טוב יותר
מבחינתי זה דבר שלעולם אני לא יידע אם בחרתי נכון
הצעה שלי קח את המומלץ ביותר שקיבלת ותתפלל חזק
והעיקר שיהיה יישוב טוב

E_Y

משתמש פעיל
ואם תראה את ההצעה שקבלת ליועץ אחר סתם רק בשביל החות דעת תמיד הוא יגיד לך שאפשר לקבל טוב יותר
זה ממש לא נכון
יועץ ישר יודע מצוין מה מצב השוק ואם באמת קיבלת הצעה טובה הוא לא יגיד לך שאפשר לקבל יותר טוב .
זה תמיד נכון

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית

אלי @@@

משתמש מקצוען
תודה על המחמאה לי ול:
@הון ובית
@E_Y
@ari1980
@כך וכך יועצים כאן בפורום, שנותנים לך ולכמוך עצות ששוות המון כסף שלא ע"מ לקבל פרס
א. לא ביקשתי מעולם עצות בנושא משכנתא מאף אחד שציינת או אחרים בפרוג
ב. אני מאמין שיש יועצים טובים וישרים לא אמרתי שאין אמרתי שזה מצרך נדיר
ג. זו החויה האישית שאני קיבלתי ועוד רבים מחבריי ומשפחתי כל אחד בזמנו שקנה דירה וזכותי להביע זאת ואם מישהו כואב לו זו בעיה שלו
בכל אופן לא התכוונתי לפגוע באף אחד וודאי שלא דיברתי על מישהו מהחבורה שציינת

אלי @@@

משתמש מקצוען
שאני קניתי דירה נתקלתי בכל האנשים ”הטובים” שניסו לייעץ לי כמעט בכוח בעד סכומים עצומים תוך כדי הפעלת לחץ נוראי ומכבשים כדי שאני ייסגור איתם
בסוף נחלצתי מזה ונעזרתי באיש טוב שלקח לי מחיר הגון ומשכנתא שנחשבת טובה האם היא טובה באמת כנראה שלעולם אני לא יידע
אבל שקר זה לא

ראובן 23

משתמש מקצוען
שאני קניתי דירה נתקלתי בכל האנשים ”הטובים” שניסו לייעץ לי כמעט בכוח בעד סכומים עצומים תוך כדי הפעלת לחץ נוראי ומכבשים כדי שאני ייסגור איתם
בסוף נחלצתי מזה ונעזרתי באיש טוב שלקח לי מחיר הגון ומשכנתא שנחשבת טובה האם היא טובה באמת כנראה שלעולם אני לא יידע
אבל שקר זה לא
איך מייעצים לך בכוח בלי להכיר אותך ובלי לדעת שאתה קונה דירה?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
א. לא ביקשתי מעולם עצות בנושא משכנתא מאף אחד שציינת או אחרים בפרוג
ב. אני מאמין שיש יועצים טובים וישרים לא אמרתי שאין אמרתי שזה מצרך נדיר
ג. זו החויה האישית שאני קיבלתי ועוד רבים מחבריי ומשפחתי כל אחד בזמנו שקנה דירה וזכותי להביע זאת ואם מישהו כואב לו זו בעיה שלו
בכל אופן לא התכוונתי לפגוע באף אחד וודאי שלא דיברתי על מישהו מהחבורה שציינת
איני מעוניין להמשיך את הדיון המיותר הזה.
אבל מה שכתבת הוא האשמה חמורה כלפי כלל היועצים, שכמובן כמו כל ציבור גדול של אנשים לא נקיים מאנשים מושחתים, אבל ככלל כמו כל אדם עומדת להם חזקת הישרות.
נ.ב.
אבל שקר זה לא
לא מצאתי כאן איזה חוסר ישרות, שיווק אגרסיבי הוא אולי מעצבן, אבל הוא לא שחיתות...

אלי @@@

משתמש מקצוען
איך מייעצים לך בכוח בלי להכיר אותך ובלי לדעת שאתה קונה דירה?
אני אסביר לך לאט ...
כשפניתי לכמה חברות לקבלת הצעת יעוץ קיבלתי מהם לחץ מטורף לסגור איתם כל אחד בדרכו
חברה אחת הגדילה לעשות ששלחו נציג אליי לעיר שלי במרחק שעה נסיעה רק כדי לשכנע אותי לסגור איתם ועליתי על זה ע”י חבר שגם בירר אצלם והם לא ידעו שיש לנו קשר
בכל אופן אני יורד מהנושא כי זה לא מטרת האשכול

אלי @@@

משתמש מקצוען
איני מעוניין להמשיך את הדיון המיותר הזה.
אבל מה שכתבת הוא האשמה חמורה כלפי כלל היועצים, שכמובן כמו כל ציבור גדול של אנשים לא נקיים מאנשים מושחתים, אבל ככלל כמו כל אדם עומדת להם חזקת הישרות.
נ.ב.

לא מצאתי כאן איזה חוסר ישרות, שיווק אגרסיבי הוא אולי מעצבן, אבל הוא לא שחיתות...
כנ”ל
אבל שמנסים לדחוף לך שירות ב 13 אלף ששוה אלפיים ש”ח זה גניבה
בכל אופן זה שיש גנבים שעובדים באותה עבודה כמו שלך זה לא אמור לפגוע בך

ראובן 23

משתמש מקצוען
כנ”ל
אבל שמנסים לדחוף לך שירות ב 13 אלף ששוה אלפיים ש”ח זה גניבה
בכל אופן זה שיש גנבים שעובדים באותה עבודה כמו שלך זה לא אמור לפגוע בך
גם חושב שהדיון מיותר.
אבל להחליט שהתמחור ההוגן זה 2000 שקל בלי שאתה יודע את כל העבודה.
ולגרום לאנשים לפעמים לחסוך את זה כי הנה הבנק אישר אותם בלי עזרה של יועץ והם מפסידים מאות אלפי שקלים במצטבר זה טעות הרבה יותר חמורה.

elis56

משתמש פעיל
בהלוואות גישור יש עניין לקחת יועץ? יוכל להשיג תנאים טובים יותר?
וסתם כך , מה סדר הגודל של עלות הריביות להלוואת גישור לשנתיים בסכום של 350-400 א"ש?

האדם הסביר

משתמש חדש
ממליץ על שמואל פישר מבני ברק, עשיתי אצלו משכנתה לא פשוטה, שלצורך ההון העצמי הייתי צריך למכור דירה בלי טאבו ומשכנתא ובזכות הפתרונות היצירתיים שלו יכולתי לקנות דירה, ובנוסף דאג לריביות פשוט מעולות! הוא מעולה, מבריק ,ובפירוש נותן תמורה הולמת.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ממליץ על שמואל פישר מבני ברק, עשיתי אצלו משכנתה לא פשוטה, שלצורך ההון העצמי הייתי צריך למכור דירה בלי טאבו ומשכנתא ובזכות הפתרונות היצירתיים שלו יכולתי לקנות דירה, ובנוסף דאג לריביות פשוט מעולות! הוא מעולה, מבריק ,ובפירוש נותן תמורה הולמת.​
מכיר אותו טוב...
בחור תותח ויצירתי​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה