מחפשת המלצה לשרת חזק במחיר סביר

חדוי

משתמש צעיר
מחפשת המלצה לשרת חזק במחיר סביר עבור אתר שצריך שרת חזק

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
DIGITALOCEAN
תיקח שם כל שרת שאתה רוצה. המחירים מאוד נוחים.

חדוי

משתמש צעיר
DIGITALOCEAN
תיקח שם כל שרת שאתה רוצה. המחירים מאוד נוחים.
תודה על התגובה
אבל אני ממש לא ממליצה על השרת הזה! יש לי אותו עכשיו ואני מאד רוצה לעבור
דווקא המחירים באמת יחסית זולים
אבל השרות שלהם זוועה!
בדיוק מהסיבה הזאת אני מחפשת שרת אחר. האתר תקוע כבר שבוע בגלל בעיה קטנה, והחוסר תקשורת איתם מוציא מהדעת!
יש המלצות נוספות?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב, בדרך כלל כאשר לוקחים VPS אז לא כ"כ חושבים על השירות. הם בעצם משכירים לך מחשב ותעשה שם מה שאתה רוצה - זה עניין שלך אישי.
אז מה שאת מחפשת זה בעצם לא שרת, אלא חברת אחסון שירות מלא. שיהיה שם מישהו שיגדיר לך דברים בשרת וכאלה. נכון?

אם באמת מדובר בשרת רציני, אז במקרים מסוימים (כנראה במקרים רבים מאוד) יותר זול יהיה לקחת איש לינוקס שיגדיר לך באופן חד פעמי את השרת. זה יהיה יותר זול מאשר לשלם כל חדש לחברה עם שירות מלא.

דרך אגב, מה הבעיה שנתקלת בה?

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
הרעיון הכללי זה בחברות אחסון לא לבחור באחסון משותף אלא באחסון ענן,
אם רוצים מחיר סביר (אבל יותר מב DIGITALOCEAN) ושירות לקוחות טוב,המון ממליצים על siteground.com

aaron30

משתמש רשום
מחפשת המלצה לשרת חזק במחיר סביר עבור אתר שצריך שרת חזק
כמו שאמרו פה, אם את מחפשת שירות לאתר עצמו, (לא לבעיות שקשורות לVPS) אז את צריכה אחסון משותף.

אם נדרש שרת חזק - אז או לחפש אחסון אתרים עם משאבים מוקצים למשל https://www.hostinger.co.il/cloud-hosting
או לקחת איש לינוקס שיעשה את העבודה. בד"כ ייצא יותר יקר אבל שווה את השירות (ואת התקשורת בעברית)..

I Cohen

משתמש רשום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היי, למה האתר צריך שרת חזק? ושאת אומרת חזק למה הכוונה, מעבד, זיכרון תקשורת וכו
האתר בארץ או בחול?
ומה הבעיה הקיימת באופן ספציפי?
אלו השאלות בערך שיכולות לכוון למוצר יעיל עבורך ואולי אוכל לעזור

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כמו שאמרו פה, אם את מחפשת שירות לאתר עצמו, (לא לבעיות שקשורות לVPS) אז את צריכה אחסון משותף.

אם נדרש שרת חזק - אז או לחפש אחסון אתרים עם משאבים מוקצים למשל https://www.hostinger.co.il/cloud-hosting
או לקחת איש לינוקס שיעשה את העבודה. בד"כ ייצא יותר יקר אבל שווה את השירות (ואת התקשורת בעברית)..
יש הרבה תלונות על השירות לקוחות של הוסטינגר

חדוי

משתמש צעיר
תודה על כל התגובות!
מוכרחה לציין את הניק aaron -מומחה בשרתים! פתר לי את הבעיה תוך זמן קצר!
ותודה לכל מי שניסה לעזור!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה