מחפשת דוגמא להסכם עבודה של שרטטת פרילנס

DvorArC

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח אם יש כאן למישהו דוגמא להסכם עבודה לשרטטת שעובדת כפרילנס לפי שעות עם קבלה.
תודה רבה מראש

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לי אין הסכם עבודה. מעבירים לי הצעה לפרויקט, אני מתמחרת ואם יש אישור אני מתחילה לעבוד. לפעמים אני מבקשת פגישה לאחר ביצוע התכניות לצורך הסברים כי צצות לי מלא שאלות.
מראש אני שואלת עד מתי ניתן להגיש את השרטוט כדי שאדע שאני יכולה לעמוד בזה ומתאמת את הפגישה בהתאם לתאריך ההגשה הסופי.
בפעם האחרונה קיבלתי פרויקט והגדרתי שלבי הגשה יחד עם הצעת המחיר. זאת לאחר שבפרויקט הקודם לא הבנתי מראש את כל השינויים שיהיו לי תוך כדי שרטוט הבקשה ומצאתי את עצמי עובדת שעות נוספות ללא תיגמול כספי. בסוף ההצעה רשמתי "כל שינוי לאחר ביצוע השלבים יתומחר לפי שעה". זה הכל. לא בטוחה שבשרטוט צריך הסכם פורמלי. צריך פשוט לסיים את זה כמה שיותר מהר:) ושהלקוח יהיה מרוצה כדי שתקבלי עבודה נוספת.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לטובת השרטטת- אם זה הסכם לתקופה
כדאי להגדיר טווח שעות עבודה לחודש מינימלי שהם מספקים לך
כי אם זה עבודה חד פעמית לוקחים הרבה יותר לשעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה