בקשה מחפשת בנרות בגדים לתאומות

יחשבאף

משתמש מקצוען
שלום רב,
מחפשת בנרות ממש בגדים לתאומות בנות שנתיים וחצי- שלוש.
אשמח לקבל משהו גם לשנים הבאות.
תודה מראש

nechami21

משתמש מקצוען
אני מניחה שאת מבקשת למסירה. רציתי להמליץ גם לחשוב על קניה בחנות זולה כמו 'לידר'. או 'מוטי טופ', אפשר למצוא שם חולצות / חצאיות / שמלות ב20 ש"ח. גם אם הבגד זול, כאשר יש פעמיים מאותו בגד זה תמיד 'עושה יותר'. כך יש אפשרות גם לבחור אותה דוגמא אך בצבעים אחרים, או אם יש הבדלי מידות.
אפילו חצאית אפורה בסיסית, עם חולצה זולה בצבע טרנדי וגרביים אפורות, תראה הרבה יותר כשזה כפול 2.

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני מניחה שאת מבקשת למסירה. רציתי להמליץ גם לחשוב על קניה בחנות זולה כמו 'לידר'. או 'מוטי טופ', אפשר למצוא שם חולצות / חצאיות / שמלות ב20 ש"ח. גם אם הבגד זול, כאשר יש פעמיים מאותו בגד זה תמיד 'עושה יותר'. כך יש אפשרות גם לבחור אותה דוגמא אך בצבעים אחרים, או אם יש הבדלי מידות.
אפילו חצאית אפורה בסיסית, עם חולצה זולה בצבע טרנדי וגרביים אפורות, תראה הרבה יותר כשזה כפול 2.
אני מניחה שחשבת על זה אבל בכל זאת: תעשי חשבון, שאם אני קונה שתי חולצות +שתי חצאיות +שתי זוגות גרביים לכל יום העלות תהיה כבר באזור המאה ש"ח.
שלא נדבר על כך שילדות בגיל הזה שרק עכשיו נגמלו, צריכות פעמים רבות יותר מבגד אחד ביום, כך שהעלות היא גבוהה יותר.
זאת העלות אלצי של הלבשה של ילדה הרבה יותר גדולה, מה עוד שפעמים רבות מאוד קשה בחנויות למצוא שני בגדים תואמים בדיוק באותה מידה (מדובר בתאומות זהות...)
אבל תודה בכל אופן על ההמלצה.

אליש

משתמש מקצוען
אני קניתי לגיל הזה בפוקס, עם הנחה של 30 אחוז ביומולדת, יצא לי ממש זול, לפעמים גם 30 שקל לסט.
ושם גם בד"כ יש לך מכל מידה כפול.

nechami21

משתמש מקצוען
אני מניחה שחשבת על זה אבל בכל זאת: תעשי חשבון, שאם אני קונה שתי חולצות +שתי חצאיות +שתי זוגות גרביים לכל יום העלות תהיה כבר באזור המאה ש"ח.
את צודקת לגבי המחיר.
לגבי קבלת בגדים- אישית הרגשתי שמדובר במאמץ מאד גדול לאתר, לקחת (לפעמים מעיר אחרת), ואז שהבגדים מגיעים- לא כל זוג תאומים הם באותו מידה, כך שקרה שקיבלתי בגדים ב2 מידות שונות. כמו כן בגיל הזה יש הרבה מאד בלאי, והבגדים כבר במצב הרבה פחות טוב.
הפתרון שמצאתי זה מה שכתבתי למעלה. מעולם לא נתקלתי בכך שלא היה פעמיים מאותה מידה מהחנויות שציינתי. אילו חנויות שמיצרות בכמויות גדולות. ויש אפשרות גם להתאים לסט לשאר הילדים אם רוצים בכך. הדגש הוא לבחור באמת את החנות הכי זולה בעיר. מכיון שגם בגד זול כשיש אותו פעמיים באותו מידה זה חמוד מאד.
בהצלחה, תהני מהמתיקות המיוחדת הזו!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום רב,
מחפשת בנרות ממש בגדים לתאומות בנות שנתיים וחצי- שלוש.
אשמח לקבל משהו גם לשנים הבאות.
תודה מראש
אברר לך אצל גיסתי יש לה תאומות בנות 3 לא יודעת מה היא עשתה עם הבגדים. פני אלי במייל saramic22בג'מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה