מחפשת את הפלייבק של "מחר השמש תזרח" רק מנגינה ללא מילים.

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
סיפורים או כתבות את נותנת חינם??

ובלי קשר, את הפלייבק הספציפי הזה אין לי
כנראה שלחצתי על נקודה רגישה....
אין לי שמץ מושג בפלייבקים. לא מבינה בזה.
חשבתי כמו שיש את כל השירים ככה ברשת זמינים, אז ככה גם הפלייבק.
כנראה שטעיתי.
תודה בכל אופן.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סיפורים או כתבות את נותנת חינם??

ובלי קשר, את הפלייבק הספציפי הזה אין לי
צודקת.
אבל לפעמים כבר נמאס מהוויכוח הזה
אם את מבינה שאמורים לקחת כסף וזאת העבודה שלך את צודקת
אבל לפעמים באיזשהו מקום אפשר למצוא את הפלייבק הרצוי וכמובן שזה לא באיכות שלך
כי בוא נגיד כשמשהי רוצה לעשות איזה מצגת פשוטה מאד למשפחה שלה והיא רוצה את הפלייבק המיועד מבחינתה שיהיה באיכות גרועה, היא לא תתחיל להשקיע כסף בעניין בדיוק כמו שהיא לא תשקיע כמעט כסף על המצגת עצמה שאם היא קצת יודעת את התכנות הפשוטות היא תצליח לבד ואם לא היא תקח משהי במיני של המינימום מחיר

בנוסף לכך, כן אם תנסי לחשוב עוד קצת אז יש תמונות ברשת וסרטונים ברשת ושירים ברשת שאנשים השקיעו בהם את הונם ואת אותם דברים יש גם בחינם
סינגלים? כמה זמרים מוציאים על זה??? כמויות של כסף אבל הם רק מרוויחים פרסום ואח"כ מגיעים להופעות
סרטונים וקליפים שאפשר למצוא למצגות, אומנם קשה אבל אפשר למצוא בכל מיני אתרים חינמיים בלי להירשם לאתר וידיאו בלוקס לדוגמא, נכון מי שעורכת סרטים לא תמיד תמצא וכן תצטרך לשלם אבל מי שרוצה סתם מצגת לאיזה משהו היא לא תצטרך לשלם כדי להשיג את מה שתרצה ברוב המקרים

וכך גם פלייבקים, לפעמים אפשר למצוא חינם או במחיר ממש מוזל (ראו את הנושא של פלייבק כמעט חינם עם תרומה לקופת העיר- משתלם)
ולפעמים גם צריך לשלם, ולפותחת האשכול אם זה נורא דחוף לך אני מאמינה שתשלמי על כך ואם זה לא דחוף לך, תוכלי למצוא פלייבק חלופי חינמי (תלוי מה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה