עזרה מחפשים צימרים להשכרה במירון

sss8584

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש במירון מצפה מירון- פרידמן. מקום ממש יפה וחדש שווה לך לנסות אנשים נחמדים נותנים שירות מקסים. אני לא זוכרת בדיוק מחירים אבל לא מדי יקר. ריקי פרידמן-0504108178

חדבש...@

משתמש צעיר
יש לי כאן עוד מאגר של דירות בכל הארץ ולפי מספר מיטות
אולי יעזור??
בהצלחה

קבצים מצורפים

• מקומות לשבת התאחדות (1).xls
    KB 61.5 · צפיות: 56
  • מקומות לשבת התאחדות 1.xlsx
    KB 32.1 · צפיות: 42
  • קמפוסים.docx.pdf
    KB 385.6 · צפיות: 459

אני פה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש את המתחם של משפחת שלג
מקום מטופח קרוב לציון ויחסית זול

אני פה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

mina

משתמש מקצוען
אנחנו היינו עכשיו בבין הזמנים במקום שאני לא יודעת בדיוק איך הכינוי שלו. אבל הוא שייך לויז'ן.
מקום מהמם!!! קודם כל היינו המון משפחות, כאילו זוגות. ולכל זוג יש חדר/יחידה. יש חדר אוכל גדול, מטבח. יש שטח פרטי די גדול, יש המון ספסלים ונדנדות (פחות אולי משחקים לילדים)
אבל הילדים גם הם נהנו מאוד!!
החדרים, נקיים, ונעימים.
ממש ממש ממש התפלאנו שיש כזה מקום יפה במירון. ממש!!!
ואנחנו משפחה שרגילים לצאת המון... וראינו הרבה צימרים בחיינו..
ממליצה בחום ממש!!
לא יודעת להגיד לך בדיוק כמה עלה . (החדר אוכל עולה בנפרד) הייתי ממליצה לך להתקשר לברר את כל הפרטים.
(יש שם חדר/יחידה אחת שמיועדת אני חושבת ל - 8 נפשות - והיא פחות יפה, אז תגיד שאת לא רוצה את זה, אנחנו לא לקחנו את זה)
אם זה רלוונטי, תרשמי ואתן לך מס' מחר.

VOX הפקות מוזיקה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אנחנו היינו עכשיו בבין הזמנים במקום שאני לא יודעת בדיוק איך הכינוי שלו. אבל הוא שייך לויז'ן.
מקום מהמם!!! קודם כל היינו המון משפחות, כאילו זוגות. ולכל זוג יש חדר/יחידה. יש חדר אוכל גדול, מטבח. יש שטח פרטי די גדול, יש המון ספסלים ונדנדות (פחות אולי משחקים לילדים)
אבל הילדים גם הם נהנו מאוד!!
החדרים, נקיים, ונעימים.
ממש ממש ממש התפלאנו שיש כזה מקום יפה במירון. ממש!!!
ואנחנו משפחה שרגילים לצאת המון... וראינו הרבה צימרים בחיינו..
ממליצה בחום ממש!!
לא יודעת להגיד לך בדיוק כמה עלה . (החדר אוכל עולה בנפרד) הייתי ממליצה לך להתקשר לברר את כל הפרטים.
(יש שם חדר/יחידה אחת שמיועדת אני חושבת ל - 8 נפשות - והיא פחות יפה, אז תגיד שאת לא רוצה את זה, אנחנו לא לקחנו את זה)
אם זה רלוונטי, תרשמי ואתן לך מס' מחר.
אשמח מאוד לקבל את המס' שלהם ואם את יכולה להזכר בשם של המקום.
שלא יצא פדיחה שאולי כבר צלצלתי אליהם, כי אני עושה המון טלפונים להצעות מחיר.
תודה רבה! (:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה