מחפשים פטנטים ורעיונות לתכנון סוכה

rabshi

משתמש רשום
אנחנו במהלך שיפוצים ומתלבטים מאיזה חומר לעשות את דפנות הסוכה ובאיזה צורה לתכנן אותה כדי שיהיה קל להרכיב ולפרק.

מדובר במרפסת שיש המון שמש וחום לכן צריך לעשות משהו מבודד.

נודה על רעיונות שלכם.

בתודה מראש,

real

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לעשות פרגולה קבועה + מסגרת עץ מסביב למעלה ולמטה שמאפשר להכניס בהם קורות עץ רחבים בסוכות , ראיתי את זה אצל מישהו [אגב זה כ"כ יפה יצא לו שהוא פשוט וויתר על הסדינים הלבנים המסורתיים לטובת המראה הטבעי של העץ]
בהצלחה

rabshi

משתמש רשום
אפשר לעשות פרגולה קבועה + מסגרת עץ מסביב למעלה ולמטה שמאפשר להכניס בהם קורות עץ רחבים בסוכות , ראיתי את זה אצל מישהו [אגב זה כ"כ יפה יצא לו שהוא פשוט וויתר על הסדינים הלבנים המסורתיים לטובת המראה הטבעי של העץ]
בהצלחה

הבעיה היא שעץ אינו מבודד ומכיון שמדובר בכיוון עם המון שמש ביום ורוחות בלילה אנחנו מחפשים משהו שיבודד מקור וחום.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בהצלחה
יש לך אולי תמונה?

rabshi

משתמש רשום
בהצלחה

צודק גן עדן. לראות תמונות מאוד יעזור לנו להבין.

תודה רבה ! ! !

real

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא צילמתי אבל זה די פשוט, שוב, פרוגלה מעץ - אגב הוא עשה גם את המעקות מעץ - מסביב לפרגולה מסגרת עץ - מעין מסילה- למעלה ולמטה ובתוך המסילות הוא מכניס קורות המשמשות כדפנות סוכה [כמו בונגולו]
לגבי בידוד קודם כל טכנית אפשר להכניס שמה דפנות מחומרים אחרים,
ראיתי גם מישהו שלקח דפנות רגילות של סוכות [פאראוואנעס] הכניס בין הקורות קלקר וסגר עם דיקט נוסף,
בהצלחה

styehoshua

משתמש מקצוען
לא צילמתי אבל זה די פשוט, שוב, פרוגלה מעץ - אגב הוא עשה גם את המעקות מעץ - מסביב לפרגולה מסגרת עץ - מעין מסילה- למעלה ולמטה ובתוך המסילות הוא מכניס קורות המשמשות כדפנות סוכה [כמו בונגולו]

ממש מעניין
אם אני רוצה להעתיק את הרעיון אני צריכה לבקש ממי שעושה לי את הפרגולה לעשות חריץ?
ועוד שאלה - הקורה למטה לכאורה מיותרת כל השנה רק לצורך הדפנות אני יחבר קורה כזו לפני סוכות?!

תודה על הרעיון אני אחשוב עליו.

real

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון , בגדול הוא לא צריך לעשות חריף אלא להוסיף עוד קורה עם רווח של כ 2 ס"מ
לגבי למטה כמו שאתה אומר .
בהצלחה

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה היא שעץ אינו מבודד ומכיון שמדובר בכיוון עם המון שמש ביום ורוחות בלילה אנחנו מחפשים משהו שיבודד מקור וחום.
באופן יחסי עץ זה חומר מבודד מאד.
כמובן הכל תלוי בעובי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה