דרוש מידע מחפשים מידע על שכונת הוליווד (פלורידה, ארה"ב)

שוש10

משתמש פעיל
אני לא יודעת ספיציפית על הולוויד עצמו אבל בלוס אנגלס היום יש קהילה מתפתחת מאד מאד
דוגמא יש כולל אברכים שם.
חיידר
אפשר למצוא פת ישראל
[למי שיודע מה היה שם פעם....]
וגבי שאר הכשרים הכל תלוי בכם
לדוגמא חלב עכו"ם [האם סומכים על היתרו של ר' משה פיינשטיין זצ"ל] וכו'
רק אם אני מבין טוב בלוס אנגלס עצמו מחולק ללמעלה ולמטה ואני לא יודעת היכן החרדים גרים שם
ומה סמוך ללהוליווד כי העיר עצמה ענקייייייייייייייית

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני כתבתי שהכשרות לא משהו..
אם זה חשוב לך אני אנסה לברר.
ממה שאני יודעת ההורים שלי אוכלים שם הכל פחות או יותר למעט בשר בקר (כשהם מתארחים) , אבל עדיין זה לא כמו בארץ, זאת כוונתי....
זה עיר תיירות מהממת, עם מלא דתיים ישראלים- יורדים, שומעים שם הרבה עברית וספרדית... אבל זה לא ניויורק...
כמובן לא קשור ללוס אנגלס
יש דולפינריום, יש את הלונה פארק אורלנדו, יש מולים-קניונים, ומלא ים...

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני לא יודעת ספיציפית על הולוויד עצמו אבל בלוס אנגלס היום יש קהילה מתפתחת מאד מאד
דוגמא יש כולל אברכים שם.
חיידר
אפשר למצוא פת ישראל
[למי שיודע מה היה שם פעם....]
וגבי שאר הכשרים הכל תלוי בכם
לדוגמא חלב עכו"ם [האם סומכים על היתרו של ר' משה פיינשטיין זצ"ל] וכו'
רק אם אני מבין טוב בלוס אנגלס עצמו מחולק ללמעלה ולמטה ואני לא יודעת היכן החרדים גרים שם
ומה סמוך ללהוליווד כי העיר עצמה ענקייייייייייייייית

אני מתכוונת לפלורידה, לא ללוס אנג'לס

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני כתבתי שהכשרות לא משהו..
אם זה חשוב לך אני אנסה לברר.
ממה שאני יודעת ההורים שלי אוכלים שם הכל פחות או יותר למעט בשר בקר (כשהם מתארחים) , אבל עדיין זה לא כמו בארץ, זאת כוונתי....
זה עיר תיירות מהממת, עם מלא דתיים ישראלים- יורדים, שומעים שם הרבה עברית וספרדית... אבל זה לא ניויורק...
כמובן לא קשור ללוס אנגלס
יש דולפינריום, יש את הלונה פארק אורלנדו, יש מולים-קניונים, ומלא ים...

איך מרכזי הקניות שם? יש דברים שווים?
שמעתי מכיוון שזו עיר תיירות אז מאד יקר, ואין את כל האאוטלטים של ניו יורק. זה נכון?

אשמח לקבל המלצות על טיולים שווים באזור וכן על קניות
תודה רבה!

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך מרכזי הקניות שם? יש דברים שווים?
שמעתי מכיוון שזו עיר תיירות אז מאד יקר, ואין את כל האאוטלטים של ניו יורק. זה נכון?

אשמח לקבל המלצות על טיולים שווים באזור וכן על קניות
תודה רבה!
אזורי הקניות לא דומים לניויורק לא בסגנון ולא במחיר אבל יש קוסקו יש מרשלס ועוד רשתות גדולות עם דברים שווים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה