דרוש מידע מחפשים דירה לקניה בגודל 200 מ"ר בבני ברק

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מחפשים כבר תקופה ארוכה דירה לקניה בגודל של 180-200 מ"ר בבני ברק (לא בפרדס כץ או קרית הרצוג) בקומת קרקע או קומה ראשונה,אפשרי גם בבניה.
רוב המתווכים אומרים שאי אפשר למצוא גודל כזה בדירות בקומות נמוכות.
אשמח אם למישהו יש מידע בענין.

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש כמה דירות ביד 2, סתם בדקתי בשביל ההתעניינות ,יש אפילו אחת שנראית מאד שווה תבדקו.

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כמה דירות ביד 2, סתם בדקתי בשביל ההתעניינות ,יש אפילו אחת שנראית מאד שווה תבדקו.
תודה על האיכפתיות, אבל אני לא מוצאת שם דירות בגודל הזה, למעט אחת אמנם גדולה אבל לא רלוונטית כי היא פונה לקיר של הר

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אנחנו מחפשים כבר תקופה ארוכה דירה לקניה בגודל של 180-200 מ"ר בבני ברק (לא בפרדס כץ או קרית הרצוג) בקומת קרקע או קומה ראשונה,אפשרי גם בבניה.
קונים שתי דירות בשלב ראשוני ומתכננים לפי הצורך

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קונים שתי דירות בשלב ראשוני ומתכננים לפי הצורך
זה בדיוק העניין, שאין לנו תקציב ל2 דירות שזה בסביבות 4,000,000, אלא יש לנו בערך 3,200,000
ולכן אנחנו מחפשים דירה אחת

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
זה בדיוק העניין, שאין לנו תקציב ל2 דירות שזה בסביבות 4,000,000, אלא יש לנו בערך 3,200,000
ולכן אנחנו מחפשים דירה אחת
התכוונתי לשתי דירות 70/80 מטר וזה בערך סכום תואם.
כשהשטח מתחלק ע"פ רצונכם.
הבאתי מנסיון של חברה.

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
התכוונתי לשתי דירות 70/80 מטר וזה בערך סכום תואם.
כשהשטח מתחלק ע"פ רצונכם.
הבאתי מנסיון של חברה.
המטרים לא מספיקים לנו, אנחנו צריכים לפחות 180 מ"ר, ואם קונים שתי דירות של 90 מ"ר המחיר קופץ לקרוב ל3,800,000

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האמת היא שגם אני מחפשת דירה בגודל הזה , כבר 3 שנים אני בחיפושים... התקציב שלי זהה לשלך, ההבדל ביננו שאני מחפשת או ק"ק או דירת גג , אני גם מוגבלת לאיזור מסוים בב"ב שמקטין את המבחר, בכ"א אם יש לך לחדש לי אשמח לשמוע, מה שכן יש ביד 2 דירה שהציעו לי בגודל כזה ולי היא לא מתאימה, ברחוב שמידמן 14 צד אחד זה ק"ק צד שני זה קומה 2 - מכירה?

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת היא שגם אני מחפשת דירה בגודל הזה , כבר 3 שנים אני בחיפושים... התקציב שלי זהה לשלך, ההבדל ביננו שאני מחפשת או ק"ק או דירת גג , אני גם מוגבלת לאיזור מסוים בב"ב שמקטין את המבחר, בכ"א אם יש לך לחדש לי אשמח לשמוע, מה שכן יש ביד 2 דירה שהציעו לי בגודל כזה ולי היא לא מתאימה, ברחוב שמידמן 14 צד אחד זה ק"ק צד שני זה קומה 2 - מכירה?
לא מוצאת את זה ביד 2, אולי זה כבר לא רלוונטי?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מוצאת את זה ביד 2, אולי זה כבר לא רלוונטי?
נכון, עכשיו אני רואה שהיא לא נמצאת... היא הייתה הרבה זמן, בכ"א זה הכתובת הדירה בקומה 2 שייכת אישית לשוקי סלומון (בלי קשר לזה שהוא מתווך) תראי אם היא מתאימה לך תנסי להגיע אליו.

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מהמבשר..
2018-08-19_075712.jpg

שמעון זנגר

משתמש פעיל
איזה איזור מעניין אותכם כי יש לי הצעה לדירה של 200 מ"ר

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה איזור מעניין אותכם כי יש לי הצעה לדירה של 200 מ"ר
בעיקרון חשוב לי האיזור של רמת אלחנן והסביבה, אבל אני אתפשר גם על שאר האיזורים למעט איזורי קצה ממש (כמו קצה שיכון ג' וכו')
תודה אביטל על המאמץ!
האיזור לא מתאים לי, וגם..למדתי מהחיפושים שמי שיש לו מעלית מציין זאת ואם לא כתוב סימן שאין...
דיברתי איתו, לי זה לא מתאים כי זה לא ק"ק או קומה ראשונה, אבל בכל אופן יש לו מעלית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה