עזרה מחלת הפה והטלפים

ישראלים

משתמש מקצוען
הפצעים בגוף כבר ב"ה יבשים. אבל היא כן מריקה עדין .
וואו זה יכול להיות כמה ימים ?
הפצעים בישבן כבר יצאו ביום ראשון

רחלפי

משתמש רשום
אין לי מושג, אצלי ב"ה זה היה ממש בקטנה, אם לא הגננת במעון - לא היה עולה בדעתי שזה זה,
כמה פצעים בידיים וזהו. (הרופא ראה אחד גם בלשון, אני לא מצאתי...)

saryk

משתמש מקצוען
הפצעים בגוף כבר ב"ה יבשים. אבל היא כן מריקה עדין .
וואו זה יכול להיות כמה ימים ?
הפצעים בישבן כבר יצאו ביום ראשון
אני חושבת שבעיקר מה שחשוב זה הפצעים בפה.
אם היא עדיין מריירת - אז מסכנה, מסתבר שהיא עדיין סובלת מפצעים בפה, גם אם נסתרים.

ישראלים

משתמש מקצוען
אני חושבת שבעיקר מה שחשוב זה הפצעים בפה.
אם היא עדיין מריירת - אז מסכנה, מסתבר שהיא עדיין סובלת מפצעים בפה, גם אם נסתרים.
צדיקה. בקושי מתלוננת. מקודם ראיתי 2 פצעים שנראים כמו חורים בלשון. וואו

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משהוא שמע על מחלת הפה שמתאפינית בפצעים באיזור הטיטול ( לא פטריה או תפרחת). ברגלים קצת ובכפות הידיים. היום גם ראיתי פצע אחד בלשון. אבל הילדה מריקה כל הזמן (בת 1.5). ברוך השם ללא חום והילדה יחסית רגועה ואוכלת.
האם אפשר לשלוח למעון. ?
לנו היה לתינוקת בת 10 חודשים, שכבר היתה רעבה מסכנה ורק היתה מכניסה אוכל לפה - ישר צורחת מכאבים. היא פשוט סבלה נוראות
ואז אמרו לנו על בקבוקון בשם: אס.או.אס.
וזה היה פשוט הצלה!!!
ההתויה של זה זה לסיוע בטיפול בנגעים בשפתיים, בחלל הפה ובלוע.
אבל אני משתמשת בזה כל פעם כשילד מתלונן שכואב שן שצומחת.... או אפילו הגרון... זה עוזר פלאים.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אגב, אני עכשיו אחרי אצל בן השנה וחצי
היו לו פצעים רק בגפיים (אגב, שם המחלה הוא הפה והגפיים, מחלת הפה והטלפיים היא מחלה שפוגעת בבקר, ולא עוברת לבני אדם)
טיפות פניסטיל מאד הקלו על הגרד
תכננתי לסוע ביום ראשון לעיזים, אבל ההפגנה מנעה ממני לצאת מבני ברק, בלית ברירה קניתי חלב עיזים בסופר, נתתי לו לשתות (אולי בגלל זה לא הגיע לפה) ומרחתי על הפצעים במפסעה ובכפות הרגלים

עין יוקדת

משתמש פעיל
משהוא שמע על מחלת הפה שמתאפינית בפצעים באיזור הטיטול ( לא פטריה או תפרחת). ברגלים קצת ובכפות הידיים. היום גם ראיתי פצע אחד בלשון. אבל הילדה מריקה כל הזמן (בת 1.5). ברוך השם ללא חום והילדה יחסית רגועה ואוכלת.
האם אפשר לשלוח למעון. ?
גם לנו היה כך לאחרונה לילד בן שנה הרופאה אמרה לחכות יומיים שלושה עד שיעבור
וליזהר מהרוק כי זה מדבק.

אפרת פולי

משתמש מקצוען
לבת שלי התחיל בשבת פצעים באזור הטיטול אחרי יום הם ירדו לאזור הברכיים והרגלים למטה
וגם פצעים בידיים
הצלחתי לראות פצע קטנטן בפה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה