דרוש מידע מחלקת רווחה ויחס מקומם

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שבוע טוב!!
אני לא באה להתלונן על עיריית בני ברק וזרועותיה המתפקדות בצורה מבישה. אין למה, כי לדבר מול קירות יעיל יותר. אני בסך הכל אישה שנולדה לה בשעה טובה תינוקת עם צרכים מיוחדים. לא ביקשתי כלום. לא תרומות, לא עזרה, לא כלום אבל 8 חודשים אחרי הלידה- מותר לי כבר לחזור לעבודה... לא רק בשביל התעסוקה והאוורור, אנחנו ממשיכים לאכול ולקנות טיטולים ומטרנות ולשלם משכנתא וצריכים דחוף הכנסה כלשהי. אבל כמו בכל דבר שהייתי צריכה בו את העירייה--- אין קול ואין עונה. היא לא יכולה בגלל קושי רפואי להכנס למעון רגיל או מטפלת וברווחה לא מוכנים להכניס אותה למעון יום שיקומי. מתעלמים, מפנים את האחריות מאחד לשני, פעם טוענים שאין מקום בכיתות, פעם אחרת אומרים שאין תקציב, ואף אחד לא מביא פתרון תכל'ס
אשמח מאד אם יש לכם רעיון של מישהו שיכול לעזור עם פתרונות או פרוטקציות או כל דרך אפשרית אחרת

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
את צריכה מעון בשביל שנה הבאה, כן?
כי באמצע שנה ודאי שאין מקום וזה לא רק בבני ברק.
בשביל שנה הבאה יש וועדה שמחליטה על הכנסת תינוקות למעון שיקומי, את יכולה לדרוש להיות פיזית בוועדה ולנסות ללחוץ שם.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אה, ועוד משהו,
אל תצפי מהרווחה לכלום, הם ממש לא מתפקדים
ומה שמגיע לך ממש עפ חוק צריך לשבת להם על הוריד כדי לקבל,
מה שלא- פשוט לוותר מראש.

בשמ"ת

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
@נורית123
מניסיון במשפחה הקרובה
תתיעצי עם משפחה שאת מכירה שגרה בעירך, שגם להם יש ילד עם צרכים מיוחדים.
הם בטוח ילמדו אותך את כל השיטות והדרכים שצריך להפעיל...
הרבה הצלחה וכח!!!

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@נורית123
מניסיון במשפחה הקרובה
תתיעצי עם משפחה שאת מכירה שגרה בעירך, שגם להם יש ילד עם צרכים מיוחדים.
הם בטוח ילמדו אותך את כל השיטות והדרכים שצריך להפעיל...
הרבה הצלחה וכח!!!
בינתיים אומרים לי רק פרוטקציות וללחוץ על העירייה
רק שהם לא עונים לטלפון בדרך כלל וכשעונים רק צועקים איך אני מעיזה להתקשר בזמן חירום, עכשיו רק מטפלים ביתומי הקורונה וכשאני באה לשם לא נותנים להיכנס....

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין לי עצות או פתרונות, רק חיבוק והזדהות! גם אני שילמתי חצי שנה מטפלת פרטית. (פרטית פרטית, רק של הילד המיוחד) ובגיל שנה התחיל במעון המקסים של עזר מציון!
מעניין אותי כמה עלה לך...
אני צריכה מישהי פרטית שגם מבינה קצת ברפואה ויכולה להגיב במהירות במקרי חירום וגם שתיקח אותה גם להתפתחות הילד 3 פעמים בשבוע....

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצב הזוי
מדברים הרבה על עובדות סוציאליות ומערכת רווחה קורסת אבל עד שלא מגיעים לשם לא אוחזים עד כמה שום דבר שם לא עובד כמו שצריך

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני בענין אחר לחלוטין פניתי למייל של משרד הרווחה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
הפניה שלי טופלה במהירות שיא, ע"י מישהי שלא אמורה לטפל בנושא, כיון שמי שאמורה לטפל בנושא הוצאה לחל"ת עקב הקורונה.
אם לא הולך תפני לוועדה לפניות הצבור בכנסת.

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש למישהו מושג מי זה שר הרווחה?
טלפון של הלשכה?
עוד טלפונים של אנשים טובים שיכולים לעזור?

נערך לאחרונה ב:

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
גם אני ממליצה על במעון של עזר מציון, חברה שלי היללה ושיבחה אותו מאוד

RUSI10

משתמש מקצוען
ברוכה הבאה למועדון.......

ביטוח לאומי מכיר בה כצמי"ד?
כי אם לא - לא יתנו לכם מעון יום שיקומי.
ובכל מקום - בקופ"ח, ברווחה, וכו' - כל טופס תלוי בבירוקרטיה מעייפת, פיזית ונפשית.
אם יש לכם משהו מבפנים - מה טוב.
אם לא - תחפשו איך ליצור אחד כזה.
ואם גם זה לא הולך -
אז תצאו מהעדינות שלכם ותתחילו להפוך שולחנות. את השפה הזו הם מבינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה