מחיר שיש אנובה (אבן קיסר) בשיש מצדה דגם 9300

מצב
הנושא נעול.

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
אנחנו קנינו דירה מקבלן ובמסגרת שינויי דיירים שינינו את המטבח מצורת ר' לצורת ח' וכשהגענו לבחור שיש בשיש מצדה שהוא הספק של הקבלן אמרו לנו שמכיון ששינינו את צורת המטבח אז אי אפשר לחשב את התמחור כאילו רק הוספנו שטח של שיש אלא זה נחשב כאילו אנו מוותרים על השיש ומקבלים כביכול זיכוי של 2000 ש"ח עליו, וכעת יש לנו 2 אופציות או לקחת את הדוגמאות הפשוטות מהסוג שהקבלן נותן, וזה יעלה לנו ל7.5 מטר שיש 5000 ש"ח, (לאחר חישוב של זיכוי כביכול 2000 ש"ח) או לקחת את הסוג הכי יפה שיש להם להציע וזה יעלה 13000 (לאחר הזיכוי התאורטי) כך שיוצא שהמחיר לשיש אנובה דגם 9300 הוא 2000 ש"ח למטר. [אפשר לראות את השיש הזה באתר שיש מצדה דגם 9300].
השאלה היא 1. האם זה מחיר שפוי? או שכבר שווה לוותר על השיש ולקנות אחרי טופס 4?
2. האם זה מקובל לתמחר בצורה שנחשב שאנו מוותרים על השיש של הקבלן בזמן שאנו רק מוסיפים?
3. הם לוקחים כפול על פינה, האם זה מקובל?
בתודה גדולה לכל העונים!

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד

נתחיל מהסוף.
מקובל מאוד לחשב פינה פעמים בשיש, כל הספקים מחשבים.
לגבי תמחור וזיכוי מול הקבלן כך 99 אחוז מהקבלנים עובדים ובד"כ זה רשום במחירון הזיכויים או נספח לזיכוי מטבח
לגבי מחיר 2000 שח למ' במחיר כזה אפשר למצוא גם שיש קייסר בכל מיני גוונים והמיוחדים ביותר כך שהמחיר יוצא יקר, תבדקו שוב מול הספק.
לגבי ביצוע השיש לאחר טופס 4 יש לקחת בחשבון תוספת חיפוי מעל השיש, חיבור כיור לסיפון, השלמת אביזרי חשמל מעל השיש , דבר המצריך להכניס קבלן תיקונים שיש על כך עלות נוספת.
שיהיה בהצלחה.

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו דירה מקבלן ובמסגרת שינויי דיירים שינינו את המטבח מצורת ר' לצורת ח' וכשהגענו לבחור שיש בשיש מצדה שהוא הספק של הקבלן אמרו לנו שמכיון ששינינו את צורת המטבח אז אי אפשר לחשב את התמחור כאילו רק הוספנו שטח של שיש אלא זה נחשב כאילו אנו מוותרים על השיש ומקבלים כביכול זיכוי של 2000 ש"ח עליו, וכעת יש לנו 2 אופציות או לקחת את הדוגמאות הפשוטות מהסוג שהקבלן נותן, וזה יעלה לנו ל7.5 מטר שיש 5000 ש"ח, (לאחר חישוב של זיכוי כביכול 2000 ש"ח) או לקחת את הסוג הכי יפה שיש להם להציע וזה יעלה 13000 (לאחר הזיכוי התאורטי) כך שיוצא שהמחיר לשיש אנובה דגם 9300 הוא 2000 ש"ח למטר. [אפשר לראות את השיש הזה באתר שיש מצדה דגם 9300].
השאלה היא 1. האם זה מחיר שפוי? או שכבר שווה לוותר על השיש ולקנות אחרי טופס 4?
2. האם זה מקובל לתמחר בצורה שנחשב שאנו מוותרים על השיש של הקבלן בזמן שאנו רק מוסיפים?
3. הם לוקחים כפול על פינה, האם זה מקובל?
בתודה גדולה לכל העונים!
לפני כמה חודשים עשיתי את אותו דגם בדיוק
עלה לי כ1100 למטר...

פינות מחושבות פעמיים

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אנובה אמור להיות יותר זול מאבן קיסר,
ובאבן קיסר הדגמים החדישים עולים כ-1400 למטר..

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יצא לי לברר על הדגם הזה אצל איש שיש שאני מתעסקת איתו,
לקח 1000 למטר,
אם תרצי פרטים אשלח לך באישי..

סטודיו מירינדה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שמעתי עכשיו מאיש שיש שהשיש של אנובה הוא יבוא של בדואי בדרום,
והבעיה שלהם היא שהם לא יודעים לייצר את הפלטות עם גמישות, ואז האבן נסדקת בקלות,
וכשיש תקלה - הם מתנערים מאחריות.
מישהי מכירה את הבעיה הזו?

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איש שיש הציע לי את הדגם הזה ב1400 למטר כולל התקנה וקנט קדמי, עם קנט אחורי של סטימטר לקח 1500

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
לגבי תמחור וזיכוי מול הקבלן כך 99 אחוז מהקבלנים עובדים ובד"כ זה רשום במחירון הזיכויים או נספח לזיכוי מטבח
הקבלן אצלנו (שערי בית שמש) אומר שאין אפשרות לקבל זיכוי רק על שיש ולא על המטבח,
ומטבח עשינו אצל ספק של הפרויקט (אורכיד) ושדרגנו, ואורכיד אומרים שצורת התמחור בשדרוג שלהם היא שיש כביכול ויתור על המטבח [למרות שלא חתמנו על טופס ויתור וזיכוי, ומתקינים לנו את המטבח לפני טופס 4 ובאחריות קבלן], ואני לא מצליח להבין אם כן אם אני יכול לקבל זיכוי על השיש, והחברה לא עונה תשובה ברורה,
האם מישהו יודע בעניין משהו?

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד
בד"כ הקבלנים מאשרים לבצע מטבח דרך הספק של הפרויקט כולל התקנה לפני קבלת מפתח ועל השיש, כיור, חיפוי ברזים ניתן לקבל זיכוי וכל ההרכבה באחריות הדייר לאחר קבלת מפתח.
אך יש קבלנים שלא מתעסקים בכל ההתנהלות ומחליטים מה שהם רוצים, תבדקו מה מופיע בחוזה מולם כדי לאשר את ההתקנה.

במקביל 2 אופציות
1. ספק המטבח ימדוד את הדירה ויבצע הכנה של הארונות, האספקה והתקנה תהיה קרוב קבלת מפתח.
2. תבדקו אם ניתן לבצע שיש דרך ספק המטבחים, אולי יהיה שווה לכם ואז הוא יתקין את המטבח קומפלט.
כמובן לאשר מול הקבלן ושיחתום שהוא מאשר את זה ועל טופס זיכוי השיש.

בהצלחה

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם בררתם אם זה לא יקר?
יש כאן בשרשור ב1100.
יכול להיות, זה דגם קצת יקר וזה מחיר כולל הכל,
תכלס הוריד לנו קצת והוא מקצוען ענק בתחום,
החלטנו ללכת כל זה...
בררתי באופן קליל לגבי האיכות- הבנתי שאין הבדל משמעותי, זה ישראלי וזה איטלקי

חניתושיתת

משתמש חדש
אם תרצו ברזים בזול באיכות גבוהה תתקשרו.0527195065
IMG_20211118_151019.jpg

קבצים מצורפים

• IMG_20210930_130410.jpg
    IMG_20210930_130410.jpg
    KB 91.4 · צפיות: 27
  • IMG_20210930_131404.jpg
    IMG_20210930_131404.jpg
    KB 519.8 · צפיות: 25
  • IMG_20210930_135712.jpg
    IMG_20210930_135712.jpg
    KB 114.5 · צפיות: 31
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה