מחיר לקורג pa 3

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה המחיר שכדאי לקחת על אורגן קורג pa 3 הדגם הארוך כולל תיק נשיאה וסט של מקצבים וצלילים מאד מאד יפים וטובים? תודה מראש

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
PA3 נמכר כעת בין 7000 ל9000 - תלוי במצבו (כמה שמור או משומש, שרוט עבר תיקונים וכו')
לכך יש להוסיף את מחיר המקצבים, אם יש לך מקצבים מקצועיים ושוים ולא מה שכל אחד יכול להשיג בחינם.
PA4 חדש 61 קלידים אפשר להשיג היום ב13500-14000. 76 קלידים עולה כעת 15000. (אולי אפשר למצוא יותר זול)
אם אתה קונה PA4 תוודא שתוכנת ההפעלה היא בגירסא החדשה ביותר. ההבדל בין הגירסאות משמעותי מאד. ואם אתה לא מנגן רק מוזיקה ערבית או טורקית אז תזהר שלא ימכרו לך את גירסת האוריינטלי, כי המקצבים הערביים יושבים על המקום של מקצבי המשתמש וא"א למחוק אותם.
גם המקצבים החדשים שנוספו בגירסה 2 נמצאים שם, אבל אפשר למחוק או להעביר לדייירקט. (הכרטיסיה של המקצבים שנקראים מהUSB או ההרדיסק ללא התקנה)

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
באמת שוה למכור את הpa3 ולקנות pa4 או שזה לא כזה הבדל רציני ואיך אני בודק אם זה הגירסא החדשה ומה שכתבת שם, אם תוכל לפרט לי תודה רבה!

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אין לי תשובה ברורה לזה. תלוי כמה אתה עשיר.
יש הבדל במגע של המסך, (הרבה יותר קל וזורם) כמות הזכרון, הסונגבוק הרבה יותר נוח ושימושי, יש מקום להרבה יותר מקצבים וצלילים שלך בממשק. יש עוד המון שיפורים בתוכנת ההפעלה ובבנית המקצבים, ויש את הKAOSS ועוד הרבה דברים.
אבל בתכלס' ההבדל לא מאד גדול, ולא חסר קלידנים מוכרים שנשארו עם PA3.
בהדלקת האורגן כתוב על המסך איזה גירסא זה. אפשר להוריד מאתר החברה את העדכון.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי את הpa4 הקצר ויש לי למכירה את הPA3 הארוך במצב טוב ואני מוכר אותו ב8000,
הpa4 הוא עולם אחר אני לא מייבין גדול אבל יש הבדלים משמעותיים.
אם אתה רוצה, אני משיג לך pa4 קצר ב13,000.

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה על ההצעה שלך הדוד סם אבל אני מחפש יד שניה, דבר שני דוד מרדכי לא הבנתי מה שאמרת מצד אחד כתבת שאם יש את הגרסא הישנה לא לקנות ואח"כ כתבת שאפשר להוריד את זה מהאתר של קורג תכלס' לא צריך לבדוק או שכן צריך?ואני מבין ממכם שעדיף pa4 קצר מאשר pa3 ארוך אם הכסף זה לא הנושא.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא אמרתי לא לקנות, אפשר לקנות ולהתקין אח"כ את הגירסא החדשה. רק את האורינטלי לא לקנות בשום אופן. כתוב עליו את זה בחוץ, והוא טיפ-טיפה יותר בהיר. גם לא את הגרמני (כסוף) מאותה סיבה.
מצו"ב תמונות של שלשתם, שתוכל להבדיל.
קצר או ארוך לא קשור לעניין. זה אותו אורגן בדיוק, יש כאלה שמעדיפים קצר ויש כאלה שמעדיפים ארוך. (יש הבדל אחד ביניהם בלבד האורך - לארוך יש הארדיסק של חצי טרה בפנים, לקטן יש את האפשרות להארדיסק פנימי בתוספת תשלום. זה לא דבר חשוב כ"כ כי לחיבור הUSB אפשר לחבר מה שרוצים)
9f5058bfd82316e0667c7470f0186260_pc.png
039a0e421a180fddf0ee0dc09d8dc975_pc.png
Korg-Pa4X-Musikant-Professional-Arranger-61-keys.jpg

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מקצבים,צלילים,ודגימות שיש לי בpa3 עובד בpa4 או לא? וא"כ מישהו רוצה למכור לי pa4 קצר הגרסא הישנה,אבל אני יכול להוריד בחנם ולהתקין אם הבנתי נכון במצב חדש (ראיתי את זה) עם מקצבים נחמדים צלילים ככה ככה אבל יש לי שלי מpa3 ב9500 כולל מקרופון תכלס' לקנות או לא

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
החומר שלך מPA3 יעבוד בPA4
קודם צריך להתקין את מערכת ההפעלה החדשה, אח"כ כדאי לגבות את הצלילים והמקצבים של הגירסא החדשה שיהיה אפשר להשתמש בהם דרך הדיירקט, ואח"כ תתקין את החומר מהPA3.
לגבי האם כדאי, אז קודם כל בכמה מציעים לך את הPA4?

FILE10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש באותו דגם 2 סוגים - עדיף ארוך

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם שלך במצב טוב ואתה יכול למכור במחיר טוב אז ללכת על זה

שלמה בלושטיין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ובכמה למכור את שלי הדגם הארוך בלי חומר כי את החומר אסור לי להעביר רק דברים פשוטים שיש לי אבל האורגן במצב כמו חדש כולל תיק נשיאה?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
תתחיל מ9000 ואם לא ילך תוריד קצת. אל תוריד לפחות מ8000.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה