חו"ד מחיר לעיצוב אלבום דיגיטלי

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מעצבת לצלמות ולפרטיים
לוקחת 35 לעמוד דאבל כמובן
ולא עובדת עם צלמי חתונות כי לא מוכנים לשלם יותר מ-10 ש"ח

Bat hen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הי @collage '
רק עכשיו נחשפתי לאשכול הזה...
יש מצב להצטרף לקבוצה??
אני ממש ישמח..
ויש לי גם השראות להעלות...

(אי אפשר לשלוח פרטי..)

Tzivya22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אשמח גם.
t0548520870 שטרודל ג'ימייל.

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אשמח גם להצטרף mito0533189763 @ gmal...........

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
mitos0533189763 .....
תודה רבה

9200

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח גם
אני עורכת אלבומים דיגיטלים לחתונות
MM9200966 שטרודל וכו

T.S.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני עובדת עם צלמים ולוקחת להם 15 ש"ח לעמוד דאבל לא כולל עיבוד ובחירת תמונות כמובן.
ללקוח פרטי אני לוקחת 25 ש"ח לעיצוב גם כמובן בלי עיבוד תמונות, ועם הדפסה אני מוסיפה עוד רווח כמובן...
מעלה דוג'...
אשמח לשמוע מחמאות או הערות....
בהצלחהצפה בקובץ המצורף 588556 צפה בקובץ המצורף 588557 צפה בקובץ המצורף 588558 צפה בקובץ המצורף 588559 צפה בקובץ המצורף 588560 צפה בקובץ המצורף 588561
[/QUOTE
אני עובדת עם צלמים ולוקחת להם 15 ש"ח לעמוד דאבל לא כולל עיבוד ובחירת תמונות כמובן.
ללקוח פרטי אני לוקחת 25 ש"ח לעיצוב גם כמובן בלי עיבוד תמונות, ועם הדפסה אני מוסיפה עוד רווח כמובן...
מעלה דוג'...
בהצלחהצפה בקובץ המצורף 588556 צפה בקובץ המצורף 588557 צפה בקובץ המצורף 588558 צפה בקובץ המצורף 588559 צפה בקובץ המצורף 588560 צפה בקובץ המצורף 588561
אל תהי פרייארית למה כזה מחיר האלבום שלך מההמם!

T.S.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מעלה דוג'...
[/QUOTE
מעלה דוג'...
בהצלחה
אל תהי פרייארית למה כזה מחיר האלבום שלך מההמם!

צ. כהן - גרפיקאית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
Collage
נשמח שתכתבי את המייל שלך
אנחנו גם רוצות להצטרף למייל המשותף..
תודה רבה

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה