מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
רבותי!
בשביל שיהי לנו תחבורה בשכונה.
צריך להתחיל לעבוד.
מצו''ב דף שחלקו ברמה ג'2. ושם יש להם גם את הבעיות שלהם..
אנחנו צריכים לעבוד על שלנו!!
לא צריך לייקים!!
צריך להתעורר!!
אין אוטובוס מהשכונה לג' 2 לרמה ב ועוד!!

הרוק

משתמש צעיר
אינסטלטור - בנצי רייס 053-2303461
חשמלאי - דוד - 054-6628878
אנחנו השתמשנו באינסטלטור של המתקין מזגנים לא יודעת אם עושה עבודות קטנות,
החשמלאי- מומלץ!!!!!!!! בן אדם ישר כמו סרגל עשה עבודה מהממת, הוא נתקע בהרבה קשיים ולא קיצר תהליכים, אלא הכל כמו שצריך מההתחלה ועד הסוף.
אפשר ליצור איתכם קשר המייל שליt0556741634אין לכתוב כתובת מייל
תודה

FEFE

משתמש חדש
חברים שלום
האם ידוע לכם במחיר למשתכן מי מחליט על התמהיל דירות כמה חדרים 3/4/5,
האם זה לשיקול דעת הקבלן, העירייה או משרד השיכון?
האם יש דרך לברר מה הוא התמהיל דירות לפני שזומנתי לבחור דירה?
תודה מראש

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
פורסם בשטיבלאך דחסידי בעלזא ברחבי הארץ.

1626258321926.png

VIP+

משתמש צעיר
דיברתי אתמול עם המנהל של עבודות הגמר בנתיב ד3 והוא גם האחראי על השורה הפנימית בשערי בית שמש ד3 [נהרדעה]
ואמר לי שחתם מול הקבלן בשטח על סיום עבודות הגמר בבניינים הפנימיים בחודש 8 2022 בעוד כשנה לפי הקבלן בחוזה זה עוד שנתיים !

VIP+

משתמש צעיר
נתיב ד3 הורידו פיגומים בחלק מהבניינים לכיוון הפארק
האבנים בצבע תכלכל חיפויי יפהפה ........

מ....

משתמש פעיל
דיברתי אתמול עם המנהל של עבודות הגמר בנתיב ד3 והוא גם האחראי על השורה הפנימית בשערי בית שמש ד3 [נהרדעה]
ואמר לי שחתם מול הקבלן בשטח על סיום עבודות הגמר בבניינים הפנימיים בחודש 8 2022 בעוד כשנה לפי הקבלן בחוזה זה עוד שנתיים !
לוקח זמן מגמר העבודות עד אכלוס בפועל.

נועה ב

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מיילים של מתווכים ברמת בית שמש ד
אני רוצה למכור את הדירה שלי ב-ד

p.b

משתמש חדש
אשמח לקבל מיילים של מתווכים ברמת בית שמש ד
אני רוצה למכור את הדירה שלי ב-ד
רק להאיר כמה דברים
בדרך כלל מתווך לוקח 2% על כל עסקה מ2 הצדדים (אם זה בבלעדיות) שזה נראה לי קצת ניגוד עניינים למה שהוא יתאמץ להוריד בשביל הקונה מחיר בסוף זה יורד מהכיס שלו ויוצא כך שלמעשה בעל הדירה לדוגמא צריך לשלם מ1.5 מיליון 30000 למתווך וזה בלי המשא ומתן עם הקונה שבטח רוצה להוריד מהמחיר עוד
את הכסף שמשלמים למתווך אפשר להוריד לקונה ! וכולם מרוצים גם הקונה מרגיש שעשה את עיסקת חייו וגם הבעל הדירה לא צריך בנוסף למתווך להוריד עוד מהסכום
אני מדבר מניסיון שהיה לי עם מתווכים (חס וחלילה לא בא לפגוע באף אחד אבל בסופו של דבר מדובר על הרבה מאוד כסף שלא תמיד לוקחים את ההוצאה הזאת בחשבון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה