מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

מישמשית

משתמש מקצוען

nan si

משתמש רשום
יש מישהו שמכיר קצת את תלמודי התורה הליטאים ברמה ד'
ויודע לומר מה ההבדלים בינהם (דרכי יושר, אילת השחר, עטרת שלמה, יש עוד?)
והאם כולם פותחים שנה הבאה?

3135yud

משתמש צעיר
בקשה דחופה.
האם יש למישהו מידע על פרויקט 'זוהר השמש' בד' 3.
הקבלן יששכר מ.
טיב הבניה, הגימור, אמינות וכו'
תודה מראש, זה מאוד יעזור לי!

נערך לאחרונה ב:

אנטיוכוס 2

משתמש צעיר
קודם כל שיהיו אוטובוסים לבית שמש עצמה....
אח"כ תחשבו על מחוץ לעיר
אנשים שמתגוררים היום בד' ועובדים ברחבי העיר סובלים ממש....
יש למישהו מושג למי אפשר לפנות כדי לפעול בעניין ולא רק להוציא קיטור
וגם אם זה לא יעזור בטווח המיידי עדיף לנסות לפעול עכשיו לטווח הרחוק ולא להזכר עוד שנתיים ואז להתעצבן

nan si

משתמש רשום
וגם אם זה לא יעזור בטווח המיידי עדיף לנסות לפעול עכשיו לטווח הרחוק ולא להזכר עוד שנתיים ואז להתעצבן
פעם כבר היתה קבוצה של נציגים שניסתה לעשות מהפכה בנושא ועשו הרבה פרסומת ורעש שהכול הולך להשתנות אך פתאום נהיה שקט מהם..
נראה שיש מישהו שתוקע מסמרים בגלגלים בנושא של תחבורה
התחבורה הציבורית בבית שמש 'ל הפנים'
(צריכים ללמוד מביתר עילית)

emma

משתמש מקצוען
פניתי לכל חברי הכנסת החרדיים
(עוד לפני הממשלה הנוכחית)
חלקם לא הגיבו
חלקם ענו שהבעיה ישנה ומוכרת ו"בטיפול"
פניתי גם למשרד התחבורה
בינתיים ללא תוצאות

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
למישהו יש פה ניסיון עם המזגנים של חברת אייר
רק מניסיון אישי בבקשה
מבחינת אם זה טוב
וגם מבחינת חשבון החשמל
מאוד חשוב לי לדעת
??????

VIP+

משתמש צעיר
בקשה דחופה.
האם יש למישהו מידע על פרויקט 'זוהר השמש' בד' 3.
הקבלן יששכר מ.
טיב הבניה, הגימור, אמינות וכו'
תודה מראש, זה מאוד יעזור לי!
כל קבלן שבונה מחיר למשתכן וחופשי חייב לעמוד בסטנדרט משרד השיכון שאר הדברים בדוק את המפרט טכני [אם תרצה אשלח לך] 0556797337

VIP+

משתמש צעיר
אגב מי יכול להעלות תמונות רחפן עדכניות בלבד מהחודש האחרון יעזור מאוד

די

משתמש סופר מקצוען
יש למשרד התחבורה תכניות תחבורה לעיר המבוססות על תחבורה בצירים הראשיים ותחנות מרכזיות, שיתחילו לצאת לפועל עם כניסת החברה החדשה (בחודשים הקרובים).

בירה מכבי

משתמש פעיל
מחיר.png

בר.

משתמש פעיל
מישהו יודע אם במסגרת שינוי החברת אוטבוסים יהיה קווים מד' לערים אחרות כגון ביתר ירושלים בני ברק?
בתכנון לטווח רחוק הכיוון הוא להפריד את התחבורה הציבורית הבינעירונית של רמה ד' משאר חלקי העיר,
בסדר כדלהלן: רמה ב' יחד עם העיר הקריה וחציבה, רמה ג' וא' יחד. ורמה ד' בנפרד.
מזמן כתיבת שורות אלו עד לישום התוכניות בשטח, כנראה עוד נספיק לשתות כמה כוסות מים בהמתנה לאוטובוסים...
אבל זה קצת נותן לנו פרספקטיבה ברורה ורחבה על רמה ד'.

כבש

משתמש רשום
דחוף !!!
מישהו יודע אם אמור להיות בתקופה הקרובה עוד הגרלות של מחיר למשתכן /הגרלות המשך?

י ו

משתמש פעיל
תכנס לד1 ותתרשם מהבנינים של חזון את גלילי, בנויים מרווח וחלקם ממש מעט דיירים,
אבל לפני שאתה משתכנע, תמשיך ותראה את נתיב בשדרה, בניני ענק עם 40~ דיירים! ואמנם 2 מעליות אך כל אחת מהם בגודל של קופסאת גפרורים..
הלאה, סוף רחוב אביי, הבניינים של קניג, יש 2 הבניינים שבכניסה לחניה שהמרחק בין הדירות העורפיות הוא סביר, הבניינים שיותר בפנים החניה, צמודים ברמה לא רגילה.
ד3, isa group בנינים עם עיצוב יחסית אבל בלוקים בלוקים , לא בדקתי מספר תושבים אבל מספיק לתת עליהם מבט מבחוץ, והחלונות לצערנו בהחלט לא תואמים את ״מה טובו אהליך..״
אפי קפיטל, החזית - נהדר, דירות עורף - ממש בתוך השני
אחרי כן שוב נתיב..
וכן הלאה, מכירה הרבה שכונות והרבה בניות חדשות, לא קיים שכונה עם כל כך כל כך הרבה ניצול של כל שטח בניה ודחיסה של הבנינים אחד על השני.
(המקום היחיד שראיתי - הר יונה, שגם שם הדירות הפנימיות אפשר להעביר ביצה מהמרפסות, וגם שם זה נתיב.. )
למה יש לי הרגשה שנתיב זה החברה מנצלת עד תום את כל האפשרויות מבלי להתחשב ברוכשים שלהם וזה עוד חברה "חרדית" ואמור להיות יוקרתית
(מה שווה יוקרה אם השכן שלך יוכל להגיד לך שאתה כבר לא בשרי ואתה יכול לפרגן לעצמך כוס קפה כי עברו כבר יותר מ6 שעות שראה אותך אוכל בשרי ..... ;))

י ו

משתמש פעיל
נערך לאחרונה ב:

שלימתא

משתמש צעיר
למה יש לי הרגשה שנתיב זה החברה מנצלת עד תום את כל האפשרויות מבלי להתחשב ברוכשים שלהם וזה עוד חברה "חרדית" ואמור להיות יוקרתית
(מה שווה יוקרה אם השכן שלך יוכל להגיד לך שאתה כבר לא בשרי ואתה יכול לפרגן לעצמך כוס קפה כי עברו כבר יותר מ6 שעות שראה אותך אוכל בשרי ..... ;))
סתם שקר בלי שום הוכחה, ונא לא להגזים, יש לי דירה בנתיב בשדרה נכון שיש דירות עם היזק ראיה ויש שאין היזק ראיה, בדיוק כמו בחזון&גלילי שאני גר עכשיו ששכנים יכולים להסתכל בדירה שלי מה שאני עושה, וגם יש בחזון&גלילי דירות שאף אחד לא רואה מה קורה בפנים, וככה זה בכל הפרויקטים של כל החברות, והסתובבתי ומסתובב כמעט בכל הפרויקטים ברמה ד' (ואגב גם ברמה ג') וכל אחד עם המעלות שלו וכל אחד עם החסרונות שלו,
ואל תחשבו שזה רק בבית שמש אלא בכל הארץ איפה שבונים פרויקטים גדולים ככה זה נראה, וצריכים לזכור שכאן זה לא שוויץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה