מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

מיכאל שרייבער

משתמש רשום
עריכה תורנית
המצב בשטח!!!!
רמה ד' או רמה ב'???
פשוט לא יאומן!!

שמעתי ממישהו על כמה מקרים לאחרונה בהם הותקפו נשים תמימות בצעקות 'שיקצה', כי לבושם לא מצא חן בעיני כמה קיצונים!
בצירוף אירועי ההפגנות האחרונות, מתסכל לראות להיכן פניה של השכונה כולה מועדות! קיצר, בית שמש נשארת בית שמש...
מה עושים עם זה???
צפה בקובץ המצורף 913150

מ ג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
זה לא כל כך פשוט עם האנשים האלו
מי שמכיר אותם קצת מירושלים וכדו' מבין שזה לא יגמר בכלום

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה באמת המחיר לדירת 3 חדרים ???
נראה הזוי
גרין הילס |
קבוצת וולפסון

מחיר: מ- 1,645,000 ₪
מוכן: +/- 2024
לא בטוח שזה המחיר ל - 3 חדרים, יותר נראה שפשוט נגמרו להם הדירות של 3 - חדרים רק דירות של 4/5/6 חדרים נשארו כך שבהחלט נשמע הגיוני שמתחיל בסכום הזה, וגם לא נראה שרשימת הדירות והסטטוס שלהם כפי שמופיע באתר אכן מעודכנת.
אני לא אומר בטוח אלא מה שהבנתי מאחרים.

RRRRR

משתמש מקצוען
לא בטוח שזה המחיר ל - 3 חדרים, יותר נראה שפשוט נגמרו להם הדירות של 3 - חדרים רק דירות של 4/5/6 חדרים נשארו כך שבהחלט נשמע הגיוני שמתחיל בסכום הזה, וגם לא נראה שרשימת הדירות והסטטוס שלהם כפי שמופיע באתר אכן מעודכנת.
אבל מה שנשאר זה בעיקר דירות 3 חדרים
ולפי מה שראיתי הם מעדכנים את הסטטוס
לכן זה תמוה

י ו

משתמש פעיל
על מה המריבה ?
אם אני לא טועה גברת כהן קנתה שטח צמוד עם אופציה בלעדית לרכוש את השטח לפני שאלי קליין קנה והוא לא ידע על האופציה והיא המתינה מלממש את האופציה כדי שיכניס המון כסף על אישורים ותכנונים על השטח ואח" כ ממשה את האופציה וקנתה את השטח וכמה שידוע לי שאלי קליין הפסיד בבית משפט ויצא "שהניח מעותיו על קרן הצבי"

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ומישהו יודע מה סגנון האוכלוסייה שקונה שם בשוק החופשי?
לאיזה קהל יעד הם שווקו?
חשוב לי מאד לדעת!!!
בתחילה הם ניסו לשווק ולייעד את זה לקהל יותר כללי - יותר מודרני - ופחות חסידי, סטייל הפרויקט שלהם ב - ג',
לאחמ"כ הם פחות סיננו כך שבסופו של דבר יש שם מכל הסוגים כולל חסידים מכל הסוגים גם קצת ירושלמים וגם משפחות ליטאיות יש שם באחוז גבוה יותר משאר הפרויקטים, יש שם גם אחוז ניכר של משפחות חוצניקיות יותר מבשאר הפרויקטים
כולל קהילה שלימה מחו"ל שעושה עלייה ורכשה שם דירות.
לסיכום, יש שם מכל הסוגים אך גם עם אחוז גבוה של משפחות אמידות יותר/ דוברי אנגלית, וכן נראה לי ששם רכשו הכי הרבה ליטאים לעומת שאר הפרויקטים, זה עדיין לא אומר מי יהיה שם הרוב אבל אחוז גבוה יותר לעומת שאר הפרויקטים מהציבורים הנ"ל בוודאי יש שם.
זה כמובן משקף רק את השוק החופשי.

מישמשית

משתמש מקצוען
נשאר להם 3 חדרים תסתכלו באתר

emma

משתמש מקצוען
תכל'ס
מישהו יודע מתי הם קוראים לבחירת דירות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה