מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

נועה ב

משתמש מקצוען
היי יש לי דירה מוכנה לכניסה מידית בקניג
סלון ענקקק קומה 5
יש מצב להשכיר אותה במחיר גבוה יותר למשפחתון או משהו כזה?

Haim42

משתמש חדש
לפי מה שאני יודע
הקבלן מכין מרכזי אבל כל אחד יכול לעשות מה שנוח לו
{רק לשמור על היופי מבחוץ }
והאם אפשר להתקין על קיר שמתחת יש מרפסת ומי אחראי על המים שיוצא מהמזגן ועל התוצאות של היונים והציפורים

ייד

משתמש מקצוען
והאם אפשר להתקין על קיר שמתחת יש מרפסת ומי אחראי על המים שיוצא מהמזגן ועל התוצאות של היונים והציפורים
זה תלוי אם זה מעל סוכה זה בעיה, אם ממילא זה לא כשר לסוכה אין מניעה,

החוק אוסר להשים בחזית, בפועל...

da373dv

משתמש חדש

אני קראתי שלשים מעל מרפסת של שכן כשיש מקום מיוחד במסתור כביסה , השכן למטה יכול לחייב את זה שמעליו להזיז את המזגן מחוץ לטווח של המרפסת שלו , ולא צריך סיבה רצינית , עצם זה שיש מקום מיוחד למזגן זה כבר לחובתו של המתקין ולזכותו של התובע , מעבר לזה שאני חושב שזה לא יפה לחסוך כמה שקלים על חשבון השכן מלמטה

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
יש לי דירה ב ד/2 קומת קרקע עם חצר
איכלוס עוד שנה
מישהו יודע האם ניתן לשנות לדירה להמרה?
צריך קשרים בעירייה בשביל זה?
מכירים מישהו שמתעסק עם זה
יש ביקוש בדירות להמרה?

ssarah

משתמש צעיר
אנחנו מחפשים דירת 3 חד' לשכירות בד2 לחודש אב ללא תיווך.

GVol

משתמש פעיל
אני קראתי שלשים מעל מרפסת של שכן כשיש מקום מיוחד במסתור כביסה , השכן למטה יכול לחייב את זה שמעליו להזיז את המזגן מחוץ לטווח של המרפסת שלו , ולא צריך סיבה רצינית , עצם זה שיש מקום מיוחד למזגן זה כבר לחובתו של המתקין ולזכותו של התובע , מעבר לזה שאני חושב שזה לא יפה לחסוך כמה שקלים על חשבון השכן מלמטה
זה נכון אולי מבחינת תביעה משפטית, אבל לא מגיעים לזה בד״כ, פשוט כי אנשים מעדיפים לאפשר לשכן ולעשות ככה גם בעצמם.

זה לא עניין של חסכון של רק כמה שקלים על הצנרת, פשוט אין מקום במסתור כביסה למנועים של כל המזגנים, אז מי שרוצה לעשות הכל במסתור חייב לעשות מזגן מרכזי וזה משמעותי יותר יקר

מתעניין 10

משתמש פעיל
זה נכון אולי מבחינת תביעה משפטית, אבל לא מגיעים לזה בד״כ, פשוט כי אנשים מעדיפים לאפשר לשכן ולעשות ככה גם בעצמם.

זה לא עניין של חסכון של רק כמה שקלים על הצנרת, פשוט אין מקום במסתור כביסה למנועים של כל המזגנים, אז מי שרוצה לעשות הכל במסתור חייב לעשות מזגן מרכזי וזה משמעותי יותר יקר
בזמננו שרוב המרפסות הכשרות לסוכה ברמה ד קטנות ביותר
זהו עוול גדול להתקין מעליו מזגן ובכך להקטין עוד יותר את הסוכה

GVol

משתמש פעיל
בזמננו שרוב המרפסות הכשרות לסוכה ברמה ד קטנות ביותר
זהו עוול גדול להתקין מעליו מזגן ובכך להקטין עוד יותר את הסוכה
@מתעניין 10 וודאי שלא בזה הדיון. מעל סוכה זה בהחלט בעיה.
תקרא את כל השרשור..

כתב ״ייד״ שמעל סוכה זה בעיה:

ציטט אותו da373dv ואמר שעצם זה שיש מקום מוגדר זה בעיה, לכאורה בלי קשר לסוכה:

אני הגבתי על דברי da373dv :

rosetta

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
לקראת סגירת ההרשמה נותרו שלושה מקומות אחרונים בכיתות גן ומכינה.
תפארת התורה-01.jpg

estyr

משתמש מקצוען
למשהו יש מושג מה סגנון האוכלוסיה ששולחת נכון להיום לגנים של בנות מלך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה