מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

רחלפי

משתמש רשום
דירה ב ד2 83 מ"ר 3 חדרים עם 2 מרפסות שאחת מהן מהמסדרון עם 3 קירות לסגירה, כמה אפשר לקבל עליה?

המחיר שלי עוד חודש בפרויקט החדש באזור 16.000 למטר
יש לי דירה חמש חדרים מוכן עוד כשנה 1.75 לא נראה לי שעוד יהיה כאל דירות בכזה מחיר ברמה ד לדעתי אפשר לחלוק
ישר מהמשווק

הילד המשיח

משתמש חדש
דירה ב ד2 83 מ"ר 3 חדרים עם 2 מרפסות שאחת מהן מהמסדרון עם 3 קירות לסגירה, כמה אפשר לקבל עליה?
1.5 פחות או יותר
1.5 זה מחיר מוגזם, אפשר לברר אצל משווקים באזור, זה ממש לא המחיר, יותר בסביבות 1.4 , וסליחה שאני מאכזב, אם אתה מכיר מישהו שמוכן לשלם את המחיר הזה דבר איתי ;),עד לפני 4 חודשים היה באותו פרויקט שהנ"ל מדבר דירות פי 1.5 מהגודל במחיר הנ"ל

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: s&d

הילד המשיח

משתמש חדש
המחירים זינקו זה מטורף?
למבינים יש צפי לירידה במחירים?
אין צפי כלל לירידת מחירים ההפך יש צפי לעליה רצינית שאפשר לראות אותה מתחילה עכשיו ועל פי הצפי המחירים רק ימשיכו לעלות באופן רציני, הגדולים בתחום מדברים על עליה עיקבית שנים קדימה (אני מדבר על עליה ברמה הארצית ולא באופן ספציפי לרמה ד')

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
1.5 זה מחיר מוגזם, אפשר לברר אצל משווקים באזור, זה ממש לא המחיר, יותר בסביבות 1.4 , וסליחה שאני מאכזב, אם אתה מכיר מישהו שמוכן לשלם את המחיר הזה דבר איתי ;),עד לפני 4 חודשים היה באותו פרויקט שהנ"ל מדבר דירות פי 1.5 מהגודל במחיר הנ"ל
המחיר הוא בטוח לא פחות מ' 1450000 ש''ח

אנטיוכוס 2

משתמש צעיר
נתיב בד' 3 מוכרים דירות שלושה חדרים ב-1,500,000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה