מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

GVol

משתמש פעיל
בהתחלה כשקראתי את זה נבהלתי,
כי אנחנו גרים היום די קרוב לאזור ובדיוק מזה בורחים...
אבל במחשבה שנייה ומחודשת- אין שום סיכוי שמודל רמה ב' או סלונים יחזור על עצמו ברמה ד',
כי גם אם הם יצליחו להביא 500 משפחות, זה יהיה 500 מתוך כמה אלפים טובים, ואין להם שום סיכוי לאחד את עצמם לאזור מסוים,(ראו ערך יהודה הנשיא והרחובות שסביבו ברמה ב').
כך שבכל בניין יהיה אחד או שתיים ולמולם הרבה מהזנים האחרים שכבר ידאגו 'לשים להם רגליים'...

@estyr לדעתי הכי מתאים לכם רמה ה׳
קחי כהמלצה

אסתר ס

משתמש צעיר
כמי שבדק את הנושא מכמה כיוונים,
וכמי שרחוק מאוד מחסידות ומאידיש בכלל.
אני יכול לומר בודאות שיש הרבה מאוד חסידים בשכונה
קבוצה די גדולה של ירושלמים
ספרדים (בעיקר עמך יותר)
והרבה פחות אברכים ליטאים...
אלה העובדות, ולא יעזרו מחלוקות ותקיעת רגלים...
מעניין מאוד, מבדיקה שערכתי אצל אחד מהמתווכים הכי גדולים בבית שמש שמשווק פרויקטים בבלעדיות שיודע היטב מה קורה בשכונה, הוא טוען שאכן יש חסידים רבים בשכונה אבל הוא הסביר לי שהכוונה ביחס לשכונות אחרות בבית שמש כגון א' וג1' יש הרבה חסידים אבל מצד המכלול בשכונה לא בהכרך שיהיה יותר חסידים בשכונה, אכן במחיר למשתכן שהוגרלו מוקדם יותר כגון ד1 יש יותר חסידים אך ככל שהם מאוחרים יותר זה יורד.
הוא גם אמר שבסך הכללי מבחינת אחוזים החסידים יהיו הרבה פחות מג'2 מכיוון ששם יש הרבה פחות ספרדים ולכן סך הכל באחוזים הם יהיו פחות.
החסידים יש להם גג שמאגד אותם ולכן יש דרך לגבש ולאחד את הרוכשים, ליהדות התורה אין את זה, אך מהסביבה שאני מכיר הן מירושלים הן מבית שמש כל זוג צעיר ליטאי שקונה כבר לא הולך לנווה יעקב אלא רובם קונים ברמה ד' רק שאין דרך לגבש,
ברמה ד'3 אני יודע שיש כבר רשימה של מאות משפחות ליטאיות שקנו ועוד לא הגיעו לכולם!!!.
כך שאני חושש שכל הנתונים פה לא מדויקים ובסוף יהיה הפתעה כמו שהיה בבחירות בירושלים !!!!.

אסתר ס

משתמש צעיר
כמו כן אני מפחד שהערבוב הזה יגרום למצב של מלחמות במיוחד שחוץ מציבור הקנאי שקנה יש קבוצות מאוד פתוחות שקנו שם (ברמה שבית שמש לא הכירה עד היום חרדים פעילי ליכוד בקבוצות וכדו') שילוב שכל אחד ינסה להשליט את דרכו.
דך אגב ידוע לי שבפרויקט של וולפסון בד'2 במחיר לשמתכן יש קבוצה מרמה ב' מהאיזור שכן שורפים פחים (זה הסיבה שלשם שינוי החברה לא פנתה לקהל יעד הרגיל שלה הציבור הליטאי החוצניק ובפרויקטים בד4 יש כרגע רק 2 חסידים מכל ה800 דירות שיצאו לשיווק ועיקר הקהל יעד שלהם הוא חוצניק ליטאי!!)

מ....

משתמש פעיל
לא יכול להיות שדווקא בוולפסון במשתכן קנו יותר אנשים מרמה ב' מאשר בפרויקטים אחרים.
כל אחד קנה בפרויקט שהוא זכה בו.
אנחנו שומעים על הרבה מאד ליטאים שקנו אך אותם קשה יותר לאגד, והם פחות מחוברים לפורומים.

ייד

משתמש מקצוען
מעניין מאוד, מבדיקה שערכתי אצל אחד מהמתווכים הכי גדולים בבית שמש שמשווק פרויקטים בבלעדיות שיודע היטב מה קורה בשכונה, הוא טוען שאכן יש חסידים רבים בשכונה אבל הוא הסביר לי שהכוונה ביחס לשכונות אחרות בבית שמש כגון א' וג1' יש הרבה חסידים אבל מצד המכלול בשכונה לא בהכרך שיהיה יותר חסידים בשכונה, אכן במחיר למשתכן שהוגרלו מוקדם יותר כגון ד1 יש יותר חסידים אך ככל שהם מאוחרים יותר זה יורד.
הוא גם אמר שבסך הכללי מבחינת אחוזים החסידים יהיו הרבה פחות מג'2 מכיוון ששם יש הרבה פחות ספרדים ולכן סך הכל באחוזים הם יהיו פחות.
החסידים יש להם גג שמאגד אותם ולכן יש דרך לגבש ולאחד את הרוכשים, ליהדות התורה אין את זה, אך מהסביבה שאני מכיר הן מירושלים הן מבית שמש כל זוג צעיר ליטאי שקונה כבר לא הולך לנווה יעקב אלא רובם קונים ברמה ד' רק שאין דרך לגבש,
ברמה ד'3 אני יודע שיש כבר רשימה של מאות משפחות ליטאיות שקנו ועוד לא הגיעו לכולם!!!.
כך שאני חושש שכל הנתונים פה לא מדויקים ובסוף יהיה הפתעה כמו שהיה בבחירות בירושלים !!!!.
סיפורים של משוקים לא שוים הקשבה.
המשוקים של וולפסון ניסו להשפיע על השכונה לכיוונים יותר מודרניים ופחות חרדיים (סגנון רמה א), אולי בד׳4 הם יצליחו.
זה נכון שבד׳1 יש יותר חסידים מהאחרים, אבל בפרויקט שלנו בד׳3 גם כן יש רוב חסידים במשתכן ויש מהם גם בחופשי

אסתר ס

משתמש צעיר
סיפורים של משוקים לא שוים הקשבה.
המשוקים של וולפסון ניסו להשפיע על השכונה לכיוונים יותר מודרניים ופחות חרדיים (סגנון רמה א), אולי בד׳4 הם יצליחו.
זה נכון שבד׳1 יש יותר חסידים מהאחרים, אבל בפרויקט שלנו בד׳3 גם כן יש רוב חסידים במשתכן ויש מהם גם בחופשי
זה נכון שדברים של משווקים לא שווים הרבה אך את החלק של ד2 זה לא ממשווק של החברה אלא מאד מהמתווכים הכי גדולים בבית שמש שהוא חבר טוב שלי, ואת הנתונים של ד4 הם אמרו לחבר חסיד שהתעניין בפרויקט שם.

אסתר ס

משתמש צעיר
זה גם תלוי מתי היתה ההגרלה שלך אם היא מהפררויקטים הראשונים אכן יהיה בה יותר חסידים כי הם שווקו בקירבת זמן לד1

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
ליתן ריוח בין פרשה לפרשה,
מצורף מפת קבלנים ד4 על פי שרטוטי @ירמי וולדמן

1606242134244.png

ייד

משתמש מקצוען
זה נכון שדברים של משווקים לא שווים הרבה אך את החלק של ד2 זה לא ממשווק של החברה אלא מאד מהמתווכים הכי גדולים בבית שמש שהוא חבר טוב שלי, ואת הנתונים של ד4 הם אמרו לחבר חסיד שהתעניין בפרויקט שם.
ד׳4 עדין בתחילת שיווק, יש עוד זמן..

ייד

משתמש מקצוען
כמו כן אני מפחד שהערבוב הזה יגרום למצב של מלחמות במיוחד שחוץ מציבור הקנאי שקנה יש קבוצות מאוד פתוחות שקנו שם (ברמה שבית שמש לא הכירה עד היום חרדים פעילי ליכוד בקבוצות וכדו') שילוב שכל אחד ינסה להשליט את דרכו.
דך אגב ידוע לי שבפרויקט של וולפסון בד'2 במחיר לשמתכן יש קבוצה מרמה ב' מהאיזור שכן שורפים פחים (זה הסיבה שלשם שינוי החברה לא פנתה לקהל יעד הרגיל שלה הציבור הליטאי החוצניק ובפרויקטים בד4 יש כרגע רק 2 חסידים מכל ה800 דירות שיצאו לשיווק ועיקר הקהל יעד שלהם הוא חוצניק ליטאי!!)
הכל תלוי בנו, אם לא נרצה מלחמות הם לא יהיו.

אסתר ס

משתמש צעיר
הכל תלוי בנו, אם לא נרצה מלחמות הם לא יהיו
כשאתה אומר בנו זה אני ואתה יש אנשים שאם תתחיל לקבוע להם איך להסתובב ברחוב יתחיל להיות שמח ויש אנשים שאינם יכולים לעצור עצמם מלהגיד לך ( ג2' רק התאכלסה ויש ריסוסים לאורך הקירות!)

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
( ג2' רק התאכלסה ויש ריסוסים לאורך הקירות!)
מי שמעורה בעניין יודע שזה נעשה בתשלום ע"י הקנואים לאחר ששכרו אותם לצורך כך, וזה מעיד כמה שזה נחוץ במינון של עשירית האחוז בודד.

נערך לאחרונה ב:

אסתר ס

משתמש צעיר
זה לא משנה כמה ואיך זה הגיע זה רק מראה שמספיק משוגע אחד לשרוף יער שלם,
כולנו שילמנו ממיטב כספינו על שכונה חדשה ויהיה מאוד עצוב עם מה שנראה תוך שנה זה ריסוסים על קירות חדשים לעבור בלבוש צנוע (לא שמפריע לי מה שכתוב אלא היכן שכתוב והצורה שנכתב)

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
ויהיה מאוד עצוב עם מה שנראה תוך שנה זה ריסוסים על קירות חדשים
ואני אהיה מאוד עצוב אם זה יראה כמו למשל 'שכונת הפולשים' ביפה נוף (מבלי לפגוע באף אחד שגר במקום) שכל הגדירות שם מנותצים והרחובות מוזנחים בצורה נפשעת ואי אפשר לעבור שם בלילות... בגלל נערי הרחוב הרבים ששורצים שם והורסים וצועקים וכו'
אז למעשה מכל הנושא אפשר לומר שנשאר, כי צריך איזון בין כל התושבים לא מידי לצד זה ולא מידי לצד השני...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה