מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

פסגות

משתמש מקצוען
לא זוכר אם כבר היה פה

משרדי האוצר והשיכון שוקלים לבטל את איסור מכירת הדירות של זוכי 'מחיר למשתכן

משרדי האוצר והשיכון שוקלים לבטל את איסור מכירת הדירות לזוכי מחיר למשתכן, שעל פי כללי התכנית מנועים ממכירת דירתם במשך 5-7 שנים

בעקבות פעילותו של עו"ד ליאור לוי, המייצג אלפי זוכים בתכנית 'מחיר למשתכן, משרדי האוצר והשיכון שוקלים לבטל את איסור מכירת הדירות לזוכי מחיר למשתכן, שעל פי כללי התכנית מנועים ממכירת דירתם במשך 5-7 שנים.

בכך עשוייה המדינה להגדיל את הכנסותיה בכ-4 מיליארד שח, רק באופן ישיר, ולאפשר לזוגות הנקלעו למשבר כלכלי עקב הקורונה, למכור את דירתם.

https://www.bimmae.com/main/post/4e2993f3-4e12-4d19-b074-c23d4830a1be

feigy12

משתמש חדש
האם מומחי הנדל"ן של פרוג ממליצים להצטרף לקבוצה שמאגדת את הזוכים ומה זה נותן לי??.

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זכינו במחיר למשתכן בשערי ב"ש נשארו רק דירות 5 חדרים 135 מ"ר + גן 107 מ"ר ב1,600,000 שווה או לוותר על הזכיה ?
כמה עולה בשוק חופשי?
תודה רבה
אני יודע על דירה של 139 מ"ר עם 30 מ' מרפסת,
שהקבלן מבקש עליו - 2 מיליון!!!
( מחיר מוגזם לדעתי - אבל ב 1,600 זה מאוד זול!,
בשוק החופשי דירת 4 חדרים של 115 מ"ר שווה 1,600 )

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המסמכים שהבאת הם לגבי הפרוייקט ברמה ד2 הנקרא 'צמרות נתיב',
ואכן רוב הדירות בד2 יהיו מוכנות בעוד שנה +, לעומת ד1 אשר יתאכלס ברובו עד חצי שנה, ורמה ד3 אשר ישנם כשנתיים עד האיכלוס, ולא מדברים מד4 אשר רוב הקבלנים עדיין בשלבי התירי בניה בלבד.
כבר ראיתי פרסום של נתיב על ד'4

estyr

משתמש מקצוען
אני יודע על דירה של 139 מ"ר עם 30 מ' מרפסת,
שהקבלן מבקש עליו - 2 מיליון!!!
( מחיר מוגזם לדעתי - אבל ב 1,600 זה מאוד זול!,
בשוק החופשי דירת 4 חדרים של 115 מ"ר שווה 1,600 )
באפי קפיטל פרסמו חמש חדרים של מאה ושלש עשרה מטר ב 1,515,000

feigy12

משתמש חדש
האם יש ממליצים על מישהו מסויים שיודע לבחון את כל הפרמטרים בבחירת הדירה? אבל כולל הככלללללללללל כיווני אוויר, שווי בעתיד,אופציות, אשמח מאוד על מידע בנושא.

kktao

משתמש פעיל
אתה אולי יודע איזה דירות נשארו בהגרלות המשך הנוכחיות ברמה ה'? יש אולי קישור לאתר הקבלנים?

תודה

אשמח מאד אם מישהו יוכל לענות על השאלה הנ"ל
מחר נסגר ההרשמה ואני רוצה לדעת מה כדאי לעשות

תודה

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
האם מומחי הנדל"ן של פרוג ממליצים להצטרף לקבוצה שמאגדת את הזוכים ומה זה נותן לי??.
אני לא הצטרפתי.
מה זה כולל?
האם יש ממליצים על מישהו מסויים שיודע לבחון את כל הפרמטרים בבחירת הדירה? אבל כולל הככלללללללללל כיווני אוויר, שווי בעתיד,אופציות, אשמח מאוד על מידע בנושא.
יש לי. יש לך גישה לפנות אלי אישי?

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
מכתב ראשון ששלח הקבלן יששכר מ. לאחר שנתיים וחצי שנות זכיה בהגרלה, בעודו גומר כמעט את בניית כל הפרוייקט.

קבצים מצורפים

• זוהר השמש - הודעה ראשונה לזוכים.pdf
    KB 63.8 · צפיות: 98

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
@כתום צהוב לבן יש לכם דירה בה' או בד'? עושה רושם שאתם מעורבים מאד בשתיהם (או שאתה מתווך?)
כמדומני שקו 15 אחרי השינוי האחרון שלו- גם עוצר ליד המסוף.
לדעתי @כתום צהוב לבן הוא קשור לעיריה. ומינימום מתווך..
מקוה שלא ימחוק לי את ההודעה ;)
אבל מה זה משנה - העיקר מסייע לנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה