מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

שלום י.

משתמש צעיר
ביקורים באתר הבנייה .jpg

קבצים מצורפים

• ביקורים באתר הבנייה .pdf
    KB 422.5 · צפיות: 40

feigy12

משתמש חדש
אשמח לקבל משוב וייעוץ:1.אחים אום אומרים שלא הולכים בכלל לקרוא לכנס רוכשים לפני עוד שנה וחצי. 2.המחיר למטר מאוד לא זול יחסית לפרוייקטים האחרים 9800 למטר. 3.אני ממוקם יחסית לא מהראשונים 40 מתוך 65. אשמח מאוד לשמוע מהי דעתכם האם בכלל שווה להישאר ולא לקנות עכשיו דירה מוכנה.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
כמה חדרים אתם מעוניינים לקנות? איזה סוג דירה?

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל משוב וייעוץ:1.אחים אום אומרים שלא הולכים בכלל לקרוא לכנס רוכשים לפני עוד שנה וחצי. 2.המחיר למטר מאוד לא זול יחסית לפרוייקטים האחרים 9800 למטר. 3.אני ממוקם יחסית לא מהראשונים 40 מתוך 65. אשמח מאוד לשמוע מהי דעתכם האם בכלל שווה להישאר ולא לקנות עכשיו דירה מוכנה.
1. באיזה הגרלה/מתחם מדובר.
2. עדיין הרבה יותר זול משוק חופשי (980K למאה מ"ר). זה לא הרבה יותר מאחרים, זה הבדל של 1000 עד 1300 למ"ר, חוץ מארבע פרויקטים שהם יותר זולים במאה/מאתיים ש"ח ואחד מהם הרבה יותר זול.
3. שני שליש זה מקום עם סיכוים טובים (תלוי בהרכב הדירות, ומה אתה מחפש).

רוחיש

משתמש פעיל
מאיפה המידע שהם לא הולכים לקרוא לכנס רק עוד שנה וחצי ?

נחמן ששון

משתמש פעיל
שמע טוב. אני קניתי אצל האחים אום בד2 ואני מרוצה מאוד מאוד רמת הבניה גבוהה יחסית לקבלנים אחרים וגם יש שם אם מי לדבר במזכירות הקבלן לא לוחץ אותך לקיר אם אתם לא עומד בתשלומים בקיצור לדעתי מבחינת הקבלן אחלה קבלן {דתי}

רק שמחות

משתמש פעיל
זכינו במחיר למשתכן בשערי ב"ש נשארו רק דירות 5 חדרים 135 מ"ר + גן 107 מ"ר ב1,600,000 שווה או לוותר על הזכיה ?
כמה עולה בשוק חופשי?
תודה רבה

feigy12

משתמש חדש
גם אם אתה מחלק 1600000 רק ל135 מטר דירה ללא הגן זה יוצא פחות מ12000 למטר, עדיין זול יחסית לשוק החופשי

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר בהגרלה 1510 פרוייקט 44894, ואני רוצה 4 חד' קומה נוחה, כיווני אוויר וכו'

מדובר בפרויקט של אחים אום ב-ד'3 ולא ב-ד'2
להערכתי הם עוד לא פתחו את האתר של הפרויקט (עד כמה שניסיתי לחפש, לא מצאתי)
הגרלה 1510 שייך למתחם 44894, הגובל ברחובות האמוראים(ד'3), מערבי, תלמוד בבלי ורב כהנא נמצא באמצע.
רק חלק מהפרויקט קיבל בינתיים אישורים.

נערך לאחרונה ב:

אדם קדמון

משתמש פעיל
רציתי לברר על קנית דירה להשקעה ברמה ד'.
האם משתלם?
מה המחירים בשוק החופשי?
איזה קבלן הכי מומלץ מבחינת מחיר וטיב?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה