מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

חושב ממך

משתמש צעיר
תמונה מהיום בנין 55 בטריסון
55.jpg

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אחותי זכתה בהגרלת המשך של מוריס אגבבה פרויקט אשרי יושבי, נשארו 2 דירות:
1. דירת ארבעה חדרים 106.64 + 2 מרפסות בגודל כולל של 28 מטר ומחסן 5 מטר. הדירה בקומה שניה לכיוון הנוף , אכלוס הבניין ביולי 2022 . מחיר הדירה לאחר חישוב רטרואקטיבי של מדד הוא 1,141,198 ₪
2. דירת חמישה חדרים 124.64 + מרפסת בגודל 17 מטר ומחסן 7 מטר. הדירה בקומה ראשונה. אכלוס לקראת 2023. מחיר הדירה לאחר חישוב רטרואקטיבי של מדד הוא 1,278,722 ₪
הם לא קיבלו שום דבר מלבד תוכנית של הבניין ועד מחר הם צריכים להחזיר תשובה. יש למישהו לשלוח לי אולי תוכניות של הבניינים, הדמיות, תוכניות של השכונה וכל מה שיכול לעזור, אין להם מושג איפה זה "יושב" בכלל.
המייל שלי feigi1200 בגימייל.
תודה רבה!

סטודיו בינדר

עיצוב גרפי | בנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1. דירת ארבעה חדרים 106.64 + 2 מרפסות בגודל כולל של 28 מטר ומחסן 5 מטר. הדירה בקומה שניה לכיוון הנוף , אכלוס הבניין ביולי 2022 . מחיר הדירה לאחר חישוב רטרואקטיבי של מדד הוא 1,141,198 ₪
2. דירת חמישה חדרים 124.64 + מרפסת בגודל 17 מטר ומחסן 7 מטר. הדירה בקומה ראשונה. אכלוס לקראת 2023. מחיר הדירה לאחר חישוב רטרואקטיבי של מדד הוא 1,278,722 ₪
הם לא קיבלו שום דבר מלבד תוכנית של הבניין ועד מחר הם צריכים להחזיר תשובה. יש למישהו לשלוח לי אולי תוכניות של הבניינים, הדמיות, תוכניות של השכונה וכל מה שיכול לעזור, אין להם מושג איפה זה "יושב" בכלל.
תודה רבה!
שלחתי לך

estyr

משתמש מקצוען
תודה רבה!
איזה הגרלה?

משה משה משה משה

משתמש פעיל
דירות מאוד יפות
השיווק של השוק חופשי מתחיל בקרוב ממש
אז למה באתר שלהם לא מופיע כמעט כלום על הפרויקט הזה חוץ מכמה תמונות לא סופיות
אין שום פרטים
כמה קומות יש בנין ?
כמה דירות של 3 חדרים?

משה משה משה משה

משתמש פעיל
אני זכיתי אצלו ואשמח לשמוע מה עם הפרויקט הזה מתי אסיפת רוכשים בחירת דירות וכו'
תודה מראש על כל בדל מידע.
אם זכיתם בפרץ לוזון בד 3 פתחתי לפני תקופה צ'אט ואנחנו מחפשים את הזוכים
אז אם זכיתם תוכלו להצטרף

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתעניינת לקנות בפסגות טעמן ד-1,
איך הקבלן?
יש ליטאים באזור?
הוא בנה ביחד עם קרסו ואק"ה את פרויקט פסגות ירושלים (מתחם כדורי) רח' ירמיהו, רוממה, ירושלים.

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נתיב זה לא קבלן זה יזם
בכל פרויקט יש לו קבלן אחר, כך שהאיכות יכולה להשתנות מפרויקט לפרויקט
הקבלן הוא המבצע של היזם
מה שהיזם מזמין זה מה שהוא מקבל
ב'תקדין' יש גם תביעה בין נתיב לאיזה קבלן מבצע על כספים בגין איכות ירודה, כדי שיוכל לתקן את הכשלים ולפצות את הדיירים.

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ידוע שהאיכות שלהם ירודה..
רק יש שמועות שאחרי תביעות נגדם מאוד השתפרו.
עד כמב אני ביררתי הם נחשבים לטובים ראיתי גם כמה פרויקטים
אולי יש דברים שאני לא יודע
אשמח לגעת יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה