מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עוד לא קניתי אני בבירורים על חופשי.
אחי קנה אצל אגבבה בחופשי לפני כמה שנים
וכשנרשמנו למחיר למשתכן והיו מכרזים של אגבבה הוא מאד אמליץ

zvi g

משתמש רשום
שמעתי שהוא לוקח זול יותר מאחרים
אך לא גמיש לשינויים כלל
דהיינו לוקח זול אבל לא רוצה להתעסק עם הרוכשים
ולכן יכול לקחת יותר זול
לגבי האיכות אין לי מושג חוץ מזה שבונה בשטח די במהירות
והתחיל לבנות ראשון בד' 3 כמדומני

סטודיו בינדר

עיצוב גרפי | בנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שמעתי שהוא לוקח זול יותר מאחרים
אך לא גמיש לשינויים כלל
דהיינו לוקח זול אבל לא רוצה להתעסק עם הרוכשים
ולכן יכול לקחת יותר זול
לגבי האיכות אין לי מושג חוץ מזה שבונה בשטח די במהירות
והתחיל לבנות ראשון בד' 3 כמדומני

אכן נכון מאד. אין לו הטבות של 20 80 כמו ברוב הפרויקטים, וגם אין לו אתר ומיילים , הכל דרך הטלפון. בקיצור השירות ממש לא משהו.
לגבי הבניה הוא הראשון שהתחיל לבנות בד ' 3 אבל בקצב הבניה אינני בטוח שבונה במהירות, ISA התחילו אחריו ובבניה בהרבה יותר מתקדמים ממנו.
יש לו פרוייקט בנוי ברח' יחזקאל הנביא המרכז מסחרי בג 1 זה נראה פרוייקט בסדר גמור אבל אינני יודע אם ניתן להשוות משם שזה היה לשוק החופשי

ראובן 23

משתמש מקצוען
אכן נכון מאד. אין לו הטבות של 20 80 כמו ברוב הפרויקטים, וגם אין לו אתר ומיילים , הכל דרך הטלפון. בקיצור השירות ממש לא משהו.
לגבי הבניה הוא הראשון שהתחיל לבנות בד ' 3 אבל בקצב הבניה אינני בטוח שבונה במהירות, ISA התחילו אחריו ובבניה בהרבה יותר מתקדמים ממנו.
יש לו פרוייקט בנוי ברח' יחזקאל הנביא המרכז מסחרי בג 1 זה נראה פרוייקט בסדר גמור אבל אינני יודע אם ניתן להשוות משם שזה היה לשוק החופשי
למי שזכה אצלו במחיר למשתכן גם בטלפון הוא לא עונה אז תתנחמו בזה אני בעוד חודש "אחגוג" שנתיים לזכיה אצלו ושום טלפון או מידע לא קיבלנו

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אגב כל התקשורת בינם לבין הלקוחות היא אך ורק דרך הטלפון וה"פקס", נראה לכם הגיוני שב- 2020 אין אפשרות לתקשר עם חברה שמוכרת לכם דירה דרך המייל ?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אגב כל התקשורת בינם לבין הלקוחות היא אך ורק דרך הטלפון וה"פקס", נראה לכם הגיוני שב- 2020 אין אפשרות לתקשר עם חברה שמוכרת לכם דירה דרך המייל ?
הקבלן עדיין תקוע בשנות ה90

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הקבלנים לא מחפשים לתת דירות משודרגות הם מנסים להרוויח כמה שיותר וכל דבר שהם יכולים להוריד הם מורידים
וזה לגיטימי נראה לי שכל אחד מאיתנו אם הוא היה במקום של הקבלן הוא לא היה עושה אחרת
אבל אנחנו בצד השני אז נקווה שאכן יש כן קבלנים נדיבים
אין נדיבים הכל תלוי במבט הסתכלות של החברה
יש כאלו שרואים את זה במיקרו ויש במקרו

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ומסתמא מאשרים לו את כולם..
אחרת מדוע יש דירות ככ דפוקות במשתכן לאומת החופשי
וגם אפשר לראות שבכל הבנינים זה אותם דירות בחופשי ומשתכן וד"ל...
עדיין יש עדיפות מסוימת לקבלן הוא בכל זאת צריך להרוויח אחרת הוא לא יכנס לכל הסיפור הזה
עד כמה שאני ראיתי זה לא נכון (מה שכתבת) באופן גורף

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין איך הוא בנושא הבניה עצמה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ודאי שהוא יכול
לדוג' הוא בוחר את העורף לחופשי ונותן למשתכן את החזית
ושם הוא עושה תכנון שונה .
בפרויקט שאני זכיתי יש כמה דירות שיצאו דפוקות בתכנון
והוא השאיר את זה למשתכן
אין קבלן שבחר לעצמו את כל החזית ולמשתכן נתן את כל העורף.
הקבלן לא יכול לתכנן את דירות המשתכן שונה מדירות החופשי.
הקבלן לא יכול לעשות מה שהוא רוצה.
זה צריך לעבור אישור של משרד השיכון ובדיקה של משרד הבקרה.
תקרא בבקשה את תנאי המכרז של הקבלן מול משרד השיכון, ותבין שזה לא נכון מה שאתה כותב.
בסופו של דבר עדיין יש עדיפות מסוימת לקבלן בכדי שהוא יכול להרוויח ,אחרת למה לו כל הסיפור הזה.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אני רכשתי בנתיב בשדרה....
קיבלתי הודעה היום מאינסייד מטבחים על כך שהקבלן הוריד לי מהמטבח 10 סנטי' (3.00 במקום 3.10)
ובעקבות כך המקום של המקרר ירד מ90 סנטי' ל80 סנטי'...
הם טוענים שלקבלן יש זכות לסטייה אפי' של 10 סנטי'....
רציתי לדעת אם יש עוד שקבלו כזאת הודעה?
והאם מישהו יודע אם יש מה לעשות עם זה?
נתיב זה נתיב..

ראובן 23

משתמש מקצוען

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
לפחות הוא גם בונה מרווח כמו באותם שנים ובנינים נורמלים ולא מפלצות נדל"ן או שבזה הוא כן התקדם ל2020
בנוגע לבניה עצמה, עושה רושם שהוא אכן בונה כמו בשנות ה-90... (באיכות, התכנון קשור לגורמים אחרים)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה