מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכנסתי עם הרכב שמאלה לפני החסימה בהאמוראים [נראה לי שזה רחוב אביי] וזה פשוט עוקף את החסימה בהאמוראים!
כשאתה נוסע על האמוראים אתה יכול לפנות בכיכר הראשונה ימינה לרחוב רב זירא ושמאלה לרחוב אביי זה רחוב מעל האמוראים או בכיכר השניה ליד נתיב בשדרה שמאלה לרחוב עולא בחזרה לכיכר השלישי בהאמוראים
Screenshot_15.jpg

ח. שטיין

משתמש רשום
הפקות ואירועים
לא מזמן תושבים מרמה ג1 הקורבים לד' התלוננו שמתבצע עבודות בניה בשבת באתרי בניה ברמה ד' לא ידוע אם העינין טופל ולכן זה לא בהכרח שאין פועלים בימי שישי ובשבת.
וכן האזור מלא בכלבים כך שלא נחמד לצאת מהרכב להסתובב...

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הייתי שם שבוע שעבר בשעות אחר הצהריים המקום היה כמעט ריק לגמרי פעם ב ראינו פועל אבל בכללי המקום היה ריק לחלוטין, אולי זה היה בגלל החג שלהם

כמו כן ראינו שם עוד לא מעט אנשים משלנו שבאו להסתובב עם רכב או ברגל

דודי שטרן

משתמש פעיל
אני הייתי שם שבוע שעבר בשעות אחר הצהריים המקום היה כמעט ריק לגמרי פעם ב ראינו פועל אבל בכללי המקום היה ריק לחלוטין, אולי זה היה בגלל החג שלהם

כמו כן ראינו שם עוד לא מעט אנשים משלנו שבאו להסתובב עם רכב או ברגל
יש בעיה להיכנס לתוך המבנים?

נערך לאחרונה ב:

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בעיה בטחותית, בחלק מהמבנים, מי שהייתי איתו נכנס לתוך אחד הדירות, וכשיצא שם לב שיש מעל היציאה אבן ירושלמית שכל רגע הולכת ליפול, נס שלא נפלה עליו.

מה שכן, דירות שבשלב של ריצוף, לדוגמא, זה יכול לעשות נזק בכניסה לדירה.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש אפשרות להתחבר לצ'אט של שערי בית שמש ד'2 ??

אתמול היה שם בחירת דירות להגרלה חוזרת
מתוך 32 זוכים רק 11 לקחו דירה
אי לכך שאר הזוכים יוזמנו לפי סדר לבחור דירות
איך זה הולך עכשיו?
כמה אנשים מזמינים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה