מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

דג סלומון

משתמש מקצוען
מישהו יודע מתי האיכלוס של הפרוייקט של שכונת נווה שמיר ברמה ה'?
יש הרבה פרוייקטים בנווה שמיר
ופה זה אשכול של רמה ד'
מצו"ב לינק לאשכול של נווה שמיר

דג סלומון

משתמש מקצוען
אני לא בטוח זה נראה יותר כביש אופנים בטבע כמו שיש הרבה בסביבה כי זה נוסע במקביל לכביש 38
עוד דבר איך זה מתחבר לשכונה לא מחברים כניסה לשכונה דרך רחוב או סמטה צדדית
זה לא שביל אופניים... זהו כביש סלול ומיועד בוודאות לכניסת כלי רכב מכביש 38 לשכונת רמה ד'.
כמו"כ זה ממש לא מקביל לכביש 38, ניתן לראות בתמונה שזה מתפצל מכביש 38 וממשיך לכיוון רמה ד'.
הכביש מתחבר לשכונה בלב ליבה של השכונה - בנקודת האמצע של 4 השכונות כפי שרואים היטב בתמונה, נכנס מתחת לגשר (הנקרא 'גשר סבבה') ומשם עולה ומתחבר לכבישי השכונה.
בנוסף, זה נראה בתמונה שבאמצע הכביש יש כיכר וממנה יציאה ישירות לתוך שכונת ד' 2, אך אינני יודע אם זה באמת כך.

זה לא שביל אופניים... זהו כביש סלול ומיועד בוודאות לכניסת כלי רכב מכביש 38 לשכונת רמה ד'.
כמו"כ זה ממש לא מקביל לכביש 38, ניתן לראות בתמונה שזה מתפצל מכביש 38 וממשיך לכיוון רמה ד'.
הכביש מתחבר לשכונה בלב ליבה של השכונה - בנקודת האמצע של 4 השכונות כפי שרואים היטב בתמונה, נכנס מתחת לגשר (הנקרא 'גשר סבבה') ומשם עולה ומתחבר לכבישי השכונה.
בנוסף, זה נראה בתמונה שבאמצע הכביש יש כיכר וממנה יציאה ישירות לתוך שכונת ד' 2, אך אינני יודע אם זה באמת כך.
בוודאות ?
עד כמה שאני בדקתי לא מצאתי מידע על הכביש שאתה מדבר על זה יכול להיות שאני לא יודע.
השטח שכלוא בין רמה ד'1, רמה ד'3, ומתחת הגשר הוא פארק ומוגדר שטח טבעי לשימור.
היכן הכביש מתחבר לשכונה? ( מה שסימנתי באדום ברמה ד'3 זה כביש בתוך השכונה)
Screenshot_22.jpg
בתמונה הבאה רואים שהשביל המדובר נוסע במקביל לכביש 38
Screenshot_21.jpg
אולי אתה יכול להחכים אותי ?

פְּרוֹגְלַיין

מבחר הקורסים המקצועיים של פרוג באונליין!

לוח אירועים

למעלה