מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קיבלתי הודעה שהתחילו לרצף את הדירה שלי בפרוייקט ''צמרות נתיב'' רמה ד'2
האם זה אומר שמצב הבניה מתקדם? מהיר? איטי?
מועד המסירה אמור להיות בנובמבר 2021

משה משה משה משה

משתמש פעיל
אשמח מאד לייעוץ ועזרה רק ממי שבאמת יודע:
אנחנו מסתפקים מאד אם לחלק דירה של 5 חדרים לדירה ויחידה, יש לנו שתי שאלות:
א. האם ניתן לעשות דבר כזה באופן חוקי?
ב. אנחנו חוששים שהולך להיות הרבה דירות להשכרה כי זה מחיר למשתכן ועוד הרבה שמתכננים לפצל דירות. האם ידוע למישהו מה תמונת המצב העתידית או שזה לוט בערפל כמו הרבה דברים אחרים (תאריכי אכלוס, סגנון האוכלוסיה ועוד...)
גם לי הייתה אותה דילמה וזה לא שוה עדיף פשוט לחכות ולזכות ב3 חדרים כמו שבסוף קרה לי

דודי שטרן

משתמש פעיל
קיבלתי הודעה שהתחילו לרצף את הדירה שלי בפרוייקט ''צמרות נתיב'' רמה ד'2
האם זה אומר שמצב הבניה מתקדם? מהיר? איטי?
מועד המסירה אמור להיות בנובמבר 2021
מועד המסירה שלי אמור להיות בדצמבר 2021 ועדיין לא בחרתי ריצוף

הר הבשן

משתמש מקצוען
לזוכי מחיר למשתכן לגבי רכישת חניות חוץ מהמחסן [והדירה עצמה..] האם אפשר לתאם איזה חניה אני רוצה ולהגיד לחבר שלי שזכה באותו פרויקט לבחור חניה ליידי ונבנה שם יח''ד ..[וניתחלק ברווחים..] או שזה לא ניתן לבחירה ולכל דירה מוצמדת חניה מסוימת

הר הבשן

משתמש מקצוען
לזוכי מחיר למשתכן לגבי רכישת חניות חוץ מהמחסן [והדירה עצמה..] האם אפשר לתאם איזה חניה אני רוצה ולהגיד לחבר שלי שזכה באותו פרויקט לבחור חניה ליידי ונבנה שם יח''ד ..[וניתחלק ברווחים..] או שזה לא ניתן לבחירה ולכל דירה מוצמדת חניה מסוימת
הקפצה

דובונים

משתמש פעיל
D I G I T A L
אצלנו לכל דירה היה חניה מסודרת ונקבעה על פי הקבלן

estyr

משתמש מקצוען
במחיר למשתכן בוודאות השיוך של החניה הוא אוטומטי.
למישהו יש מושג מה הגודל הקלאסי של חניה?

רק שמחות

משתמש פעיל
גם לי הייתה אותה דילמה וזה לא שוה עדיף פשוט לחכות ולזכות ב3 חדרים כמו שבסוף קרה לי
לא כדאי לחכות לשום זכיה אחרת
תחטפו כל זכיה
מחיר למשתכן בפרפורי גסיסה (ממחלת הקורונה עם מחלות רקע נוספות)

דג סלומון

משתמש מקצוען
לכל דירה צמודה חניה ספציפית ואינו ניתן לבחירה
ניתן אולי להחליף עם שכנים אחרים ו/או לקנות חניות משכנים שאינם בעלי רכב
כל החניות הם חניות פתוחות לא מקורות כך שלבנות שם יח"ד באמצע הרחבה לא נשמע הגיוני כ"כ...

הר הבשן

משתמש מקצוען
לכל דירה צמודה חניה ספציפית ואינו ניתן לבחירה
ניתן אולי להחליף עם שכנים אחרים ו/או לקנות חניות משכנים שאינם בעלי רכב
כל החניות הם חניות פתוחות לא מקורות כך שלבנות שם יח"ד באמצע הרחבה לא נשמע הגיוני כ"כ...
טז מה אני עושה עם החניה למען ה אין לי רכב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה