מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

בר.

משתמש פעיל
אם כך אנחנו במצב טוב, כי אם בית שמש עוקפת את ב"ב והמחירים פה עדיין נמוכים בהרבה אז כנראה בי"ש זה סיפור הצלחה.
מאידך, בקצב עליות המחירים בית שמש עקפה את בני ברק מזמן, ולכאורה תעקוף את בני ברק גם במחרים עצמם.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את האמת הוא צודק
אני יש לי דירה ברייסדור ו 6 מטר מהחלון שלי יש לי חלון ממול בדיוק של סלון של שכנה
אני גר ב"סלונים" - גבעת ירושלים ויש בדיחה שקוראים לזה סלונים כי כל אחד רואה מה קורה בסלון של השני
שמה זה הרבה יותר גרוע
אני פשוט בהעלם איך העירייה אישרה כאלה תוכניות
אבל זה המצב
נו באמת, זה שיש לכמה מהגולשים כאן דירות שחלק מהכיוונים שלהם קרוב מדי לדירות אחרות שיכול להיות שזה לא מקובל במקומות אחרים ויכול להיות שכן, אין לי מושג, (לדעתי כמעט בכל שכונה אחרת בבי"ש יש כאלה דירות שיש להם היזק ראיה ואין מרווח מספיק) אבל באמת זה מה שהופך את השכונה המתקדמת והמתוכננת הזו לב"ב, שכונה שכל התכנון שלה התמקד באיך לתכנן אותה בצורה הכי נגישה ומסודרת ומותאמת, ההיפך הגמור של ב"ב, מה אומר לי דירות מסוימות שבנו אותם קרוב מדי שכמובן ויתכן וזה ממש ממש לא סימפטי אבל זה המדד היחיד?!

חיקל

משתמש רשום
נו באמת, זה שיש לכמה מהגולשים כאן דירות שחלק מהכיוונים שלהם קרוב מדי לדירות אחרות שיכול להיות שזה לא מקובל במקומות אחרים ויכול להיות שכן, אין לי מושג, (לדעתי כמעט בכל שכונה אחרת בבי"ש יש כאלה דירות שיש להם היזק ראיה ואין מרווח מספיק) אבל באמת זה מה שהופך את השכונה המתקדמת והמתוכננת הזו לב"ב, שכונה שכל התכנון שלה התמקד באיך לתכנן אותה בצורה הכי נגישה ומסודרת ומותאמת, ההיפך הגמור של ב"ב, מה אומר לי דירות מסוימות שבנו אותם קרוב מדי שכמובן ויתכן וזה ממש ממש לא סימפטי אבל זה המדד היחיד?!

נראה לי שהפרשן שלנו מנסה להרגיע את עצמו...
בד' 3 ברוב הפוייקטים אין מעברין בין הבניינים
אני מכיר כמעט את כל בית שמש אין עוד מקום כזה

GVol

משתמש פעיל

תכנס לד1 ותתרשם מהבנינים של חזון את גלילי, בנויים מרווח וחלקם ממש מעט דיירים,
אבל לפני שאתה משתכנע, תמשיך ותראה את נתיב בשדרה, בניני ענק עם 40~ דיירים! ואמנם 2 מעליות אך כל אחת מהם בגודל של קופסאת גפרורים..
הלאה, סוף רחוב אביי, הבניינים של קניג, יש 2 הבניינים שבכניסה לחניה שהמרחק בין הדירות העורפיות הוא סביר, הבניינים שיותר בפנים החניה, צמודים ברמה לא רגילה.
ד3, isa group בנינים עם עיצוב יחסית אבל בלוקים בלוקים , לא בדקתי מספר תושבים אבל מספיק לתת עליהם מבט מבחוץ, והחלונות לצערנו בהחלט לא תואמים את ״מה טובו אהליך..״
אפי קפיטל, החזית - נהדר, דירות עורף - ממש בתוך השני
אחרי כן שוב נתיב..
וכן הלאה, מכירה הרבה שכונות והרבה בניות חדשות, לא קיים שכונה עם כל כך כל כך הרבה ניצול של כל שטח בניה ודחיסה של הבנינים אחד על השני.
(המקום היחיד שראיתי - הר יונה, שגם שם הדירות הפנימיות אפשר להעביר ביצה מהמרפסות, וגם שם זה נתיב.. )

8805

משתמש חדש
מעונין להשכיר דירת חמישה חדרים בצמרות נתיב ד2 לזוג עם עד 2-3 ילדים, למשך שנה.
0527108805

VIP+

משתמש צעיר
מישהו יודע מה קורה עם הקבלן הבונה חלק מצמרות נתיב שפשט רגל שמעתי שגידרו את הבניינים

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
במפת הקבלנים סימנתי בכחול את המיקום של אפי קפיטל, ובאדום את השטחים שלא ברור במפה מי בונה בהם, מי בונה שם?
מצורף מפה יותר עדכני.
1622486577563.png

קטנטנציק

משתמש פעיל
תכנס לד1 ותתרשם מהבנינים של חזון את גלילי, בנויים מרווח וחלקם ממש מעט דיירים,
אבל לפני שאתה משתכנע, תמשיך ותראה את נתיב בשדרה, בניני ענק עם 40~ דיירים! ואמנם 2 מעליות אך כל אחת מהם בגודל של קופסאת גפרורים..
הלאה, סוף רחוב אביי, הבניינים של קניג, יש 2 הבניינים שבכניסה לחניה שהמרחק בין הדירות העורפיות הוא סביר, הבניינים שיותר בפנים החניה, צמודים ברמה לא רגילה.
ד3, isa group בנינים עם עיצוב יחסית אבל בלוקים בלוקים , לא בדקתי מספר תושבים אבל מספיק לתת עליהם מבט מבחוץ, והחלונות לצערנו בהחלט לא תואמים את ״מה טובו אהליך..״
אפי קפיטל, החזית - נהדר, דירות עורף - ממש בתוך השני
אחרי כן שוב נתיב..
וכן הלאה, מכירה הרבה שכונות והרבה בניות חדשות, לא קיים שכונה עם כל כך כל כך הרבה ניצול של כל שטח בניה ודחיסה של הבנינים אחד על השני.
(המקום היחיד שראיתי - הר יונה, שגם שם הדירות הפנימיות אפשר להעביר ביצה מהמרפסות, וגם שם זה נתיב.. )
מעניין באיזה פרויקט אתם.......
ימים יגידו איזה אזור יהיה יותר נחשק....
(רק על תגידו שקניתם בד2 כי יש שם אזורים שאולי לא צפופים אבל יותר מהר להגיע לירושלים מאשר לגיע לשם........מנותק לגמרי מהשכונה)

3135yud

משתמש צעיר
מעניין באיזה פרויקט אתם.......
ימים יגידו איזה אזור יהיה יותר נחשק....
(רק על תגידו שקניתם בד2 כי יש שם אזורים שאולי לא צפופים אבל יותר מהר להגיע לירושלים מאשר לגיע לשם........מנותק לגמרי מהשכונה)
ממש עושה רושם שפגעו כאן בעגל הזהב של מישהו...
קבלו את האמת ממי שאמרה,
יש הרבה מעלות לרמה ד' אבל רווחת הבניינים היא לא אחת מהם.
תחשבו לעצמכם שכל זה ללא תוספת וקומבינות ולפני גידול טבעי בלע"ר.
יהיו מקומות ופרויקטים ממש לא סימפטיים...
זו דעתי הענייה.

מ.א.ב

משתמש חדש
מישהו יודע אם במסגרת שינוי החברת אוטבוסים יהיה קווים מד' לערים אחרות כגון ביתר ירושלים בני ברק?

emma

משתמש מקצוען
ואם אין עדיין תוכניות כאלו איך אפשר לפעול שיהיה אוטובוסים לערים נוספות?
קודם כל שיהיו אוטובוסים לבית שמש עצמה....
אח"כ תחשבו על מחוץ לעיר
אנשים שמתגוררים היום בד' ועובדים ברחבי העיר סובלים ממש....

מרים קלוגר

משתמש פעיל
השבוע ראינו קו 22 של נתיב אקספרס נכנס לנסיעת נסיון בשכונה, נכנס ויצא רק אחרי 7 דק' כנראה המסלול שלו כולל ד'2.
המסלול שלו לפי מה שהבנתי זה ג' ד' ונהר הדן לגולובנציץ.

קטנטנציק

משתמש פעיל
ממש עושה רושם שפגעו כאן בעגל הזהב של מישהו...
קבלו את האמת ממי שאמרה,
יש הרבה מעלות לרמה ד' אבל רווחת הבניינים היא לא אחת מהם.
תחשבו לעצמכם שכל זה ללא תוספת וקומבינות ולפני גידול טבעי בלע"ר.
יהיו מקומות ופרויקטים ממש לא סימפטיים...
זו דעתי הענייה.
עגל הזהב מי ישמע.........
לא הגזמתם?????
בכל אופן לכו לכל הפרויקטים בארץ תראו פחות או יותר את אותו רמת צפיפות מי יותר ומי פחות
כל הפרויקטים זה אומר בין אזור רוממה בירושלים בין גינות דוד בבני ברק ובין הפרויקטים באחיסמך .אופקים .נוף כינרת .
קרית גת וכו וכו
חלק מהפרויקטים שצוינו המרפסות מהסלון שלהם הם ישר לתוך הסלון של השני גם בלי להיות מטר ליד ....
כדוג' אחיסמך נוף כנרת לכו תראו מה הולך שם
אז נכון שברחוב שדרות האמוראים יש הרבה בנינים שנבנו אחד ליד השני
אבל זה במכוון כדי ליצור רצף של חנויות רחוב אחת אחרי השניה
וזה גם הפלוס שלהם ומי שקנה שם לפחות בשוק החופשי ידע ורצה בכך
כדי להרגיש את חווית המגורים של האזור המסחרי בבני ברק וירושלים
ומי שלא אוהב זה זכותו
בכל אופן אין להשוות את האיכות חיים שתהיה שם ל"איכות חיים" של התושבים בבני ברק וירושלים שנמצאים במרכזי מסחר
בכל אופן עשו שם קומות מסחר גבוהות ומנותקות מהמגורים למעלה
ומדרכות מאוד רחבות
וגם בניני מגורים מרובי דיירים זה דבר נפוץ היום
אבל גם את זה לא כל תושבי ד3 יחוו בכל אופן יש פרויקטים רבים של 22 24 דיירים
סיימתי ערב טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה