מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ראובן 23

משתמש מקצוען
כמה תכלס עולה מ"ר ברמה ד

י ו

משתמש פעיל
לא מאמינה שמחירים ירדו, ברגע שאנשים קולטים שאפשר לקנות דירה מוכנה בירושלים ביותר זול, העליה תפסיק

מה שבטוח שב ד 5 מבחינת הקבלן המחיר ההתחלתי יקר בהרבה..
בכל רמה ד נתיב היה הכי יקר משאר הפרויקטים לכן כשישלוט על כל ד 5 ישלוט בגדול

3135yud

משתמש צעיר
עניין המחירים זה לא בגלל קבלנים או אנשי שיווק

זה בגלל ביקוש

רמה ד זאת עיר יפה חרדית מגוונת במרכז הארץ זה מאוד מבוקש אנשים מבינים את זה ומרגישים את זה ופשוט רוצים לגור פה אני לא חושב שיש השפעה רבה של מניפולציות משני הצדדים (אלו שרוצים מחיר גבוה ואלו שרוצים מחיר נמוך)
בטח,
הייתם לאחרונה ברמה ד'?
בלוקים אדירים של בניינים רבי קומות ובחלק מהפרויקטים בצפיפות לא פחותה מבבני ברק...

זקן

משתמש חדש
אני מעוניין לשכור דירה 3 חדרים בד'1, מאחרי החגים,
מעדיף ללא תיווך
0534185779

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בטח,
הייתם לאחרונה ברמה ד'?
בלוקים אדירים של בניינים רבי קומות ובחלק מהפרויקטים בצפיפות לא פחותה מבבני ברק...
כנראה שאיפה שאתם נמצאים אתם רואים בני ברק.

שדה בר

משתמש רשום
רמה ד היא שכונה מאורגנת ויפה יש בה הרבה מרחב ובצילום רחפן אפשר לראות רווחים משמעותיים בין הבניינים
(רובם לא כולם)
מה גם שהשטח הוא יחסית מישורי מה שגורם שנחמד ללכת ברגל ממקום למקום
והכי חשוב זה ההרגשה (שלי.....) שזה מקום פתוח ולא חונק

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
תלוי איפה
בגדול הרוב לא צפוף
בד3 יש חלקים שיהיה מאוד צפוף אחרי שיתאכלס

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
במפת הקבלנים סימנתי בכחול את המיקום של אפי קפיטל, ובאדום את השטחים שלא ברור במפה מי בונה בהם, מי בונה שם?
במפת השטחים ציבוריים מסומן שבקצה של ד'3 עתיד להיות מסוף ומבנה מסחרי, שמעתי שזה כמו מיני תחנה מרכזית, מישהו יודע?
תודה.

קבצים מצורפים

• ד - 3 (1).png
    ד - 3 (1).png
    1.8 MB · צפיות: 62
  • pdf05.pdf
    KB 484.2 · צפיות: 59

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
במפת הקבלנים סימנתי בכחול את המיקום של אפי קפיטל, ובאדום את השטחים שלא ברור במפה מי בונה בהם, מי בונה שם?
במפת השטחים ציבוריים מסומן שבקצה של ד'3 עתיד להיות מסוף ומבנה מסחרי, שמעתי שזה כמו מיני תחנה מרכזית, מישהו יודע?
תודה.
901 ו903 זה דיור מוגן

GVol

משתמש פעיל
תודה.
חלק מהשטח שסימנת באדום - הוא גם אפי קפיטל , הוספתי אותו
הוורוד זה דיור מוגן(היחיד בשכונה שיש זוכה במכרז)
תכלת - מסוף, (בתבע כתוב תעסוקה ומסחר)
כתום - מגרש בבניה וכתוב שם ״כאן יבנה טיפת חלב״
לבן - ככל הנראה מיודע לישיבות או משהו כזה

1625582442939.png

3135yud

משתמש צעיר
לאנשים יש פה אש בעיניים, איך אתה מעז לדבר כך על רמה ד' :) ?
חחחח
הכל טוב ויפה, אני אגב קניתי גם ברמה ד',
אבל לדעתי אם אתה גר בדירה שמול החלונות שלך במרחק מטרים ספורים יש עוד דירות ומשפחות, זה ממש כמו בפרויקטים בבני ברק [אסם, גינות דוד ועוד.]
התנצלותי לכל אלו שלקחו קשה מדי את הביקורת על רמה ד'... אין בעולם על רמה ד'....

בר.

משתמש פעיל
תודה.
717 718 719 720, הם גם כן של אפי קפיטל.
נשאר לך לברר רק על 533...

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כנראה על זה מדברים כבר הרבה שנים כי:
"בית שמש - תעקוף את בני ברק"...
אם כך אנחנו במצב טוב, כי אם בית שמש עוקפת את ב"ב והמחירים פה עדיין נמוכים בהרבה אז כנראה שבי"ש זה סיפור הצלחה מסחרר.;)

נערך לאחרונה ב:

חיקל

משתמש רשום
את האמת הוא צודק
אני יש לי דירה ברייסדור ו 6 מטר מהחלון שלי יש לי חלון ממול בדיוק של סלון של שכנה
אני גר ב"סלונים" - גבעת ירושלים ויש בדיחה שקוראים לזה סלונים כי כל אחד רואה מה קורה בסלון של השני
שמה זה הרבה יותר גרוע
אני פשוט בהעלם איך העירייה אישרה כאלה תוכניות
אבל זה המצב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה