מחיר למשתכן מחיר למשתכן- רלוונטי לבעלי קרקע בקבוצת רכישה?

avi11

משתמש פעיל
יש לי כבר תעודת זכאות ואפילו זכיתי בדירה
רק רציתי לדעת אם לא יבטלו לי את הזכייה
ראשית שיהיה בהצלחה.
התשובה אותה תשובה.
ויש עוד נקודה [שקשורה גם לשותפים בקבוצות רכישה] בדרך כלל בקבוצות רכישה וגם בקרקע להפשרה, גם כשהיא מוגדרת כבר ראויה להוציא מכוחה היתר בניה עדיין היא לא מחולקת לכל אחד ואחד אלא כולם שותפים בשטח גדול [ובמיוחד בקבוצות רכישה ששם כולם שותפים באותה קרקע] עד שלא מתחלק מה יש לכל אחד- לא חלוקה בהחלטה של הקבוצה וכדו' אלא החלטה מחייבת כמו רישום בטאבו מס רכוש וכדו' אין זה מבטל את הזכאות למחיר למשתכן בגלל שאחד התנאים הפוסלים זה שיהיה שליש מהקרקע המיועדת לבניה אם רק מגיע לך שטח אפילו הוא בשטח של דונם כל עוד יש איתך יותר משלוש שותפים על אותה קרקע הינך זכאי.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לדעתי לא כדאי לקחת סיכון

אקסיומה

משתמש פעיל
למישהו יש מידע נוסף בנושא האשכול? ממש דחוף.

ואולי יש לכם גם טלפון של איזה מייבין בעניינים האלו. גם בתשלום.

נערך לאחרונה ב:

תמממממי

משתמש פעיל
אשמח לעזרה
כבר זכיתי ברוך ה במחיר למשתכן (פרויקט עדיין תקוע כמו כולם)
האם יש בעיה בזה שאני קונה משהו שרשום בטאבו כמחסן
האם נשללת לי בזה הזכאות לרכישת הדירה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה