מחיר למשתכן מחיר למשתכן בית שמש אפי קפיטל

הר הבשן

משתמש מקצוען
קח יועץ טוב ותתייעץ איתו
מי למשל אין לי מושג על העיר בית שמש לדוגמא אחת השאילות שאני מיתחבט בהם הואיל ואני רוכש להשקעה האם מדיניות העירייה באכיפת עבירות בניה [כמו פיצולי דירות וסגירת מפסות או תוספות בניה על הגג וכו וכו]היא מדיניות מקילה עיין ערך הערים בני ברק אלעד וביתר או מדיניות מחמירה כמו בכל עיר כי אם המדיניות בבי''ש מקילה אפשר לקחת דירת גג לצורך העניין ומה שנשאר זה להתחיל לבנות את פיתום ורעמסס...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מי למשל אין לי מושג על העיר בית שמש לדוגמא אחת השאילות שאני מיתחבט בהם הואיל ואני רוכש להשקעה האם מדיניות העירייה באכיפת עבירות בניה [כמו פיצולי דירות וסגירת מפסות או תוספות בניה על הגג וכו וכו]היא מדיניות מקילה עיין ערך הערים בני ברק אלעד וביתר או מדיניות מחמירה כמו בכל עיר כי אם המדיניות בבי''ש מקילה אפשר לקחת דירת גג לצורך העניין ומה שנשאר זה להתחיל לבנות את פיתום ורעמסס...
פיתום ורעמסס זה לא טוב, יכול להיות שתצטרכו לבנות כל יום מחדש...

הבנתי שעירית בית שמש הורסת בניות לא חוקיות, לא כמו ביתר לדוגמא.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אגב הגג שייכת לכל השכנים

הר הבשן

משתמש מקצוען
בבית שמש של היום אין אפשרות לעשות בניה לא חוקית
אם הבנתי נכון זה תלוי מי ראש העיר? ואם יהיו חילופי גברא זה ישתנה ? מה היה בתקופת [חה''כ] אבוטבול?
http://www.efficapital.co.il/public/bet-shemesh/ אתר של הדירות עוד לא מסודר לגמרי

דווקא הכל מסודר בשני הבא [06.07] כבר בחירת דירות...

הר הבשן

משתמש מקצוען
@ירמי ולדמן אני כרוכש להשקעה האם יש הבדל במחירי השכירות בין הבניינים לצורך העניין אם אקח דירה בבניינים 721.723.724 שהם יהיו עם חזית לשדרות האמוראים ולמטה יהיה קומת מסחר האם יתרון זה יתבטא גם במחירי השכירות שאקבל או שוכרי בית שמש לא כ''כ ישנה להם???
Inked700_LI.jpg

הר הבשן

משתמש מקצוען
יש אנשים שיעדיפו לשכור בלי מסחר גם יהיה יותר קל למכור
הכי טוב לקחת בביניינים שסימנת
לכיוון אמוראים זה ממש מושלם
לא הבנתי מצד א אמרת שיהו אנשים שיעדיפו לא לשכור בגלל המסחר ומצד שני כתבת שבנייני המסחר המסומנים דהיינו הבניינים לכיוון האמוראים זה ממש מושלם

GVol

משתמש פעיל
בינתיים שמתי לב ל 2 דברים שהפריעו לי הראשון שאין שום דירות 5 חדרים! ודבר שני שאין מחסנים למחיר למשתכן (רק בבנינים עם המסחר יש)

אבל נסתדר עם מה שיש..

@ירמי וולדמן מה הכיוונים הטובים שם? אם אנחנו רוצים דירה לא חמה עם זרימה של אויר אבל שכן יהיה שמש?

אולי אתה יודע מה בדיוק אמור להיות במגרש שלפני הפרויקט? בכניסה לשכונה על שדרות אמוראים(מפובפס באדום וסגול), זה צריך להיות מסוף/תחנה מרכזית?
ומה לגבי השטח המפוספס בחום ובז (533)?
ושאר השטחים החומים? כבר יודעים איזה הקצאות יהיו שם? כמה קומות?

1593480792647.png

תודה!

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני נותן יעוץ בתשלום

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אגב יש 5.5 ו6 חדרים בקומות למעלה בכל הביניינים

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
הדופלקס של 5.5 חדרים זה הדירה עם הכי הרבה הפרש של מחיר השוק
בשוק עולה היום דירה כזאת לפחות 1.850.000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה