מחיר למשתכן מחיר למשתכן בית שמש אפי קפיטל

הר הבשן

משתמש מקצוען
אני צריך עזרה ממי שיודע על מצב ההיתקדמות של הפרויקט של אפי קפיטל הגרלה761 כבר עבר שנה וחצי מהזכיה ועדין לא קיבלנו שום רמז על היתקדמות משמעותית להיתר בניה מלא ולכנס רוכשים משיחות ששוחחנו עם החברה [כמעט כל שבועיים שלושה טלפון] הם כל הזמן דוחים ודוחים סוף הקיץ ,לפני החגים, אחרי החגים ,בתחילת השנה הלועזית, עוד חודש ,עוד חודשיים השבוע הם טענו שהם צריכים גם כל מיני אישורים ממשרד השיכון מדובר בהגרלה הכי זולה מכל ההגרלות במחיר למשתכן בבית שמש אולי היזם מנסה להרוויח אי אלו דברים בינתים.?

GVol

משתמש פעיל
עד כמה שהבנתי, כבר לפני סוכות היתה החלטת וועדה, ואישור בתנאי, ז״א שבסה״כ יש אישור כללי אבל לקבלת אישור מלא יש כמה נקודות שהם נדרשים לשנות בתכנון.
בינתיים קיבלו התרי חפירה ולדבריהם - התחילו לחפור (מייד אחרי סוכות)
כעת הם התחילו פרסום לשיווק הפרטי, הפרוייקטים נקראים גולדן-פארק וגולדן-גארדנס, שמזה אני יכולה לקוות שבחודש הקרוב הם יצרו קשר עם הזוכים.
אפשר לראות באתר שלהם, הם העלו קצת הדמיות.

בהצלחה!

כבש

משתמש רשום
למישהו יש מושג האם ההגרלה האחרונה שלהם זה באותו אזור??

yakovr64

משתמש רשום
התפרסם בעיתון יתד שאפי קפיטל מתחילים במכירת הדירות ברמה ד'.
מישהו יודע עם מדובר בהגרלה 761?

WhatsApp Image 2020-03-04 at 15.59.47.jpeg

נערך לאחרונה ב:

nach

משתמש צעיר
בשבועות האחרונים הם מפרסמים כמעט בכל עיתון שמפורסם בבי"ש, פעם אחת פרסמו על פרויקט 'גולדן פארק' ושאר הפעמים על פרויקט 'גולדן גארדנס', דובר תחת נושא אחר בפורום זה על כך שאכן מדובר בהגרלה הנ"ל,
אגב, מישהו אתמול סיפר לי שחברת 'נתיב' שייכת ג"כ לבעלי 'אפי קפיטל' (או הפוך) מישהו יודע לאשר את המידע הזה? _(אולי לא יפה שהסטתי את הנושא, אז בבקשה אם אפשר להתייחס לשאלה הראשונה קודם)

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בשבועות האחרונים הם מפרסמים כמעט בכל עיתון שמפורסם בבי"ש, פעם אחת פרסמו על פרויקט 'גולדן פארק' ושאר הפעמים על פרויקט 'גולדן גארדנס', דובר תחת נושא אחר בפורום זה על כך שאכן מדובר בהגרלה הנ"ל,
אגב, מישהו אתמול סיפר לי שחברת 'נתיב' שייכת ג"כ לבעלי 'אפי קפיטל' (או הפוך) מישהו יודע לאשר את המידע הזה? _(אולי לא יפה שהסטתי את הנושא, אז בבקשה אם אפשר להתייחס לשאלה הראשונה קודם)
לא נראה לי קשור. מכירה את הבעלים של נתיב

ריקילי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הם טענו לי את אותו דבר לפני כמעט חודשיים.
אם הפרויקט כבר בשיווק לשוק החופשי למה הם לא מתחילים גם עם הזוכים של מחיר למשתכן???

הר הבשן

משתמש מקצוען
בצל הקורונאה דיברתי איתם הבוקר מבחינתם מוכנים לכנס רוכשים אך הקורונה עוצר בעדם

נערך לאחרונה ב:

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני זכיתי בהגרלה מס' 1511
מס' מגרש 50193

איפה נמצא ההדמיה הזו באתר שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה