מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

נתן-055

משתמש רשום
מי שרוצה להשתתף בפגישה מוזמן להתקשר ל-0504847080

קבצים מצורפים

• 33333.png
    33333.png
    KB 113 · צפיות: 128

moshe8

משתמש חדש
שבוע שעבר הייתי במשרדים של מגער לחדש את הזכאות של סיוע לשכ''ד לשנה הקרובה, והפקידה אמרה לי שאפשר לחדש רק עד החתימת חוזה עם הקבלן, לאחר מכן נחשב שיש בבעלותי דירה... יתכן שמכיון שלא רשום בתבו לא יעלו על זה אבל אם יעלו על זה [שזה קל מאוד במקרה של מחיר למשתכן הרי הם מעודכנים על כל הנעשה] צפוי לתת את הדין...
אולי הדברים לא נכונים, למעשה ככה אמרה....

עד שלב הוצאת המשכנתא לא ידוע לי שעשו בעיותץ לרוב נתקלתי בבעיות בעת שלוקחי משכנתאות נטלו הלוואת זכאות שמגיע דרך משרד השיכון באמצעות הבנק שם אתם לוקחים משכנתא. ובעת הנפקת הזכאות הם עולים על זה שיש לכם סיוע לשכר דירה במקביל

נתן-055

משתמש רשום
שום דבר משמעותי מעבר לזה שבימים הקרובים יש מי שנפגש עם צוות בעיריית בית שמש

אבילן

משתמש רשום
ביום שני השתתפתי בהרצאה שראש העיר רובינשטיין מסר על כמה נושאים של העיר. ולאחר מכן שאלתי אותו על הפרוייקט שלנו איפה אוחז, ואמר לי שהנושא מורכב ואי אפשר ברגל אחד ולדעתו אי''ה יהיה יכלוס בעוד 4-5 שנים....

דג

משתמש פעיל
דיברנו השבוע עם ארזי הנגב, ואמרו שעכשיו עובדים על תכנון הדירות וזה יקח להערכתם כ9 חודשים עד לכנס זוכים ולבחירת דירות.
ואמרו שבחוזה כותבים שאיכלוס 3 שנים מהחוזה, ובד"כ זה לוקח להם פחות זמן

תמממממי

משתמש פעיל
היי חברים,
*החלה ההרשמה לכנס משכנתאות יעודי לקבוצה שלנו*
יום שני 16.12.2019, בשעה 20:00, בבני ברק - סניף מרכז עסקים טרפון, רבי עקיבא 64.
ההרשמה בקישור הבא (שכבר חלק נכנסו אליו בעבר).
הכנס הוא כאמור ללא עלות.
מספר המקומות מוגבל ל-80.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Go69SWWdSabu2ZxgJrW6z32JlXxMSKak9dHRjKTH4z0/edit#gid=0
--------------
הרחבה קלה למי שמעוניין,
כפי שתוכנן, בדצמבר נקיים מפגש מידע ראשון בנושא משכנתאות, יעודי רק לזוכי מחיר למשתכן בבני ברק.
המפגש יועבר על ידי יועץ משכנתאות מנוסה של בנק מזרחי-טפחות עליו קיבלתי המלצות מבכירי הבנק (מנדי). חשוב להבהיר שבאופן טבעי יש למזרחי-טפחות אינטרס, שבסופו של דבר תקחו את המשכנתא מהם, יחד עם זאת הם מבינים שכנראה אף אחד לא יקח משכנתא בשנה הקרובה ולכן בשלב זה אין ענין של הצעות קונקרטיות, הם בעיקר רוצים להרשים במקצועיות שלהם ובנחמדות שלהם. אז זה WIN-WIN.
מניסיוני הרצאות אלה אינן מוטות באופן שפוגם בערך שלנו, והן חשובות כדי להתחיל ולהבין מי נגד מי.
ובכל מקרה, התכנון הוא לקיים בהמשך כנס נוסף אחד לפחות, עם גורם מקצועי אחר (או יועץ בלתי תלוי או אולי בנק אחר.).
והערה אחרונה, לקראת לקיחת המשכנתאות עלתה הצעה מצויינת שנבקש בצורה מסודרת מהבנקים המובילים הטבות כלשהן, ולהערכתי אכן נקבל, אבל זה לא קשור לשלב זה בו אנחנו לא צריכים הטבות אלא מידע.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה