מחיר למצגת

chani581827

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
ערכתי מצגת בת מצוה של כ-20 דקות בערך המורכבת משלושה חלקים חלק אחד מחרוזת שירים שרואים הסרטות של הילדה בכל מיני מקומות חלק שני משחק שדרש הרבה עבודהעם שאלות ותשובות וחלק שלישי ברכות
כמה מקובל לקחת מחיר על כזה דבר?
אשמח לתגובות. תודה

אפטריסטית אחת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודעת מה מחירי השוק,
המחירים שלי,
קליפ - 50\40 לדקה (תלוי בלקוח)
ברכות - 40 לדקה. אם אין הרבה עבודה שצריך לחתוך באמצע או משהו כזה, אפשר לקחת על זה 30.
חלק 2 - 70/80 לדקה.
וזה חוץ מהצילומים אם צילמת לה.
אני יודעת שיש יותר זולות, אבל זה תלוי בכמה את מעריכה את עצמך.

אפטריסטית אחת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
40/50 לדקה????

150 לדקה.
150? לא הגזמת (!)
על עריכה פשוטה?
למה לעשוק את הלקוח?
לפי מה שהבנתי זה פשוט לחבר הסרטות בצורה הפשוטה ביותר, דבר שלוקח מקסימום חצי שעה עבודה על דקת עריכה.

מה גם, שאנשים לא מחפשים לשלם הרבה על מצגת לבת מצווה בסך הכל. (בציבור שלנו, בכל אופן)

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
150? לא הגזמת (!)
על עריכה פשוטה?
למה לעשוק את הלקוח?
לפי מה שהבנתי זה פשוט לחבר הסרטות בצורה הפשוטה ביותר, דבר שלוקח מקסימום חצי שעה עבודה על דקת עריכה.

מה גם, שאנשים לא מחפשים לשלם הרבה על מצגת לבת מצווה בסך הכל. (בציבור שלנו, בכל אופן)
לא יודעת מה אצלך - רק שהרבה עורכות וידיאו משקיעות באיכות. וכשמשקיעים - כל דקה שווה, ולכן לכל פיפס בהסרטה צריך להיות קצב, כלומר שיגיע בחלקיק שניה המתאים לו, לפעמים להאט או למהר אותו מעט בשביל הקצב, השוטים הם קצביים ומהירים, וכדי להגיש תוצר מושלם צריך גם לעבוד על תיקוני צבע ותאורה.
אם את עושה את כל המשימה הנ"ל בצורה מושלמת, שאת אוהבת בסוף את התוצאה- ברמה שאת מוכנה שהשם שלך יהיה בסוף - תוך חצי שעה של עבודה, אני מוחאת לך כפיים מרחוק, לדעתי לוקח עוד מעט זמן - (לי לוקח שעה לדקה בממוצע - כדי להוציא תוצר טוב...)
מי שלא רוצה לשלם, שלא ילך לעשות קליפים, הרי זה לא לחם וחלב, מי שעושה את זה - "מפנק את עצמו" ובדר"כ רוצה תוצר טוב ולא בינוני ומטה, ובשביל תוצר טוב צריך לשלם...
וברמה של איכות 150 לדקה זה סביר בהחלט...
למרות שאם את מתחילה את בהחלט יכולה לפרגן ללקוחות שלך מחירי סמיילי....
סורי על ההשתפכויות...

אפטריסטית אחת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת מה אצלך - רק שהרבה עורכות וידיאו משקיעות באיכות. וכשמשקיעים - כל דקה שווה, ולכן לכל פיפס בהסרטה צריך להיות קצב, כלומר שיגיע בחלקיק שניה המתאים לו, לפעמים להאט או למהר אותו מעט בשביל הקצב, השוטים הם קצביים ומהירים, וכדי להגיש תוצר מושלם צריך גם לעבוד על תיקוני צבע ותאורה.
אם את עושה את כל המשימה הנ"ל בצורה מושלמת, שאת אוהבת בסוף את התוצאה- ברמה שאת מוכנה שהשם שלך יהיה בסוף - תוך חצי שעה של עבודה, אני מוחאת לך כפיים מרחוק, לדעתי לוקח עוד מעט זמן - (לי לוקח שעה לדקה בממוצע - כדי להוציא תוצר טוב...)
מי שלא רוצה לשלם, שלא ילך לעשות קליפים, הרי זה לא לחם וחלב, מי שעושה את זה - "מפנק את עצמו" ובדר"כ רוצה תוצר טוב ולא בינוני ומטה, ובשביל תוצר טוב צריך לשלם...
וברמה של איכות 150 לדקה זה סביר בהחלט...
למרות שאם את מתחילה את בהחלט יכולה לפרגן ללקוחות שלך מחירי סמיילי....
סורי על ההשתפכויות...
מקבלת.
תודה על השיתוף.

למה כתבתי כך?
אני לא עובדת בעריכת מצגות כעבודה עיקרית, אלא בשביל ההובי, ואני גם לא צריכה את הכסף שאני מרוויחה, כך שלא מאוד אכפת לי להוריד קצת מחירים
והאמת, שאני גם לא מעודכנת במחירי השוק, מהסיבה שאני לא עובדת בזה באופן סדיר.

נערך לאחרונה ב:

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מקבלת.
תודה על השיתוף.

למה כתבתי כך?
אני לא עובדת בעריכת מצגות כעבודה עיקרית, אלא בשביל ההובי, ואני גם לא צריכה את הכסף שאני מרוויחה, כך שלא מאוד אכפת לי להוריד קצת מחירים
והאמת, שאני גם לא מעודכנת במחירי השוק, מהסיבה שאני לא עובדת בזה באופן סדיר.
נכון שאת בחורה????וכמובן שיש לך משרה עיקרית אחרת...
זה כל הענין... ו150 לדקה זה ממש לא מוגזם כשמדובר בקליפ קצבי עם עריכה של שניות לפי קצב
(ובשילוב אפטר תלוי בצילומים שהיו) משחקי צבע וכו...
הכל ענין של תקציב והשקעה ואי אפשר להשוות
קליפ מבחינתי זה כמו עוגה
יש עוגת טורט ויש עוגת שמנת 3 שכבות עם קרם מעל ותותים מצופים...
כמובן שזה לא יעלה אותו דבר..ואף אחד לא מתכון לעשוק...

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לכן סתם עצה מן הצד לשאול תמחור בלי להראות את הקליפ
זה לא אפקטיבי.
יותר טוב לשלוח אותו ל/3/1/2 עורכות מנוסות שאת מכירה ולשאול אותן.
כמובן כדאי לציין את מס השעות שעבדת כי זה נותן אינדיקציה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה