מחיר לבאנר פרסומי

• פותח הנושא ml2
  • פורסם בתאריך

ml2

משתמש רשום
מישהו יודע כמה עולה לעצב באנר בפלאש למתחיל ולמתקדם

אתי לוי

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
מחיר באנר

לפי המחירון של פרוג "באנר אינטרנטי":

מתלמד- 350 ש"ח, מתחיל - 500 ש"ח, בינוני - 700 ש"ח

במידה ויש סדרת באנרים באותו קו: אחוז הנחה על באנרים נוספים הוא - 40% .

אתי

אסתי

משתמש צעיר
ברוכה הבאה לפורום!
המחירים הם פחות או יותר כמו שכתבה אתי.
אבל אני אף פעם לא נותנת הצעת מחיר לפני שאני מקבלת מושג מה צריך להיות בבאנר.
יש כאלו שצריכים משהו קצרצר. מעט מלל עם רקע, בלי תמונות וכו'. יש כאלו שרוצים באנר ארוך, עם הרבה אפקטים וכו'.
ולכן לדעתי, צריך להעריך תחילה כמה שעות עבודה הבאנר דורש ורק אחר כך לתת הצעת מחיר.

בהצלחה

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אסתי, אני לא מסכימה לחלוטין. יש מחיר שממנו צריך לצאת, והעבודה תוערך לפי כמותה, אבל לעולם - לעולם הלקוח לא צריך לדעת כמה העבודה לקחה לך באופן אישי. זה לא העסק שלו. ואת לא צריכה לשתף אותו בהתלבטות הזאת. אם לא יצא לך להראות בבאנר שבנית את כל הטכניקות שלמדת, זה לא אומר שאת צריכה לקחת על זה פחות כסף מבאנר שמורכב ממאות פרטים.

לקח לך זמן ללמוד? לתרגל? לקלוט? להרכיב ולבנות לעצמך טכניקות? זה שוה כסף.

אסתי

משתמש צעיר
נכתב ע"י סיכת משרד;382491:
אסתי, אני לא מסכימה לחלוטין. יש מחיר שממנו צריך לצאת, והעבודה תוערך לפי כמותה, אבל לעולם - לעולם הלקוח לא צריך לדעת כמה העבודה לקחה לך באופן אישי. זה לא העסק שלו. ואת לא צריכה לשתף אותו בהתלבטות הזאת. אם לא יצא לך להראות בבאנר שבנית את כל הטכניקות שלמדת, זה לא אומר שאת צריכה לקחת על זה פחות כסף מבאנר שמורכב ממאות פרטים.

לקח לך זמן ללמוד? לתרגל? לקלוט? להרכיב ולבנות לעצמך טכניקות? זה שוה כסף.

מצד אחד, את בהחלט צודקת. אבל מצד שני, על עימוד ספר גם תקחי מחיר אחיד? ומה אם בספר אחד יש רק 50 עמ' ובספר אחר 500? וספר אחד כולל המון תמונות, איורים וכו' והשני דורש עימוד בסיסי בלבד? לדעתי, זה על אותו משקל.

אבל זה בהחלט מעניין מה שאת אומרת (כי למשל על עיצוב פלייר אני כן נותנת מחיר אחיד), אשמח לשמוע מה יש לגרפיקאים נוספים לומר בעניין.

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
סליחה שאני דוחה את המחירון של פרוג,אבל לדעתי הוא לא ריאלי, אלא אם כן את/ה עובד עם משרד פרסום רציני וכדו', שיש להם תקציב, אבל לקוחות פרטיים יתעלפו לשמוע 500 ש"ח על באנר.... מנסיון
יכול להיות שיכלתי להרויח יותר, אבל בשביל השקט שלי, אני עובדת לפי שעה, על הבאנר שהעלתי פה לחוו"ד הרווחתי כ- 200 ש"ח, מי שהוא ידוע כמקצועי ויודע שיבואו אליו בגגל שהוא שווה, יכול להרשות לעצמו לקחת כמה שבא לו...
בהצלחה!!

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צמרת, למה את מורידה את השוק? לא שווה לפתוח את התוכנה לבאנר מקצועי, לפחות ממאה דולר! ואם יש לך מישהו שאת רוצה להתחשב בו, אל תשתפי אותנו בזה. זה לא אמור להיות אינדיקציה למחירים שנתמחר ללקוחות שלנו!

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
ללקוח פרטי לא שווה לשלם 100 דולר על באנר
הלואי שהיינו יכולים לבקש כזה מחיר, אבל לדעתי כל מתחיל חייב להבין שאסור לו לשגות באשליות שמישהו יסכים לשלם לו 100 דולר על באנר!

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תנסי. רק תנסי עם הערכה עצמית נכונה. (ומקסימום תגידי לו ש"המחיר הוא X, אבל אני באה לקראתך ומבקשת ממך X-Y. הוא ינשק את כפות רגלייך!...)

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפני שלושה ימים שאלתי מישהי שרובנו מכירים אותה, פלאשיסטית ובונה מעולה, והיא לוקחת 250 דולר. ויש לה לקוחות, תאמינו לי.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הלוואי והייתי מקבלת ככה

WOW
המחירון של פרוג באמת נשמע לי הזוי,
אני אמנם מתחילה, אך מקבלת 250-300 ש"ח לבאנר, (ואפ' לא 350 כמו למתלמד) אני גם לא חושבת שאנשים מן השורה יסכימו לשלם יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה