מחירון רכב

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
למה מחירון לוי יצחק לא נותן לי ללחוץ על כפתור "הצג מחיר"? וגם לא נותן לי להירשם לאתר (בהנחה שצריך להירשם)!
מה עושים? ניסיתי במחירון יד 2, אך המסקנה היתה: מחיר הרכב נמוך מ-8,000 ₪ יש לקבוע את מחירו לפי מצבו בפועל.
ומתחת לזה יש קופסה שכולה מואפרת, עם הפרטים שהייתי אמור להזין. מישהו מכיר?

יהודי מאמין בד'

משתמש פעיל
למה מחירון לוי יצחק לא נותן לי ללחוץ על כפתור "הצג מחיר"? וגם לא נותן לי להירשם לאתר (בהנחה שצריך להירשם)!
מה עושים? ניסיתי במחירון יד 2, אך המסקנה היתה: מחיר הרכב נמוך מ-8,000 ₪ יש לקבוע את מחירו לפי מצבו בפועל.
ומתחת לזה יש קופסה שכולה מואפרת, עם הפרטים שהייתי אמור להזין. מישהו מכיר?
נראה לי שלוי יצחק זה רק לבעלי SMS

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
יד 2 הוא לא מחירון :)
השווי האמיתי נקבע רק לפי לוי יצחק שהוא שמאי רכב מוסך ובלעדי בארץ.

כל סוכן ביטוח מחזיק מחירון רכב עדכני לאותו חודש במשרדו.
ניתן להרים טלפון לכל סוכנות ביטוח (במיוחד אם יש לכם סוכן שאתם מבטחים דרכו)
יתנו לכם מחירון רכב בשמחה.

זה בדיוק

משתמש פעיל
ביד 2יש מחירון רכב, אך גם אם לעיתים הוא מדייק יותר מלוי יצחק - הוא לא מוכר לא בחברות ביטוח ולא בבתי המשפט - בכל מה שקשור לתביעות נזיקין.
אם אני מבין מדובר ברכב ישן, שם המחירונים כלל לא מתחברים עם המציאות, אם אתם צריכים מחירון רק בשביל האינדיקציה - זו לא הכתובת. הרבה יותר קרוב לאמת, זה מה שמוכרים ביד 2 דורשים או מעט פחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה