עזרה מחיקת עמודים מרובים בוורד

מטב

משתמש מקצוען
שלום רב.
יש לי קובץ וורד בן 300 עמודים, ואני מעוניין למחוק כמות גדולה של עמודים מתוכו.
איך עושים את זה בלי למחוק אחד-אחד?

מאיר d

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם אתה לא צריך לערוך אותו, הדפס אותו ל PDF ותבחר רק את העמודים הרלוונטיים

מאשקע

משתמש פעיל
תעמוד מאיפה שאתה רוצה להתחיל, ואז תלחץ על shift + ctrl, ועל החץ למטה ואז הוא יקח לך קטעים קטעים, וילך לך יותר מהר
ואם הקטע שאתה רוצה למחוק זה עד סוף המסמך או מתחילת המסמך ועד לאמצע, אז תעמוד מאיפה/עד איפה שאתה רוצה למחוק ותלחץ shift + ctrl + end/home ותמחוק.

מטב

משתמש מקצוען
תעמוד מאיפה שאתה רוצה להתחיל, ואז תלחץ על shift + ctrl, ועל החץ למטה ואז הוא יקח לך קטעים קטעים, וילך לך יותר מהר
אין הבדל אם אני לוחץ על ctrl או לא. לחיצה על shift + חץ תופסת כל פעם שורה אחת, וכשאני מדבר על 200 עמודים - זה קצת הרבה...
ואם הקטע שאתה רוצה למחוק זה עד סוף המסמך או מתחילת המסמך ועד לאמצע, אז תעמוד מאיפה/עד איפה שאתה רוצה למחוק ותלחץ shift + ctrl + end/home ותמחוק.
תודה!
דווקא זכור לי שניסיתי את זה ולא הצלחתי, בכל מקרה עכשיו זה הלך מעולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה