מחיקת כפילויות - אקסל

• פותח הנושא zvis
  • פורסם בתאריך

zvis

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לי טבלה של מפתח ספרים באקסל אשר כל זמן שלא השתנה נתון אחד - הועתק הנתון שוב וברגע שאני מסירה כפולים ע"י "הסר כפולים", מוחק את כל השורה, הגם שאני רוצה שימחק רק את הנתון הכפול. ולא כל השורה. מקווה שהובנתי. מצ"ב דוגמא.

אודה מאד על עזרה

קבצים מצורפים

• דוגמא.png
    דוגמא.png
    KB 1.2 · צפיות: 4

r36330

משתמש פעיל
נכתב ע"י zvis;2212750:
יש לי טבלה של מפתח ספרים באקסל אשר כל זמן שלא השתנה נתון אחד - הועתק הנתון שוב וברגע שאני מסירה כפולים ע"י "הסר כפולים", מוחק את כל השורה, הגם שאני רוצה שימחק רק את הנתון הכפול. ולא כל השורה. מקווה שהובנתי. מצ"ב דוגמא.

נראה לי שלא הובנת.
ניתן להסיר כפולים על פי עמודות מסוימות (ז"א, שאקסל יבין מה נקרא כפול), בדיאלוג של הסר כפילויות מסירים את ה"וי" מהעמודות שגם אם הן שונות, מבחינתך זה אותו דבר.

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י r36330;2213483:
נראה לי שלא הובנת.
ניתן להסיר כפולים על פי עמודות מסוימות (ז"א, שאקסל יבין מה נקרא כפול), בדיאלוג של הסר כפילויות מסירים את ה"וי" מהעמודות שגם אם הן שונות, מבחינתך זה אותו דבר.

דוקא לי נראה שהובן רק אתה לא הבנת
כשמסירים כפילויות כשהכפילויות הן רק בעמודה C לדוגמא, זה מוחק את כל השורה בגלל הכפילות בC, וגם אם סימנתי V רק על עמוד C, כשהוא מוצא את הכפילות בC הוא מוחק את כל השורה....

shsh654

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י דיוק רב;2212954:
יש לי נוסחה בשבילך,
אפשר לשלוח את האקסל במייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אפשר לשאול איזו פונקציה?

(בקומבינה, הייתי נותן מספר ייחודי לכל שורה, משכפל את המסמך, מוחק כפילויות במסמך השני, ואז מסנן את המסמך הראשון עם VLOOKUP לפי המספר הייחודי הנ"ל)

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הלכת רחוק מידי.
פשוט ביותר, שולל את העתקת התא אם הוא דומה לקודם שלו...

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כן! זה מה שהתכוונתי...
אבל במקום <> ניתן לעשות = זה אותו דבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה