מחזור משכנתא - המלצות

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
אני רוצה לעשות מחזור משכנתא, בתנאים שיאפשרו לי להוציא תוספת על ההלוואה (תוספת על ההלוואה כפי שהיא היום).
היות שאני בור בתחום, ואני אפילו לא יודע מה צריך לברר על יועץ משכנתאות. אשמח לשמוע כל מידע שיוכל לעזור לי בנושא.
תודה מראש!

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אפשר לפנות למייל שבחתימה.
אשמח לעזור.

מגדים

משתמש צעיר
שמעתי בשם יועץ משכנתאות שבשנת המס הבא הרביות אמורות לרדת יותר.
אשמח לשמוע ממומחים פה את חוות דעתם.

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
אשמח לעוד מידע בנושא.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
אני עשיתי על זה ברור קצרצר עם היועץ משכנתאות שלנו.
הייתה לנו התלבטות אם לעשות מיחזור משכנתא,כיון שהערך של הדירה גדל בהרבה מזמן הקניה..בקיצור,הוא המליץ לנו שלא לגעת בזה,כיון שכל נושא המשכנתאות עכשו נהיה מאוד קשה ולא מומלץ לשנות דברים.

(אני מאמינה שכל מקרה לגופו,אבל שווה לבדוק אם אחד שמבין בתחום)
המון הצלחה!

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י מוזיקאית;2310719:
אני עשיתי על זה ברור קצרצר עם היועץ משכנתאות שלנו.
הייתה לנו התלבטות אם לעשות מיחזור משכנתא,כיון שהערך של הדירה גדל בהרבה מזמן הקניה..בקיצור,הוא המליץ לנו שלא לגעת בזה,כיון שכל נושא המשכנתאות עכשו נהיה מאוד קשה ולא מומלץ לשנות דברים.

(אני מאמינה שכל מקרה לגופו,אבל שווה לבדוק אם אחד שמבין בתחום)
המון הצלחה!

תודה.
אבל זה גם יכול להיות סיבה שהבנק יסכים להוסיף על ההלוואה, כי הוא מרוויח מזה.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו ודאי שאין מה לעשות מיחזור, היות שאין מצב שיש לכם משכנתא עם ריביות פחות טובות ממה שהשוק מציע עכשיו.... הדבר היחיד שהוא חיובי לגבי שוק המשכנתאות עכשיו, הוא, שהמדד שלילי. מה שכמובן עדיין לא מספק תשובה לביצוע מיחזור עכשיו בדווקא.

בקיצור, עכשיו זה לא הזמן למחזר את המשכנתא.

ואם יהיה איזשהו יועץ שיאמר לך שכן, לא שאני מתיימר להיות יועץ משכנתאות, אבל תבדקי אותו היטב היטב, כי מסתבר שהוא פשוט מנצל את התמימות שלך, וגורף עוד קופה על חשבון לקוח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה