אביזרים לרכב מחאת הוויזרים>>>היה לנו וויז ואיננו

A F

משתמש מקצוען
הדרן לא מכרו מכשיר כזה כבר שלוש שנים!
חברת "XXX המלך" מכרו מכשירים כאלו עד לפני חודש!!! למרות שכל מי שמתמצא בתחום ידע שזה אמור להיחסם!
לא ידוע לי אם מכרו מכשירים אבל כן נתנו כשרות עם התחייבות ל3 שנים שאת המכשיר הם מכרו לי לפני 3 שנים אז הם אמורים לדעת שזה פג תוקף ולא אחרי שאני מתחיל לשלם להגיד לי שהמכשיר ישן......

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

MDG

משתמש פעיל
בשיחה היום עם הדרן (אני לא לקוח שם) הם אמרו לי שהם מנסים לעדכן את הגירסה של J1 בלי קשר לסמסונג.
אב לאין להם צפי לעדכון גירסה... הם כמובן המליצו לי לקנות מכשיר חדש:mad:(n)

מצטרף למה שנאמר כאן
מקפיצה שוב את הנושא. נכון שהבעיה היא במכשיר עצמו וזה לא קשור ישירות להדרן, אבל בכל חברת סלולר מאז הרפורמה לפני כמה שנים טובות, אין אפשרות ׳לכבול׳ אותי ל3 שנים מראש, וכל רגע אני יכולה לעזוב את החברה. למה להדרן ודומותיה מותר לעשות את זה?? במיוחד עכשיו שהמכשיר לא פעיל, בעצם אני מוכרחה לקנות מכשיר חדש כי אני בכל מקרה ממשיכה לשלם עוד שנים קדימה בלי אפשרות ביטול!!! זה ניצול וזה ממש מרתיח!!!

qa123

משתמש מקצוען
בלית ברירה רכשתי מכשיר חדש של הדרן ב 399 שקל
(המכשיר הישן כבר לא נתמך ..)
מכשיר מזעזע , מתחת לכל ביקורת
איטיות מחרידה, שעה עד שנפתח הוויז
הודעתי להם חגיגית שאני מחזירה אותו מיד .

למישהו יש המלצה איפה לרכוש מכשיר טוב ואיכותי ?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו יכול להסביר לי איך באתר של דרך המלך המכשיר הזה עדיין מופיע?
זה המכשיר המדובר?
1656449441688.png

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע?

yonig20

משתמש פעיל
בשונה ממה שנאמר כאן, בפורום של סמסונג, לאחר שבועיים שהיה נראה שאין שום תגובה, מישהו העלה תשובה שכתבו לו שהם עובדים על זה וישחררו עדכון תוכנה שיתקן את זה.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הדרן לא מכרו מכשיר כזה כבר שלוש שנים!
ובכן, טעות בידך
אני קניתי בתאריך 31.12.20
מכשיר וויז מהדרן (לומדעת)
מה אני אמורה לעשות עכשיו?
להמשיך לשלם להם על אף שאני לא מקבלת מהם כלום??!!

MDG

משתמש פעיל

MDG

משתמש פעיל
תבדקו את המכשירים, היום ראיתי שהGPSחזר לעבוד אצלי
יש לי מכשיר של איזי וויז (easy waze) סמסונג j1 (2016)

(בגלל שהקפאתי את התוכנית שלי זה לא עבד בפועל, אבל הgps התחבר והראה לי את המיקום בזמן אמת)
כנראה שמישהו עדכן את הגירסה.:):D

אוהבת אותי

משתמש חדש
לנו יש סמסונג J3 וגם הפסיק לעבוד הGPS בוויז כבר איזה שבוע וניסתי את כל האופציות למחוק המטמון ולהסיר האפליקציה ולהתקין מחדש וכן עידכנתי לאפליקציה הכי חדשה של וויז וכלום לא עזר
חברה ברוך ה' זה חזר לעבוד תעדכנו את הגירסא האחרונה של וויז

• תודה
Reactions: LED

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אצלי וויז של הדרן מושבת לא עובד.

ודרך אגב קופץ שמה הודעה שצריך לפתוח חשבון הדרן חדש ומה שאני לא מנסה לשים בשם משתמש הוא כותב שגיאה "התאם את הפורמט"

qa123

משתמש מקצוען
הדרן אומרים שהתקלה הסתדרה ...
למישהו היתה תקלה וכרגע הענין הסתדר?
כי אצלי לא ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה