דרוש מידע מזרונים - עצות מנסיונכם

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
טובעת בים המזרונים הקיימים.
מזרונים בדרגת קושי בינונית -
מה, והיכן כדאי?

תשכיבו מידע......

תודה רבה על כל מידע!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מזרון של סימנס דגם דיאמונד. ממש מרוצים.
ממליצה בחום על עולם המזרונים. יודעים להמליץ מעולה (הסניף בדודקה) יחס מצוין, ומחיירם ממש טובים.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא לקנות מזרון קשיח ... ואל תשתכנעו אם כותבים לכם שזה בריא לגב
קנינו להורים שלי מזרונים קשיחים להייריזר והמוכר בחנות שכנע אותנו שנקנה מזרונים יותר יקרים וקשיחים כי מחזיק יותר שנים ..
עד היום כשאני באה להורים שלי ,קשה לי לישון על המזרון הזה..

חגיתי

משתמש מקצוען
לא לקנות מזרון קשיח ... ואל תשתכנעו אם כותבים לכם שזה בריא לגב
קנינו להורים שלי מזרונים קשיחים להייריזר והמוכר בחנות שכנע אותנו שנקנה מזרונים יותר יקרים וקשיחים כי מחזיק יותר שנים ..
עד היום כשאני באה להורים שלי ,קשה לי לישון על המזרון הזה..
אבל לפעמים זה ענין של הרגל
אולי כי את ישנה על זה פעם ב את לא רגילה ולא נח
מצד שני באמת ממליצים היום על קשים לפי דעתי צריך קשים אבל לא יותר מידי

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
שימו לב, יותר משחשוב המותג חשוב לברר על השרות שלהם.
לנו היו מזרנים של סימנס. הם היו נוחים מאד אבל -
אחרי כשלוש שנים נשבר קפיץ וגם מזרן אחד החל לשקוע.
אמרנו -אין בעיה, יש אחריות.
התקשרנו. אז נכון, יש אחריות. אז יבוא מוביל לקחת את המזרן לבדיקה - תשלמו לו 500 ( כן. 500) ש''ח דמי משלוח.
אנחנו נבדוק ואם זה באמת במסגרת האחריות - נתקן. בינתיים ץישנו על הקרש של המיטה... אם זה לא במסגרת האחריות תצטרכו לשלם. אח''כ תשלמו שוב על הובלה חזור.
אמרנו להם אנחנו נוביל את המזרון- עלות של כמאה שקלים, אמרו - לא. אם אתם מובילים, האחריות מתבטלת.
לא ממשנו את האחריות, המשכנו ליזון על מזרון שבור למחצה, עד שנשבר גם הגב.
עכשיו, ברוך השם רכשנו מזרנים חדשים.
קנינו ברהיטי שוהם. אינני זוכרת אפילו את שם החברה, רק יודעת שהוא אמר שהשרות שלהם עד הסוף - באים לתקן בבית הלקוח, אם יש צורך - לוקחים על חשבונם, מביאים מזרן חלופי וכו'.
למזרנים שקנינו יש שתי דרגות קושי ( משני צידי המזרן) כך שאם הבעל אוהב קשה ואשתו קצת פחות הם לא צריכים לקנות מזרנים שונים. מה גם הצפוימשלהם יורד לכביסה - מעלה בפני עצמה. והמחיר שלהם לא היה כ''כ יקר אם אינני טועה 1600 ש''ח למזרון.

אגב, למזרן קשה לקח לי יומיים להתרגל, וזה פשוט תענוג

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
שימו לב, יותר משחשוב המותג חשוב לברר על השרות שלהם.
לנו היו מזרנים של סימנס. הם היו נוחים מאד אבל -
אחרי כשלוש שנים נשבר קפיץ וגם מזרן אחד החל לשקוע.
אמרנו -אין בעיה, יש אחריות.
התקשרנו. אז נכון, יש אחריות. אז יבוא מוביל לקחת את המזרן לבדיקה - תשלמו לו 500 ( כן. 500) ש''ח דמי משלוח.
אנחנו נבדוק ואם זה באמת במסגרת האחריות - נתקן. בינתיים ץישנו על הקרש של המיטה... אם זה לא במסגרת האחריות תצטרכו לשלם. אח''כ תשלמו שוב על הובלה חזור.
אמרנו להם אנחנו נוביל את המזרון- עלות של כמאה שקלים, אמרו - לא. אם אתם מובילים, האחריות מתבטלת.
לא ממשנו את האחריות, המשכנו ליזון על מזרון שבור למחצה, עד שנשבר גם הגב.
עכשיו, ברוך השם רכשנו מזרנים חדשים.
קנינו ברהיטי שוהם. אינני זוכרת אפילו את שם החברה, רק יודעת שהוא אמר שהשרות שלהם עד הסוף - באים לתקן בבית הלקוח, אם יש צורך - לוקחים על חשבונם, מביאים מזרן חלופי וכו'.
למזרנים שקנינו יש שתי דרגות קושי ( משני צידי המזרן) כך שאם הבעל אוהב קשה ואשתו קצת פחות הם לא צריכים לקנות מזרנים שונים. מה גם הצפוימשלהם יורד לכביסה - מעלה בפני עצמה. והמחיר שלהם לא היה כ''כ יקר אם אינני טועה 1600 ש''ח למזרון.

אגב, למזרן קשה לקח לי יומיים להתרגל, וזה פשוט תענוג
חני, עם כזאת המלצה את חייבת לבדוק את שם החברה.....:)

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

polygon

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה על התגובות!
יש המלצות על חברה ודגם?
מזרן נוח במיוחד בסביבות 1600-2000 ש"ח
עדיפות לקפיצים מבודדים ודרגת קושי בינונית
ממש יעזור לנו!

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם עוקבת אחרי האשכול
צריכה בדחיפות אשמח גם על שם של חנות אמינה

מטריצה

משתמש פעיל
אני גם מאד ממליצה על מזרן של "ישרים" קניתי במותגים בבני ברק - סבלתי מכאבי גב והכל עבר!
מה גם שאני זוכרת שהמחיר היה ממש טוב לעומת המותגים שאת משלמת על השם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה