מזמינות אתכן לקחת חלק בפרויקט שכולו אמנות, השראה, הנאה והפריה הדדית.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כלומר את רוצה נושא? קונספט? השראה?
אמנות זה מושג מאוד מאוד רחב.
וכדי להרגיש שאני בכיוון הנכון הייתי שמחה לראות מה סגנון ורמת העבודות שהוצגו עד היום כדי לדעת שאני לא עושה מעצמי צחוק.

אני מנסה להבין, מציגים דברים שיצרתי בעבר? או משהו שאצור לקראת התערוכה?

נראה לי שהרבה פה ביקשו לראות אפילו כמה תמונות בשביל לדעת את הכיוון והסגנון, 2-3 תמונות ממש יכולות לעזור פה לכולן.

וכל הכבוד על היוזמה!

מרימוש 10

משתמש רשום
אמנות זה מושג מאוד מאוד רחב.
וכדי להרגיש שאני בכיוון הנכון הייתי שמחה לראות מה סגנון ורמת העבודות שהוצגו עד היום כדי לדעת שאני לא עושה מעצמי צחוק.

אני מנסה להבין, מציגים דברים שיצרתי בעבר? או משהו שאצור לקראת התערוכה?

נראה לי שהרבה פה ביקשו לראות אפילו כמה תמונות בשביל לדעת את הכיוון והסגנון, 2-3 תמונות ממש יכולות לעזור פה לכולן.

וכל הכבוד על היוזמה!
כן כן

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
למי שהעלתה את הנושא -

הנה יש כאן מה שמחכות להכוונה
חבל שיעבור הזמן...

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@אוראור , מתוך התגובות כאן אתן יכולות להתקדם:

יש לכן רעיון מדהים, אם הבנתי נכון - בעצם לתת במה מתאימה לאמניות שהן ברמה נקרא לזה חובבנית+-, כלומר לא כאלו שתצגנה עבודות בתערוכות אמנות 'מקצועיות'.
(ואם לא הבנתי נכון את רמת העבודות - אז אדרבה, תגדירו שוב)

אבל אתן יכולות בכל זאת ללמוד מאופן ארגון והרמת תערוכות

כאשר קוראים להביא חומרים לתערוכה, יש עניין 'לתחום את גבולות הגיזרה' גם בשביל אופי התערוכה שתוצג, וגם בשביל לעודד, למקד ולהוציא תוצרים מאמניות -

זה יכול להיות באופי המדיה של היצירה - לדוג' ציור בשמן. מים. פיסול.
או - יותר מעניין ונראה יותר מתאים כאן - לתחום בתוך נושא. לדוגמא: יציאה לחירות. פריחה. מבט חדש, ארץ ושמים וכדומה. כמובן שכל יוצרת לוקחת לאן שזה קורא לה, אבל יש נקודת מוצא ויש נקודה מאספת לתערוכה.
מקווה שהובנתי.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
@אוראור
שלחתי במייל.
יש תשובות או משהו?
גם אם אני לא עומדת בקריטריונים, תענו לי בבקשה.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכל השואלות.
אמנות זה בהחלט תחום רחב מאוד.
מבחינת מדיום- כל מדיום מתקבל. פה ודאי לא יהיה שינוי כי אנחנו רוצות תערוכה מגוונת ומעניינת.
לגבי הגדרת קהל יעד- כמו שכתבו- לחובבניות+-
לגבי נושא, נשב ונחשוב על נושא כדי לצמצם ומצד שני- להרחיב את העשיה.
תמונות מהפעמים הקודמות לא יתנו הבנה כי זה הולך להיות מאוד שונה. בחלל אחר (אז היה בסלון), יותר עבודות וכו'.
אני למשל הצגתי פרויקט של יצירה יומית (כל יום יצרתי משהו בגודל 21X21 ס"מ במשך תקופה) וזה היה מוצג כספר ודיפדפו בזה, כך שאין לי תמונות של ההצגה של זה.

רחלי:)

אוראור

משתמש צעיר
@אוראור , מתוך התגובות כאן אתן יכולות להתקדם:

יש לכן רעיון מדהים, אם הבנתי נכון - בעצם לתת במה מתאימה לאמניות שהן ברמה נקרא לזה חובבנית+-, כלומר לא כאלו שתצגנה עבודות בתערוכות אמנות 'מקצועיות'.
(ואם לא הבנתי נכון את רמת העבודות - אז אדרבה, תגדירו שוב)

אבל אתן יכולות בכל זאת ללמוד מאופן ארגון והרמת תערוכות

כאשר קוראים להביא חומרים לתערוכה, יש עניין 'לתחום את גבולות הגיזרה' גם בשביל אופי התערוכה שתוצג, וגם בשביל לעודד, למקד ולהוציא תוצרים מאמניות -

זה יכול להיות באופי המדיה של היצירה - לדוג' ציור בשמן. מים. פיסול.
או - יותר מעניין ונראה יותר מתאים כאן - לתחום בתוך נושא. לדוגמא: יציאה לחירות. פריחה. מבט חדש, ארץ ושמים וכדומה. כמובן שכל יוצרת לוקחת לאן שזה קורא לה, אבל יש נקודת מוצא ויש נקודה מאספת לתערוכה.
מקווה שהובנתי.

מסכימה לגמרי!
כמו שכתבתי, בהתחלה התלבטנו מאד להגדיר נושא והחלטנו שלא כי חשבנו שבנות ירצו להביא יצירות שכבר יצרו ולא רצינו להגביל. אבל אני מבינה שקורה פה משהו מבורך יותר, אתן רוצות ליצור יצירה חדשה! אז בעזרת השם מחר נעלה נושא השראה.
שמחות לשמוע וללמוד, תודה.

אוראור

משתמש צעיר
@אוראור
שלחתי במייל.
יש תשובות או משהו?
גם אם אני לא עומדת בקריטריונים, תענו לי בבקשה.

היי,
שמחה על ההענות! ראינו את המיילים ורוצות להגיב כראוי, לא ציפינו שנצטרך לענות על כל כך הרבה מיילים ב"ה. רחלי תגיב על אלו של האמנות החזותית, אני מגיבה על המוזיקה.
ד.א- גם אם יצירה ששלחת לא עומדת בקריטריונים, אולי יצירה אחרת שלך תהיה מתאימה, לאחר שרחלי תגיב תוכלי לדעת לאן לכוון.
בתפילה לס"ד.
אורית.

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה לכל השואלות.
אמנות זה בהחלט תחום רחב מאוד.
מבחינת מדיום- כל מדיום מתקבל. פה ודאי לא יהיה שינוי כי אנחנו רוצות תערוכה מגוונת ומעניינת.
לגבי הגדרת קהל יעד- כמו שכתבו- לחובבניות+-
לגבי נושא, נשב ונחשוב על נושא כדי לצמצם ומצד שני- להרחיב את העשיה.
תמונות מהפעמים הקודמות לא יתנו הבנה כי זה הולך להיות מאוד שונה. בחלל אחר (אז היה בסלון), יותר עבודות וכו'.
אני למשל הצגתי פרויקט של יצירה יומית (כל יום יצרתי משהו בגודל 21X21 ס"מ במשך תקופה) וזה היה מוצג כספר ודיפדפו בזה, כך שאין לי תמונות של ההצגה של זה.

רחלי:)
אז שווה לחכות לנושא?
אין לך מושג איך זה יתרום! (לי בכ"א)

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יקרות,
נושא ההשראה שבחרנו לערב הקרוב שיתקיים בס"ד הוא: "געגוע".
מוזמנות ליצור!
בהצלחה, אנחנו מחכות לכן:)

חייבים ליצור מחדש?
או שאם יש יצירה שכבר עונה לנושא, זה בסדר?

אוראור

משתמש צעיר
לא חייבים בכלל ליצור מחדש, באופן כללי כדאי ליצור כדי ליצור, אבל אפשר כמובן להביא יצירות שכבר יצרת בעבר ושאת רוצה לשתף איתן ולהעביר דרכן מסר או דיבור שלך.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה שאני לוחצת...

בתור אוצרת :rolleyes::D
מתי תאריך העמדה?
את אוצרת במקצועך? יפה!
העמדת התערוכה תעשה ביום של הערב החגיגי והמרגש:) כיון שהמקום משמש לעוד דברים.
אבל נבוא מאורגנות מראש איפה כל עבודה הולכת להיות, איך ועם מה תולים...

כמובן יערך גם מפגש מקדים עם היוצרות שנכיר ביננו :)
יהיה כיף!

רחלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה