מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
יש עניין לעשות איזו לומדה לפני ההדרכה הפרונטלית או שהכל יילמד שם?

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
כנראה שלא:
א. יש להם עוד עשרות שלא התקבלו והם ישמחו להתקבל פתאום..
אבל לא נראה שהוועדה תוותר כ"כ מהר עליהם ותרוץ אחרי האחרים שנפלו, בפרט לאחר כל הסינונים הקפדניים
ב. קשה להניח שתצליח להתגבש קבוצה מספיק גדולה ורצינית שתאיים כך גם במידה של ויתור על התפקיד..
ג. השגת תקציבים ממשלתיים זהו תהליך בירוקרטי ארוך ולא נעשה ברגע רק בגלל כמה איומים..
זה לא תקציב חדש! יש לוועדה מספיק תקציב בשביל לחלק את העוגה קצת אחרת..
ד. המדינה לא תוכל להרשות לעצמה להתקפל עקב איומים וסחיטה באופן זול שכזה מאחר ומהר מאוד המדינה תאלץ לפשוט את הרגל.. מחר מאבטחי הכנסת יודיעו שהם לא באים לעבוד בלי העלאה ויום אחרי השרים יודיעו על פרישה אם לא תהיה העלאה וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה
נכון, והסתדרות הרופאים, ועובדי הנמל.... רק הבעיה שהבחירות עוד רגע, והם לא יוכלו להימרח עם זה..
עם כל זה, עדיין נראה לי סיכויים אפסיים שהאיום הזה עשוי לעבוד!

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש עניין לעשות איזו לומדה לפני ההדרכה הפרונטלית או שהכל יילמד שם?
מי שבאמת מתעניין יכול לעבור על התדריך שנמצא כאן
הסרטונים שמופיעים שם גם יוקרנו במהלך ההדרכה אז אין עניין
בכ"א זה תלוי במדריכים היה לי כמה פעמים מדריכים שהסבירו הכל פצצה והדגישו מה שצריך והיה גם מקרים שאילו לא הייתי מכיר מפעמים קודמות אז לא הייתי יודע בכלל מה אני אמור לעשות....

שלוימי1

משתמש חדש
מי שבאמת מתעניין יכול לעבור על התדריך שנמצא כאן
הסרטונים שמופיעים שם גם יוקרנו במהלך ההדרכה אז אין עניין
בכ"א זה תלוי במדריכים היה לי כמה פעמים מדריכים שהסבירו הכל פצצה והדגישו מה שצריך והיה גם מקרים שאילו לא הייתי מכיר מפעמים קודמות אז לא הייתי יודע בכלל מה אני אמור לעשות....
זה ממש נכון. מי שחדש ורוצה להבטיח שהוא יצליח במבחן, הייתי ממליץ ממש לעבור על כל התדריך טרם ההגעה (זה יקח שעתיים-שלוש, אם זה משתלם לכם או לא, זה כבר תלוי בכמה אתם רוצים את התפקיד)

שלוימי1

משתמש חדש
קיבלתי כעת סמס מוועדת תל אביב שעברתי את המבחן בהצלחה ושאקבל שיבוץ בהמשך.
הם סיימו אתמול את כל ההדרכות. שבוע שעבר זה היה רק לוותיקים והשבוע זה היה לחדשים. ולכן אני די בטוח שהסיבה ששלחו לי רק עכשיו ולחבר שלי יומיים אחרי ההדרכה, היא קיבלתי ציון יחסית נמוך, אך כנראה יותר גבוה משל החדשים, ולכן שיבצו אותי רק כעת.
כבר כמה ימים אני מחכה לסמס וכל פעם כששולחים לי סמס אני קופץ לבדוק אם זה מהם, וכל פעם התאכזבתי לראות שלא. והיום כבר התייאשתי והייתי בטוח סופית שלא התקבלתי, ולכן שקיבלתי את הסמס לא חשבתי שזה מהם ודווקא אז זה כן היה מהם

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
דרך אגב, למה בהדרכות באתר של ועדת הבחירות יש לומדה על ההגנה במרחב הרשת במחשב הביתי ובפלאפונים חכמים מהתקפות סייבר?

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
דרך אגב, למה בהדרכות באתר של ועדת הבחירות יש לומדה על ההגנה במרחב הרשת במחשב הביתי ובפלאפונים חכמים מהתקפות סייבר?
תנסה להיכנס זה יתקע על הסעיף הראשון אז זה לא באמת....
וזה כמובן מיועד לכל המתכנתים של ועדת הבחירות

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
תנסה להיכנס זה יתקע על הסעיף הראשון אז זה לא באמת....
הוא לא נתקע בעמוד הראשון. ויש שם מידע מאוד חשוב ומעניין.
(אבל כל הקישורים שם שולחים לאותה לומדה)
לומדת התנהלות בטוחה במרחב הסייבר
לומדת התנהלות בטוחה במרחב הסייבר - לאנשי IT
לומדת התנהלות בטוחה במרחב הסייבר - למנהלים
לומדת התנהלות בטוחה במרחב הסייבר - לעובדים

bandicam 2020-02-12 18-58-32-482.jpg

נערך לאחרונה ב:

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
וואו איך הצלחת ניסיתי כמה פעמים ללחוץ על 1 וזה נתקע לי שעה על העיגול הראשון...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשעה טובה גם אני נבחנתי שבוע שעבר וקיבלתי הודעה שהתקבלתי.
ההדרכה הייתה בזבוז זמן.
היה צריך להסביר כמה דברים על הפרוטוקול ומבחן, זה יכול היה להגמר בשעה וחצי.

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
כל זוג מראיינים שואל קצת שונה
פירטתי כאן

בגדול, צריך להבין את העיקרון, מה הם מחפשים לשמוע...
שיש לכם את הכישורים לתפקיד (אחריות, שימת לב לפרטים, יכולת לעבוד בלחץ וים ארוך, תקשורת בין אישית טובה, ניהול ועוד)
שיש לכם הבנה של אופי ואחריות התפקיד, וכו' (העיקר הוא שאתם שלוחים של ועדת הבחירות בקלפי, ואתם אובייקטיבים שלא קשורים לאף מפלגה, להבדיל מחברי הועדה, ועליכם מוטלת האחריות לניהול תקין של מהלך יום הבחירות)

הם שואלים קצת על מה את/ה עושה ביומיום,
מה הם הכישורים הנדרשים בעבודה שאתה עושה
קצת שאלות על החומר (לראות שאתם מבינים את מה שלמדתם, לא באמת חייבים לדעת הכל, בשביל זה יש את ההדרכה אח"כ)
קצת טכני, למשל אם יש רכב, כדי לדעת שיש לכם יכולת טכנית לעשות את העבודה כמו שצריך).

וכמו כל ראיון, אין מה להתרגש, כולה 10 דקות מול 2 מראיינים נחמדים (שלא מחפשים עובד לעסק האישי שלהם, הם עובדים כמונו של ועדת הבחירות, אז לפעמים זה אפי' פחות רשמי...) להראות ביטחון, ורצון ללמוד ולהצליח.

בהצלחה!
ובהחלט הראיון זה עדיין החלק הנחמד.. חכה להדרכה וכו'. ;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה