מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

אחתסתם

משתמש צעיר
אם יש מישהי ממודיעין עילית שנוסעת עם רכב להדרכה בלוד ביום חמישי, אשמח להצטרף (בתשלום)

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היום יש לי ראיון.
מזכיר ותיק יכול לסכם לי כאן בתמצות מה כדאי לדעת ומה קריטי לדעת?

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מישהו שנוסע ממודיעין עילית לרמלה ביום שני או שלישי הקרובים לראיון ? אשמח להצטרף.

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
לתועלת הציבור.
ניתן ליצור קשר עם ועדת הבחירות בדרכים הבאים: (יש גם צ'אט)
לדוגמא:
מוקד הבחירות.jpg

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה למזכירים ותיקים מאזור יהודה
בבחירות הקודמות נאלצתם לנסוע אחרי ספירת קולות לירושלים?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כל זוג מראיינים שואל קצת שונה
פירטתי כאן

בגדול, צריך להבין את העיקרון, מה הם מחפשים לשמוע...
שיש לכם את הכישורים לתפקיד (אחריות, שימת לב לפרטים, יכולת לעבוד בלחץ וים ארוך, תקשורת בין אישית טובה, ניהול ועוד)
שיש לכם הבנה של אופי ואחריות התפקיד, וכו' (העיקר הוא שאתם שלוחים של ועדת הבחירות בקלפי, ואתם אובייקטיבים שלא קשורים לאף מפלגה, להבדיל מחברי הועדה, ועליכם מוטלת האחריות לניהול תקין של מהלך יום הבחירות)

הם שואלים קצת על מה את/ה עושה ביומיום,
מה הם הכישורים הנדרשים בעבודה שאתה עושה
קצת שאלות על החומר (לראות שאתם מבינים את מה שלמדתם, לא באמת חייבים לדעת הכל, בשביל זה יש את ההדרכה אח"כ)
קצת טכני, למשל אם יש רכב, כדי לדעת שיש לכם יכולת טכנית לעשות את העבודה כמו שצריך).

וכמו כל ראיון, אין מה להתרגש, כולה 10 דקות מול 2 מראיינים נחמדים (שלא מחפשים עובד לעסק האישי שלהם, הם עובדים כמונו של ועדת הבחירות, אז לפעמים זה אפי' פחות רשמי...) להראות ביטחון, ורצון ללמוד ולהצליח.

בהצלחה!

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם ביהודה, יש לי הדרכה בשישי הקרוב, כשרוב החדשים עדיין לא עברו ראיון......
החדשים עברו ועוברים ראיונות עד ליום חמישי.

ומתי מעדכנים אם בחרו לתפקיד מזכיר או קולט, כשמגיעים לקחת את החומר?

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
:cool::cool::cool:
ממש לא מזכיר ותיק. לא התקבלתי פעם שעברה (פסלו אותי אחרי הראיון).
וכנראה שלא התקבלתי גם הפעם כי לא קיבלתי הזמנה לראיון במייל. (למרות שנראה לי שעניתי נכון במבחן..)
:(
בהצלחה לכולם.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
:cool::cool::cool:

ממש לא מזכיר ותיק. לא התקבלתי פעם שעברה (פסלו אותי אחרי הראיון).
וכנראה שלא התקבלתי גם הפעם כי לא קיבלתי הזמנה לראיון במייל. (למרות שנראה לי שעניתי נכון במבחן..)
:(
בהצלחה לכולם.
תיכנס לאתר של ועדת הבחירות לאזור האישי של המזכירים יתכן מאוד שמחכה לך שם בקשה להירשם לראיון
הפעם ביהודה לא שלחו מיילים בבקשה להירשם לראיון אלא זה היה קיים בתוך האתר ההוא ובימים האחרונים התחילו להתקשר לאנשים שלא קבעו ראיון באתר
אז אולי עדיין אתה בפנים

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
תיכנס לאתר של ועדת הבחירות לאזור האישי של המזכירים יתכן מאוד שמחכה לך שם בקשה להירשם לראיון
הפעם ביהודה לא שלחו מיילים בבקשה להירשם לראיון אלא זה היה קיים בתוך האתר ההוא ובימים האחרונים התחילו להתקשר לאנשים שלא קבעו ראיון באתר
אז אולי עדיין אתה בפנים
אין שם הזמנה לראיון. :(

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה