דרוש מידע מזכירי קלפי לבחירות ה22

מצב
הנושא נעול.

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רבותי!!!
אנחנו שבוע לפני הבחירות
זה הזמן לפעול בשיא המרץ.
כשהתעוררתי הבוקר מצלצול הטל קלפי, הדבר הראשון שעמד לי בראש הוא הסיוט בסוף יום הבחירות עם ההמתנה של שעות בתורים על גבי תורים, ברמת אפעל, זאת אחרי שעה ארוכה שמחפשים חניה,
בא נאמר שללא כל הקטע של רמת אפעל יום הבחירות הוא יום נהדר עבור מזכירי הקלפיות.
אז מה עושים???
אז הנה לכם חשיפה קטנה בבחירות הקודמות שנערכו לא מזמן ביצעה ועדת הבחירות דן ניסוי במסגרתו שני אשכולות בבני ברק הונחו להחזיר את הקלפיות בסוף היום אל בנין העיריה שם המתינו להם שלשה קולטים,
מה שקרה זה, שכלל המזכירים באשכולות האלו חסכו המון זמן מיותר ותוך רבע שעה סיימו את הליך הקליטה, ושבו אל בתיהם תוך שלום ושלווה, בשקט וברגיעה.
ומכאן תצא הקריאה אל מר אביב קשטן האחראי בעיריית בני ברק, מדוע יגרע חלקינו? למה שלא יזכו כלל האשכולות בעיר לפרוטקציה שכזו? לכאורה הניסוי הצליח!!!
ולכך מן הדין שבסוף היום נמצא את עצמינו צועדים אל בנין העיריה שברחוב ירושלים במקום לחפש חניה במבואות רמת אפעל!
מה ניתן לעשות בנושא?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כשהחתימו על מסמכים אחד מהם היה להיות פנוי לענות בימים שלפני הבחירות למערכת טל קלפי בסימולצית יום הבחירות
לא חתמתי על זה.
ניסיתי לא לענות, אבל הוא לא מניח לי,
ניסיתי לחרטט תשובות לא ריאליות, וגם זה לא עזר לי.

כנראה שזה חלק מקללת אדם הראשון בנושא הפרנסה........
על איזה מסמכים אתם מדברים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה