דרוש מידע מזכירי קלפי לבחירות ה22

מצב
הנושא נעול.

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
(לא מצאתי את הנושא הקיים)
יש למה לחכות!!!
ועדת הבחירות המרכזית: להעלות את שכר העובדים ב-50% ולהעלות התקציב ב-35%. הוועדה גם ביקשה לאפשר לה לשלוף עובדים מהשירות הציבורי, שעבדו בבחירות הקודמות, לטובת הבחירות הקרובות - גם אם מנהליהם מסרבים. זאת, על רקע הקושי בגיוס עובדים

ממוקד

משתמש מקצוען
מי שהיה מזכיר בבחירות האחרונות יצתרך לעבור שוב את כל התהליך?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא ידוע עדיין (לוועדה אפילו אין עדיין יו"ר!).

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
‏מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת החוק שעוסקת בבחירות לכנסת ה-22. לפי ההצעה, יתאפשר לעובד של רשות ציבורית שהועסק בעבור ועדת בחירות - להשתחרר על ידי המעסיק לעבודה בוועדה. בנוסף מוצע כי שכר העובדים יועלה וכי תקציב ועדת הבחירות המרכזית ה-22 יהיה זהה לתקציב הקודם.

*דוברות הכנסת* (הוועדה המיוחדת לחוק הבחירות)

*הוועדה המיוחדת אישרה פה אחד לקריאות שנייה ושלישית את חוק הבחירות לכנסת ה-22*

*מליאת הכנסת תחדש את ישיבתה בזמן הקרוב לאישורה הסופי של הצעת החוק*
הצעת חוק הבחירות לכנסת ה-22 (הוראות מיוחדות לעניין ועדת הבחירות) אושרה בקולותיהם של יו"ר הוועדה חה"כ דוד ביטן (הליכוד) והח"כים משה ארבל (ש"ס), אסף זמיר, פנינה תמנו, מאיר כהן (כחול לבן) ויצחק פינדרוס (יהדות התורה).

רונית גל, דוברות הכנסת

מ. פלד

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני הבנתי שהתוספת 50% זה רק לעובדי וועדת הבחירות ולא לאלו שעובדים רק ביום הבחירות
וזה מכיוון שתפקידם הוא לעבוד פעם ב 4 שנים ועכשיו הם דורשים שיעלו את שכרם כי זה יותר מתנאי התפקיד הנורמלים

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מי שהיה מזכיר בבחירות האחרונות יצטרך לעבור שוב את כל התהליך?
שאלתי את ועדת הבחירות והם אמרו לי שחלק מהוועדות יצטרכו שוב וחלק לא

נערך לאחרונה ב:

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
היום התקשרתי שוב לשאול את ועדת הבחירות מתי יעבור השבועיים שהם אמרו לי והתשובה לצערי הייתה עוד שבועיים בערך אז מצטער אבל כבר אין לי צפי מתי זה יתחיל

nanci

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
היי אני לא הייתי פעם קודמת אבל מעונינת עכשיו לעבוד?
מה עושים איך פונים?
תודה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה