דרוש מידע מזכירי קלפי לבחירות ה22

מצב
הנושא נעול.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מה הכתובת של ההדרכה בלוד?

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שאלתי מתי יהיו שיבוצים ואמרו לי שמשהו כמו שבוע
נקווה שזה באמת יהיה כך הפעם כי פעם קודמת קיבלנו ממש שבוע לפני

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לנו האחראי אמר שיהיו כאלה שיקבלו הודעה בלילה שלפני הבחירות. משיקולי צרכים משתנים.
כן אלו שיהיו מזכירים חילופיים וכדו אבל מי שכבר היה מזכיר זה רוב הסיכויים שאנחנו באותו מקום ואת זה אמרו שיעדכנו מוקדם יותר

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אמרו לנו היום שלא ינתן הפעם לכהן כמזכיר בעיר בה אתה מתגורר.
מישהו יודע על הדבר הזה? למה? אם זה נכון?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אמרו לנו היום שלא ינתן הפעם לכהן כמזכיר בעיר בה אתה מתגורר.
מישהו יודע על הדבר הזה? למה? אם זה נכון?
הכי הגיוני שיכול להיות... אם אתה בשכונה שלך או בער שלך אתה יכול לקמבן בקלות ממש... מה שהרבה יותר קשה בעיר אחרת.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כן אלו שיהיו מזכירים חילופיים וכדו אבל מי שכבר היה מזכיר זה רוב הסיכויים שאנחנו באותו מקום ואת זה אמרו שיעדכנו מוקדם יותר
יו"ר ועדת הבחירות המרכזית החליט שמי ששימש כמזכיר בבחירות הקודמות לא ישמש מזכיר באותו קלפי.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עברתי הרגע על כל החלטות יור ועדת הבחירות ואין שום איזכור כזה ואפי להיפך
בנוסף בהדרכה שהיית לי אמרו לי ש98 אחוז שאני באותו מקום בדיוק וזה הדרך שבעיקרון מנחה אותם ורק אם אין אפשרות רק אז מעבירים

טוביה לוי

משתמש פעיל
בבני ברק אחראי המחוז אמר בהדרכה שלפחות 50 אחוז מהמזכירים לא הולכים להיות בבני ברק ומי שכן לא בקלפי שהוא היה בבחירות האחרונות ובבני ברק בכל הקלפיות יהיו 2 מזכירים

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בבני ברק אחראי המחוז אמר בהדרכה שלפחות 50 אחוז מהמזכירים לא הולכים להיות בבני ברק ומי שכן לא בקלפי שהוא היה בבחירות האחרונות ובבני ברק בכל הקלפיות יהיו 2 מזכירים
חבל שזה שני מחוזות שונים...
היינו מבקשים להחליף ב"ב-מ"ע ומ"ע-ב"ב
עכשיו אנחנו ממ"ע כנראה נהיה במודיעין:(

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מישהו יוצא ממודיעין עילית ביום רביעי הבא ד' אלול למבחן לקולטים בכפר סבא.

חחח

משתמש סופר מקצוען
גזענות לשמה!!!!
אני באשדוד, רובם לא חרדים ומשום מה רוב המזכירים ישובצו שוב באותה הקלפי.

משום מה....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה